0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde (105 puan) tarafından

Merhaba kızlar 12 haftalık gebeliğim kafa yapısından cinsiyet anlayanlar var galiba burda birde benimkine bakabilir misiniz :) 

image

2 Cevaplar

0 oy
(586 puan) tarafından
Yani nasıl bir eski ultrasonsa bebek çok az görünüyor maalesef hiç tahminde bulunamaz kimse canım
(105 puan) tarafından
Haklısın canım sağol
-Reklam-
0 oy
(2,090 puan) tarafından
Cinsiyet 16-20.haftalarda netleşir. Sağlığı ve gelişimi için dua edin. Bu haftalarda doktorunuzun size söylemediği söylese bile yanılabileceği şeyi size kimse net söyleyemez. 
(2,090 puan) tarafından
Ya kuzum benimki de çok geç belli oldu orasını paşa keyifleri bilir. Göstermek istemiyor çocuğum utangaçç belkiii :) adaşmışız özlemcim  inan bunlar hiçbir şey değil merak ettiğini biliyorum Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin kötü niyetle demedim zaten ama tahmin edilmesi ne bileyim bana tuhaf geliyor doktor diyemiyorken :) yoksa kırmak istemedim inşallah sıkıntı çekmeden güzelce al kucağına
(105 puan) tarafından
Yok canım kırılmadım tabiki ama merak işte insan düşünmeden edemiyor :) buradan başka soracak kimse olmayınca tabiki doktor şimdi söylemiyor bi şansımı deneyeyim dedim :) sende sağol cevabın için
(8,385 puan) tarafından
Dur ben sana hemen söylücem cinsiyeti adetin kaç gün varken birlikte oldunuz kim kimin üstündeydi bunlar önemli cinsiyet belirlemek için :))) konu senden bağımsız post sahibi salı. Üzerine alınma diğer özlem az önce böyle bir post için dalaştı da :)
(2,090 puan) tarafından
Dünyanın en güzel şeyi içinde minik bir kalp var heyecan çok normal merak çok normal :) daha kaç kez değişir var ya. En ufak şeyi görünce alma hissi. Bunlar çok güzel şeyler Allah isteyene nasip etsin inşallah
(2,090 puan) tarafından
Ya ahahha gir bak o post ne oldu kadın zır cahil ya. Tövbe yarabbi :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 213 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Berfo ana (892 puan) tarafından soruldu

381,101 soru

11,409,140 cevap

34,946 kullanıcı

...