0 oy
1,285 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Bilmeyenler için özet geçeyim 8 aylık hamileyim eşimle 9 yıldır birlikteyiz 3 yıldırda evliyiz eşim beni 4 gün önce bir kavga esnasında aldattığını söylemişti ve bu yükü taşıyamadığını benden uzak kaçmak istediğini kendinden bilerek uzaklaştırmaya çalıştığını tek gecelik bir ilişki olduğunu duygusal anlamda hiç bir şey hissetmediğini falan filan daha fazla anlatıp hatırlamak bile istemiyorum şok oldum tepki veremedin çok ağladım 4 günde kilo verdim . Ayrılmamın benim en doğal hakkım olduğunu fakat beni çok sevdiğini söyledi bebeğimiz babasız olmasın onca yıl emeğimiz var birbirimizde sen benim ailemsin beni bırakma bir daha asla o hataya düşmeyeceğim dedi 4 gündür yanıma geliyor benle ilgileniyor bi tepki veremiyorum o işteyken gün boyu ağlayıp o eve geldiğinde tepkisiz dolanıyorum evde düşünme evresindeyim halen daha her ne kadar bu evde kalmayı kabul etsem bile aileme çevreme duyurup rezil olup sonra eşimle barışırsam bir anlamı yok ilerde boşndığımda bile pişman olmak istemiyorum diyorum ki ben elimden geleni yapayım sonra bir hata yaptığında boşansam bile için rahat olur her aldatılmış kadın gibi kendime sebepler aradım dominat bir insanım eşimi ezdiğim küçümsediğim zamanlar oldu 2 kaybım olduğu için hamilelikte cinsel birleşme yaşamadım ondan hep uzak kaçtım od saygı duydu bunlar asla beni aldatmasına sebep olamaz asla ama işte aklıma gelenler bunlar ve dediğim gibi son 1 aydır bekar arkadaşlarıyla takılması 10 yıldır tanıdığım sevdiğim adamın bir ayda benden uzaklaşması anlam veremiyorum kpss çalışıyorum bu sene mezun oldum tek hedefim atanmak ve kendi ayaklarımın üzerinde durmak bunu hem kendim için hem evladım için yapacağım eşimin yanında maddi sebeplerden kalmaya ihtiyacım yok annem benim arkamda bugün gitsem evini açar her zamanda yanımda olur şükür sıkıntımız olmaz ama iyice ölçüp tartmak istiyorum belki bana onursuz gurursuz diyeceksiniz bilmiyorum şimdilik kararım bu bebeğimin doğmsına çok az kaldı doğduktan sonra daha sağlıklı bir karar verebilirim diye düşünüyorum. Durum bu tavsiyeleriniz için teşekkür ederim hakkınızı helal edin hayatımda asla aldatılacağım aklıma gelmezdi bu dönemde umarım hiçbir kadın bunu yaşamaz dünyadaki en büyük hayal kırıklığıymış malesef öğrenmiş oldum...

41 Cevaplar

0 oy
tarafından
Afeerinnn sanaaaa
-Reklam-
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Çok zor bir durum. Allah yardımcın olsun. Ben olsam galiba senin gibi davranırdım. Ama ikinci bir kere olursa düşünmeksizin o kapıyı çarpıp çıkacağını bilmeli.
0 oy
(35 puan) tarafından
Normal şartlarda aldatılmayı asla kabul etmem aslında her ne şart olursa olsun kabullenemem sizde kabullenmeyin ama madem çocuğunuz doğmamış ve kendinizi bazı konularda suçluluk hissediyorsunuz ona barışmak için şans vermezdim ama aynı evde belli bjr süre yaşardım düşünmek tartmak için. Kalben ısınıyorsan barısabilirsin ama  unutmamak gerekir  biri yapan 2 yapacağı içinde temkinli ve ispatlı olurdum ispatlamak için hemde kendi suçunun olmadığını 2 kez yaptığını nefsi pis biri olduğunu ispatlamak için aynı evde yaşardım yani kendi vicdanımı rahatlamak adına şans verirdim kendin de suçluluk payı görmüyorsan zaten hiç emek verme direk bitir. 
0 oy
(31 puan) tarafından
Merhaba canım öncelikle Allah sağ sağlım çocuğunu kucağına almayı nasip etsin bence iyi karar vermişsin evet çok zor durum belki hiç kabullenemiceksin unutamiyacaksin ama en azından bı bebeğini doğur o süreci atlar ozamana kadar düşünme fırsatın olur inan boşan demek çok kolay yaşayacak olan sensin inşallah pişman olmazsın tekrar yaşamazsın ilerde sorun çıkacak olursa da en azından ben şans verdim diye rahat Olcan bitirirken zaten mesleğin var ailen arkanda en iyisi zaman bence rabbim yardimcin olsun 
0 oy
(167 puan) tarafından
Birincisi hata ikincisi tercihtir.

Yapan yine yapar.
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı canim ne diyem şuan zaten hamilelik evresindesin ve bu acıyı on kat yaşıyosun ruhen bu dogur ozman sağlıklı bi karar alırsın
0 oy
(1,245 puan) tarafından
Bişey demek istemiyorum. 
0 oy
tarafından
İnşallah pişman olmazsın ve gerçekten oda pismandir 
0 oy
tarafından

Çok üzüldüm bence hiç bir kadın ihaneti haketmiyor Büyük konuşmak istemiyorum ama fikrimi dile getireyim bende ihanetin affı yoktur Allah kimsenin başına vermesin bencede iyice düşün bu durumu 

0 oy
(84 puan) tarafından
Emin olabilirsin bir kez yapan devamını getirir alışkanlık olur 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Gayet açık olucam Sen başka adamla ilişkiye girseydin adın ***rpspu olurdu şimdi nasıl miden alacak o adamı annen arkanda neden bunu kendine yapıyosun kusura bakmada kadını mikerken keyfi yerindeydi oh ne ala sonra baba olduğu mu aklına gelmiş bu kdr basite alma yok duygusal bağ yokmuş duygusal olsun olmasın ne farkeder o bku yemiş ha başkasını sevmiş ha o çükü başkasına değmiş farkı yok ardında kimse olmasaydı seni anlayabilirdim ama bu durumda seni anlayamıyorum
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Tekrarı olacağına eminim ben bacı. Bu affedilmez bence tabi bak bence. İnşallah ben yanılırım 
0 oy
(119,346 puan) tarafından
gecmis olsun bacim bi kurbam daha
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Önce sakin ol canım suan bende linç yiyeceğim bunu çok iyi biliyorum ama söylediklerinde tek tek haklısın her harfine katılıyorum bi geçmişiniz var onca yaşanmışlık var çocuk var bi anda bırakıp gitmek çok zor olur tahmin edebiliyorum ayrılmak istersin yine haklı bulurum seni ama bence doğru kararı vermişsin sen bu ilişki için onca sene emek harcamissin hiç bi hatan yokken pes etsen bence kendiemegine yazık edersin şöyle de bişey var bi çok çevremde gördüğüm hatta çift terapistleri in bile onayladığı bişey var her erkek değil tabiki ama azınlık bi kısım aldatılma peşine çok ciddi bi bedel öderse baktığı zaman eşimi kaybettigime değmeyecek gerçekten boş biseymis yok ya evim yuvam eşim ailem daha önemli diye tartıp dusununce duzelebiliyolarmis ki yakın çevremde çok örneği var senin eşinde pişman açık açık gelmiş söylemiş pişmanım hatanın farkindayim terari olmayacak seni kaybetmek istemiyorum diyosa bencede bi şans vermen iyi olmuş belki gerçekten düzelecek düzelmezse bile tekrar olursa ben sana bi şans vermiştim deyip ayrilirsin vicdanın rahat eder o kadar haklısın ki kimseye duyurmamanda çok isabetli olmuş hiç kimseye bunu açıklamak zorunda değilsin bosansan bile kimseye bişey söylemek zorunda değilsin kim olursa olsun ama çok güzel bi bedel ödemesi lazım çok ciddi 
0 oy
(683 puan) tarafından
Düşünme evresinde olsan bile bence annenin evine git ki gidebileceğini bilsin yani 
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Hakinda hayirlisi olsun. Uzaktan konusmasi kolay isin icinde olunca bide hamilesin o hormonlarla boyle bi karari vermek senin icin ne kadar zor olmustur kim bilir . Tovbe kapisi herkese aciktir esin önce Allah'a tovbe etsin.ama sen de bunu ilerisi icin aklindan silmelisin yoksa hep supheyle yasayamazsin bu cok agir bisey ya da tamam deyip imada filan bulunmak da olmamali bu daha da zedeleyici olur. Affettiysen ona gore davran affetmediysen ona gore
0 oy
(6,375 puan) tarafından
Valla böyle bir durumla karşılaşsam empati kurarım. Yuvam için eşim beni affeder miydi diye sorarım hem ona hem kendime. Veee tabi ki hiçbir erkek aldatılmayı affetmeyecegi için hiç düşünmeden terk ederdim. Aldatmak hata değildir ki yani yatağa girene kadar bunun konuşması var buluşması var eve gitmesi var soyunması var dimi? Senin eşin farklı bir heyecan aramış başka bir kadınla nefes nefese ten tene seni ve çocuğunu hiç düşünmeden bire güzel sevişmiş sonrada pişmanım demiş. Ne belli senin duyacağını düşünüp baştan söylemediği ? Senin miden nasıl alacak ben hayret ediyorum. Hiç mi cinsellik yaşamayacaksınız. O kadının öptüğü adamı sen nasıl öpeceksin ? Düşününce bile mide bulandırıcı. Sana hiç hak vermiyorum. İnsan yuvası bozulmasın diye tabi ki çaba harcar ama belli başlı şeyler vardır ki bunlar oldu mu o evlilikten hayır gelmez artık. 
0 oy
(77 puan) tarafından
Senin ne düşündüğünu hissetmemiz imkansız yazip cizmekte kolay ama aldatmanın affı olmamalı hakkında en hayrlisi ne ise o olsun 
0 oy
(2,187 puan) tarafından
Canım öncelikle Allah yardımcın olsun çok zor bir durum ben sana boşan yada boşanma denicem sadece şunu soylicem tek gecelik dediği ilişkide ya bir çocuk olursa birde bu var yani inşallah ileride böyle bir şeyle karsilasmazsin hakkını helal et seni üzmek için yazmadım 
0 oy
(13,143 puan) tarafından
Tek gecelik ilişki daha masum geliyor ama daha fena bence duygusuz duygusuz herhangi biriyle hiç bir şey hissetmeden sadece uçkur derdine soyunup yatağa girmek aşırı mide bulandırıcı yani fizyolojik bir dürtü için karşı komşu da olur yoldan geçen herhangi biri de olur. Böyle birine bir daha güvenmem için dünyadaki benim dışımda bütün kadınların yok olması lazım herhalde :(

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 977 göst.
6 Aralık 2021 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
+2 oy
23 cevap 910 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 408 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 473 göst.
10 Aralık 2019 Aile kategorisinde mertmirzaninannesi (106 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,477 cevap

34,884 kullanıcı

...