0 oy
1,946 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Biz gelinlerin bu kaynanalardan cektigi ne ya benim kaynanam bu seferde dogmamis cocuguma takmis kafayi minicik bir cop bile almadi 

Neymis efendim cocuk dogunca iki uc aylik oldugunda o alicakmis bakicakmis bende calisip para kazancakmisim ve bu konuda esimide ikna etmis sabah saat 6 gibi esimle kahvalti yaptik ben ekmege el bastim eger boyle birsey dusunuyorsaniz unutun ben cocugu anneni birakta sana bile vermem dedim 3 aylik cocuk anne sutunden baska ne yicek beni boyle sinire strese sokuyorlar valla yoruldum aglayasim geliyor bide bana diyorki ben torunumu istedigim zaman alir gotururum memleketime diyo memleketide urfa bizim kaldigimiz yer eskisehir avcunu yalarsin anca dedim esimde bana kiziyor anam kac yasinda saygısızlık niye yapiyon diye

42 Cevaplar

+3 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bazen saygısızlık yapmak gerekiyor bence
(2,765 puan) tarafından
Ayy cok sikildim bunalima girdim zaten yuksek tansiyonum var erken dogum riskli bide beni strese sokuyorlar iyice cildiriyorum
-Reklam-
+1 oy
(162 puan) tarafından
O emzirecek heralde karnindayken boyleyse isin zor gibi Allah ıslah etsin canm
(2,765 puan) tarafından
Hani bazi kaynanalar olurya gelini yokken cocugu emzirmeye calisir onu yapmaya caliscak herhalde ama asla yapmam
(162 puan) tarafından
Tam beni dedin yarami destin benimki yapti gercekten pislik aklima geldi sabah sabah
(2,765 puan) tarafından
Ahhh ahh bizim derdimizi anlayan yokki anam
(162 puan) tarafından
Simdiden tepkini koy tavrını anlasinki dogunca yapamasin eşinde bebegi kucagina alinca zaten oda izin vermez ayrilamaz
(2,765 puan) tarafından
Yaa esim dort gozle bekliyor bebegi ilk zamanlar sen bebegimize bakarsin ben calisirim diyordu ama dun gaynana cadisi aklina girmis
+1 oy
(178 puan) tarafından
Ugrasacak bise bulamyolar tabi banada oyle dediler erken erken annem sagolsun herseyini yapti iyiki yapmis erken dogum yaptim eger yapmasaydi bebegin ciplak kalicakti galiba.ver kiz cevabini oh sustur. Icinde kalmasin . Bebek 7 ayi bitirdi bir cop almadilar .bende soyluyom esime hep anlasin gorsun die.
(178 puan) tarafından
En guzeli canim.:)) ben uzagim aramizda 15 saat yol var onlar beni aramaz bende onlari esime derim ara hallerini hatrlarini sor sonra sen nie armyon der bizde cene kavgasi yapariz az birsz:)
(2,765 puan) tarafından
Benim esim ilk zamanlar bana inanmiyordu kaynananin dedigi laflara bide benim kaynananin bir lafi vardi ben namazli abdestli ben yalan soylemem diye bende baktim esim inanmiyor bende ne yaptiysa videosunu cektim bana soylenirken ses kaydini aldim bide arapca konusuyor ben anlamiyorum pek iyikide ses kaydini almisim bana demiski abisi sikti arkadasi sikti simdi ogluma geldi siktirtmeye demis hic anlamadim boyle dedigini esim ses kaydini dinleyince bi kalkis kalkti giti kaynanayla kavga etmeye iki gun sonra evi ayirdi ama cok uzaga degil bir ust kata
(178 puan) tarafından
Olsun ayirmis bakya sen nerelisin canim kariya bak ya anam benimki nurnimet ozaman lafi degil ne hakedyo Allah bilir onu.
(2,765 puan) tarafından
Afyonkarahisarliyim canim ben esim gil urfali
(178 puan) tarafından
Ben sinir oldun ***** kadin edepsiz .erkeklerde annelerini nasil goruyo anlamyorun hep anlatyorum annen kizkardeslerin sana karsi iyi olabilirler bana karsi oyle degiller sevmiyorlar die sevyolar he bk sevuolar dedim senle evlendim sen onlara artik para gonderemyosun bebegim dogdu artik oda para yiyo .eminim yani ne beni ne yigenlerini sevyolar tek dertleride esim onlara para gondermyo .cunku bekarken alistirmis. Simdi boyle olyo
+1 oy
(13,017 puan) tarafından
SEni hiçe saymışlar gibi birşey olmuş. Eşinde ses etmemesi garip
(2,765 puan) tarafından
Birakmam ki zaten kendi canimi cikarir birakirim onu gene birakmam kızim olcak diye bana delinin kizi olucak diyordu kendisi oglan istiyordu simdide kiymetlimi olmus yoksa ben yokken eziyetmi cektircek yavruma bilmiyorum
(13,017 puan) tarafından
Ettiği lafa bak .....
çok sinirlendim şakın bırakma canım sevdirme bile öyle laf denir mı ya
(2,765 puan) tarafından
Benim esim ilk zamanlar bana inanmiyordu kaynananin dedigi laflara bide benim kaynananin bir lafi vardi ben namazli abdestli ben yalan soylemem diye bende baktim esim inanmiyor bende ne yaptiysa videosunu cektim bana soylenirken ses kaydini aldim bide arapca konusuyor ben anlamiyorum pek iyikide ses kaydini almisim bana demiski abisi sikti arkadasi sikti simdi ogluma geldi siktirtmeye demis hic anlamadim boyle dedigini esim ses kaydini dinleyince bi kalkis kalkti giti kaynanayla kavga etmeye iki gun sonra evi ayirdi ama cok uzaga degil bir ust kata
(13,017 puan) tarafından
Şoktayım şuan tövbe Estağfirullah.. Oğlunun eşine bunu nasıl diyebiliyor
Ve hala neden siz bir sofrada oturuyorsunuz?
(2,765 puan) tarafından
Ne yapayim ya eger hamile olmasaydim eskisi gibi calisir daha uzaklara tasinirdim ama hamile olunca ev gelir giderlerim yok malesef bide 15 yasimda gelin geldim simdi 19 olmama 47 gün kaldi evin butun esyalrini ben aldim esim askere gittiginde 5 kurus bisey kosymadilar ne bardak olsun ne cay kasigi olsun herseyi kendim aldim
0 oy
tarafından
sevdiklerinden degil kiskandiklarindan bu sahiplenme
tarafından
hee o senmiydin okumustum :)
(2,765 puan) tarafından
Hee bendim basim dertte kaynanayla :)
tarafından
esinin kontrolune goturecektiniz geldi mi
(2,765 puan) tarafından
Persembe gunu daha olmadi ki persembe olsun goturcek esim
tarafından
Buna sesli güldüm ya :) allah ıslah etsin bizede sabır versin
0 oy
(6,053 puan) tarafından
ananinda seninde dieydin anan efendi dursun saygısızlığa firsatim olmasin dieydin ne ***** insanlar ya senin bebegin başkasının bakmak ne hadineymis Allah kaynana akıl sana da sabir versin bacim
(2,765 puan) tarafından
Amin canim amin daha cocugun dogmasina 2 bucuk ay var ama daha simdiden birseyler kurgulamaya planlamaya basladi cadaloz
(6,053 puan) tarafından
anlamiyom bu insanları o kadar hevesliyseniz doğurun yani gelinlerden ne istiyorsunuz onların 4 gözle beklediği bebeklerden size ne yani hic taviz werme kuzum bi verirsen sonu gelir birlik misin
(2,765 puan) tarafından
Evet birlikte oturuyoruz
(6,053 puan) tarafından
Allah tez zamanda kurtarsın canım
0 oy
(650 puan) tarafından
Kayinvalideni işe ver... Bunları kayınpederine anlat... Kayinvaliden doğum yapınca işe mi girmiş sor bakalım
(2,765 puan) tarafından
Kayinbabamda degisti artik eskiden bana iyi davranirdi falan bende sesimi cikartmazdim simdi bakti kim laf soylese lafin altinda kalmiyorum oda bi tavir almaya baslamis
0 oy
tarafından
Bence he de geç vakti gelince vermiceksin tabiki şimdiden yüz göz olma
(2,765 puan) tarafından
Ayy valla kafami sisiriyorlar evde bisey kaybolur esra caldi diyorlar bisey olur esra yapti diyorlar bu seferde yavruma takmislar yok anam b3n valla yoruldum ya
0 oy
tarafından
benim kayınvalidem de aynısını diyor memlekete goturecegım diye , he he deyıp geciştiriyorum , ben bi kaç saat ayrı kalınca aklım çıkıyo bide memlekete mi gonderecegım
(2,765 puan) tarafından
Ben asla gondermem asla benden hic ayri kalmayacak
(7,193 puan) tarafından
Büyük konuşma bence inşallah de
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ayy kadın deli mi ne çok hevesliyse bir tane de kendi doğursun
(2,765 puan) tarafından
Yok ya kadin sadice bana yapiyor yapacigini
(7,935 puan) tarafından
Sesiz kalma azıtmasın sen sustuk a daha da azıtır o
0 oy
(786 puan) tarafından
Üzülme senn canimm bebek seninn bebegin kendinr alistrirsin oda dedin gibi kucana alsa ağlar avucunu yalar yani
(2,765 puan) tarafından
Insallah alistiririm yaa zorla bide elimden almaya kalkarlarsa o zaman ne yapcam bilmuyorym
0 oy
tarafından
Daha neler.... Yahu 3 aylık bebek ya sen nasıl onu annesinden ayırabikirsin ki..... 
(2,765 puan) tarafından
Ayy canim benim daha dogmadi ki 2 bucuk ayim var dogmasina daha simdiden boyke dusunceleri var
0 oy
tarafından

Ay ya bende ilk doğum yaptigimda kaynanam çocuğuma dokunmasin isterdim.dogum yaptım eve geldim o yikamisti.oglum oğlum diyor diye kiskanmistim .bir gün durur ertesi gün gelir yine yıkarım demişti.bende o dokunmasın diye sabah erkenden o halimle ilk bebeğim olmasına rağmen çocuğu yikamistim ve o gelince ben yıkadım demiştim :D

(2,765 puan) tarafından
Ben izin vermem ki yikayamaz kucagine bile almasini istemiyorum bana yasattiklarindan dolayi
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Çok istiyorsan doğur bitane sende deseydin.
0 oy
(94 puan) tarafından
Kusura bakmasınlar da neyi nasıl yapmak istediğine sen karar verirsin. Benim kayinvalidem bakarım sen çalış dedi ama ben birşey demeden sonra yan çizme falan olmasın diye ben dedim ki ona göre bi karar vereceğiz bakmak zorunda değilsin ama bakma durumun olur mu dedim o da tamam dedi ben karar verip alıp karşıma konuştum memlekete göndermek nedir bakarız nasip kısmet de geç kendin nasıl istersen öyle yaparsin 
0 oy
tarafından
saygisizliga devam avuc yalatmaya devam.ozmn cok sinirlendim be 
0 oy
(465 puan) tarafından
benim bebegimin dogmasina sayili gunler var ve hala batil inanclarindan dolayi benim bebegimin bessigi kurulmadi. 
(7,193 puan) tarafından
Ne inancı ki
(2,765 puan) tarafından
Batıl inanc derken bwnim kaynanam bana dediki besik alanlarin bebegi ölüyor besigin icinde dedi aldirtmadi ama benim esimle birlikte caraiya cikinca aldik besigi simdide kurdurtmuyor neymis efendim bebek dogmadan besik kurulursa bebek erken dogarmis
(7,193 puan) tarafından
Ne manyak şeyler . Allahta zaten çocuğun ömrünü senin yaptığın alışverişe göre belirleyecekti... Allah akıl fikir versin
0 oy
(106 puan) tarafından

Bende  8 aylikken  herşeyimi aldım kaynanan 

Bunlar ne bunların acelesiymiydi  hele bi dogsun sonra alırdınız  siz beşiği neden aldiniz  senin annem almaliydi  hiç ses etmedik  ne ben ne eşim  takmadik  besigide  annem  almıştı :D

Bazan duymazliktan  geleceksin  

0 oy
(4,759 puan) tarafından
O hiç mi çocuk doğurmadı hiç mi halden anlamıyor bu halde bir kadına böyle denilir mi hem küçücük çocuk nasıl bırakılır nasıl bir anne nasıl bir vicdan merhamet Rabbim yardımcın olsun canım benim 
0 oy
(843 puan) tarafından

Allah akıl versin canm :(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 95 göst.
27 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 49 göst.
17 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamzenur123 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 466 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Oslemomur (5,953 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 230 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Manas (900 puan) tarafından soruldu

379,900 soru

11,372,528 cevap

34,855 kullanıcı