0 oy
441 göst.
Aile kategorisinde (1,157 puan) tarafından
Gün geçtikce şasırmaktan hayal kırikligina ugramaktan baska bir sey yasamyrm evlendigim insan bu olamaz ilk seneler calışmamı istememisti hani yorulmaym diye ve kıskanclıgından, sonraki zamanlarda ne bilim yok erkek doktora muayen ettirmemeler igne bile yaptrmak istememeler ,aile danismani bulurm erkek diye sacma sapan konusmalar o kadar yıl emek verdim okudum çalismak istiyrm ne bilim evde oturmami kitap yazmami istiyor ve bunun gibi daha bir sürü şeyler cıkıyor  yani bu adam tanistigimizda böyle degildi kendisi isi geregi olsun kadınlarla vs bir arada gayet yani ilk zamanlar kıskanclgindan ötürü sanyrdm ama onca yıl sonra anladm zihniyetinde sorun var ben erkegim bi sorun olmaz ama sen kadınsn olur demek istiyrms meger yani kendisi okumus bi insan güya cevresi öyle bayan arkadaslari olsun gercekten kafam karisti bi cemaate tarikate baska bir seye mi karıstı bilmiyrm arada gidiyor öyle sohbetlere ama cocuk degil ki aklı celinsin bi akıl verin kızlar ne yapmaliym siz olsanz nasıl davranirsnz sok icindeym

21 Cevaplar

0 oy
(7,503 puan) tarafından
Esra Erol da denk gelmiş tım  adam   eskiden normal bir düşünce evine eşine  güzel davranırken birden  iki oğlunu da alip kaçıyor   du niye diye sor söylücem  ;) 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 349 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde bilinmez06 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 234 göst.
4 Nisan 2021 Aile kategorisinde Simyam (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 561 göst.
27 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy