0 oy
364 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oglumun örümcegini pusetini küçük gelen kıyafetlerini annemle sectik yengeme verdik halasınında 15 gün büyük bebegi var kendi istedi verin diye kıyafetleri oldugu gibi halasına vermiş cocugun üstünde gördüm örümcegi gözümün önünde halasına verdi seslenmedim halasının da durumu iyi anneme dedim Bi daha asla birşey vermem gercekten ihtiyacı olan birine veririm dedim ben kendimi enayi gibi hissettim halasından da kendinden de Bi iğne görmeyiz 

9 Cevaplar

+1 oy
(13,944 puan) tarafından
Ben birine verdikten sonrasina karişmam. Isterse çöpe atsin umrumda olmaz. Yani geri istememek üzere verdiysen sorun etme ama yok ben tekrar kullandiktan sonra alacaktim diyorsan sorabilirsin niye verdin diye. 
(993 puan) tarafından
Boşver bidahakine daha dikkatli olursun hiç ardına düşme :)
tarafından
Hiçbir şey vermem ki
(993 puan) tarafından
:) ona verme eğer kullanmayacgin iyi durumda olan küçülenler olursa gerçek ihtiyaç sahibine verebilirsin anlamında dedim yengene degil
tarafından
Öyle yapacam artık
(6,441 puan) tarafından
Bak canım şu örgü geri isteyecektım dediğin şeyleri neden veriyorsun o gün bende kızımın yeni eski neyi varsa bebeklikten hepsini komşunun bebeğine verdim oğluma olacakları ayırdım renk olarak yengem kazak vermişti ee onu geri ver saklayayım diyo hatıra neyin hatırası hatıraysa vermezsin gerş istemek ne yani
-Reklam-
+1 oy
(7,637 puan) tarafından
Ayyy sende benim kaynanamın kafa birine bişeymi verdi illa onun kullandığı görecek ne saçmalık sen onu elinden çıkarmak istemişsin verdiğin kişi ne yaparsa yapsın asla takılmam böyle şeylere.
tarafından
İhtiyacı olan birine verseydi bende takılmazdım artık iğne yine göremez
0 oy
tarafından
O yüzden çocuğumun hiç bir şeyini kimseye vermem satmam başkasının üzerinde görsem zoruma gider benimde 
tarafından
Gıcık oldum yengeme de
0 oy
(1,478 puan) tarafından
Bende sinir oluyorum bu duruma ona verene kadar ihtiyac sahibine verrim diye düsünüyorum hep haklisin bencede
tarafından
Bende artık öyle yapacam
0 oy
(997 puan) tarafından
Bu yüzden bende bebemin kıyafetlerini ihtiyaç sahibi aileye vereceğim tanıdık birine vermicem
tarafından
En iyisini
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Benden çıktıktan sonra naparlarsa yapsınlar ama.oyle.copte görürüm sokaklarda yerlerde görürüm bozulurum layık görsem ben çöpe atarım zaten iyi diye kenariya koymusum
0 oy
(579 puan) tarafından
Ayyy sinir krizi geçiririm. Eşya olsun yemek olsun başka birsey olsun sanki beğenmemiş tenezzül etmemiş gibi geliyor bana. İlk evlendiğimde kaynanam pazara gitmiyor diye hep ben alıp alıp götürürdüm sonra birkaç kere aldıklarımizi bizden kat kat durumu iyi olan eltime verdiğini gördüm bende şaltwrler attı bir daha öyle bir hata yapmadım alınca da yiyeceği kadar aldım. İnsan kendini enayi gibi hissediyor valla haklısın 
0 oy
(316 puan) tarafından
Geri isteyemezsin
0 oy
(774 puan) tarafından

Valla bende sinir olurum açıkcası hem kendisi istiyor hemde halasına veriyor saçmalık yani sanki sen bilmiyo musun halasına vermeyi.. şöyle insanları kullandıklarını düşünüyorlar ya gerçekten gıcık oluyorum.

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,250 göst.
29 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 142 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bebikim54 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
6 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 327 göst.