0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (1,410 puan) tarafından
Instagram da bir anne kızının 29 aylık tuvalet eğitimi ni işte halletigini reels paylaşmış alttaki yorumlara baktım şok geçirdim herkes yazmış benimki 18 aylık bilmem 15 aylık alıştı çok büyük bişey gibi bide paylaşmış filan yazmışlar bu saate kadar alışmam asi zaten anormal ama en az yüz yorum böyle siz ne düşünüyorsunuz bu konudaki kızım 26 aylık hala beklemedyim hazır değil 

8 Cevaplar

0 oy
(7,335 puan) tarafından
3 yaş doğum gününde başladık birkaç günde kavradı öncede denedim ama hicbirsekilde yapmamıştı en iyi anne bilir çocuktan çocuğa değişir bu durum 
-Reklam-
0 oy
(546 puan) tarafından
33 aylık şuan 1 ay sürdü bırakması çok şükür her cocuk bir degil aldırış etmeyin 
0 oy
(76 puan) tarafından
2 ay sonra 3 yasına giricek 10 gün oldu sanırım basladıgımız kızım ilk gün hep altına kaçırdı aksam üstü. Lazımgına yapınca sasırdı bu ne diye 2. Gün oglene kadar kacırdı yapmadı aksam üstü yaptı lazımlıgıa 3. Güm kendı söylemeye başladı bu gün daha hıc altıne kacırmadı kakasınıda yapıyor korkmadan sükğrler olsun cık zorlanmadım demekki dıyorum şimdi hazır hıssetmış kendıni gecen sene bu kıscok denedım yapmamisti bu arada gecede bezlemuyorum tamamen bezi bıraktık 
(1,410 puan) tarafından
masaAllah canım darısı bize inşaallah
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Vallaha herkes 1 yaşında alıştırmış bende görüyorum duyuyorum ee buradada tuvalet iletişimi yapıp kakasını 6 aylık lazımlığa yaptıranlar var ben 32de alıştırdım
(1,410 puan) tarafından
Ne bilim nasıl yapıyorlar anlamadım
0 oy
(1,480 puan) tarafından
15 aylık alıştırdım oğlumu araya deprem girdi şartlar zorlaştı bağladım bezi şimdi 20 aylık bir haftadır tuvalete gidiyor alıştı tekrardan 
0 oy
tarafından
Çocuk ve sen hazır olduğunuzda başla hazır değilse elleme ben çay içiyordum birden hadi gel tuvalete gidelim kızım dedjm ve bezi bir daha baglamadim 4 günde işi bitirdik oğlumda 2 ay sürdü takma kafana alışır
(9,626 puan) tarafından
Sen eltinin çocuklarını tuvalete mı alıstırıyosun nasıl benimsemişsin onlari vefalı elti  :D :D
0 oy
(183 puan) tarafından
Kızım 16 17 aylıkken hazırdı 21 aylıkken  bı kaç defa egitime başladım araya deprem girdi  mekan degisikligi girdi hep yarıda kaldı.simdi tam iki yaşına girdi alistirdim iki günde alıştı.her çocuk farklı erken öğrenmiş geç öğrenmiş sorun değil 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 366 göst.
11 Mart 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 844 göst.
20 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde kubraerennn (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Elfu (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 221 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (651 puan) tarafından soruldu

384,956 soru

11,513,702 cevap

35,174 kullanıcı

...