0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (353 puan) tarafından

Kızlar oğlum 7 aylık Pamukkale tatili düşünüyoruz 1 2 günlük eşimin kuzeni ve eşi ile gidicez onların çocuğu yok kızla da çok yakınız çocuk bakma konusunda çok iyi yeğenlerine bakmış zamanında . 7 aylık çocukla bı yere çıkmaya korkuyorum burnumdan gelir diye tavsiyeleriniz var mı .. yoksa otur oturduğun yerde mi dersiniz :) insan da artık sıkılıyor bı yerler görmek istiyor ya bilemiyorum

Şimdiden çok teşekkürler :)<3

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben çocuğum olsada gezerdim valla hem ailece güzel vakit geçirmiş olursunuz 
(353 puan) tarafından
Ay ben de çok istiyorum da şu arabalar az daha geniş olsa ne iyi olur :) genişleri vardır da bizde o kadar para yok :)
-Reklam-
0 oy
(155 puan) tarafından
Bizde geçen sene kurbanda Antalya sideye gittik çok güzelmiş çok da uyguna geldi otel 4 gece 5 gün gittik geçen sene 4 buçuk  verdik bı sene sorduk daha dün sordum 8 dedi 4 gece 5 gun
(353 puan) tarafından
Ne yalan söyleyeyim fiyata hiç bakmadım :)) sen demesen düşünmezdim bile
(2,266 puan) tarafından
Hangi otele gittiniz kız bu fiyatlar kaldı mı ben geçen sene sorduğumda 8bin diyorlardı
(720 puan) tarafından
Bende merak ettim otelin adı ne cnm
(155 puan) tarafından
Altinkumpark nova beach
0 oy
(396 puan) tarafından
zaten yaz mevsimindeyiz ve 1 2 gunde bisey olmaz diye dusunuyorum.bebek icinde kanguru yada sling kullanabilirsiniz.Ayrica kucuk bir acil durum cantasi yaparsiniz ilaclar ates olcer tarzinda.biz 40indan itibaren hep gezdik cekinmedik.bir yerden baslamak lazim.
(353 puan) tarafından
Kanguru sevmedi dışa dönük istiyor bizde ki de içe dönük çabuk sıkılıyor:) konuştuk öyle bı an gaza gelip olur dedim eşim de sıcak bakıyor bsiey olmaz diyor .. acil ihtiyaç çantası aklıma gelmemişti çok sağol valla
0 oy
tarafından
Benim bebeğim de 6 aylık bizde gidicez tatile neden burnuzndan gelsin memleketime gidiyormuşsun oh :) hiç kendini öyle kısıtlama yoksa kapanır kalırsın 
(353 puan) tarafından
Kız Pamukkale de suyun içinde kaymayiz demi valla ondan da korkuyom :)
tarafından
Biraz kaygan oluyor traventerler dikkat et:D ama şifa şifa
(353 puan) tarafından
Yaa işte çocukla totomun üstüne oturup kalırsam orami burami kirarsam bak derdime dert eklendi şuan:) biz analar hep de ilk kötü şeyleri düşünüyoruz değil mi :)
tarafından
Ben de öyleyim evet ama o analık iç güdüsüyle hiç birşey olmaz :))) bizde kuzenim küçükken teyzemle gitmistik kucağında Allah a şükür hiçbişey olmadi oturttuk onu da suyla cip cip çok eğlenmişti inşallah sizde eğlenin:)
(353 puan) tarafından
Çok sağol canım inşallah:)
0 oy
tarafından
Ben doğduğundan beri hiç kısıtlamadim hep geziyorum yani çocuk nasıl alisiyorsa öyle gidiyor canım 4-5 kere Ankara'ya gittik bir kere Denizli'ye gittik eşimle bebeğim doğduğundan beri 21 aylık gittikmide 1 hafta kalıyoruz Denizli'ye aslen ben denizliliyim halama gittik Ankara'ya eşimin ailesine gidiyoruz günübirlik de çok gezdik yani korkma bence bebeginede iyi olur değişiklik olur sosyallesir hani çocuk doğdu diye sürekli evde oturup kapanmayida yanlış buluyorum cocuklarinda sosyalleşmeye ihtiyacı var 
(353 puan) tarafından
Kendi ailem köyde oraya gidip geliyoruz ama yarım saatlik uzaklıkta gezmeyi bakinmayo seviyor ek gıda ya da geçtik emiyor da yine bsiey ler veriyorum sıkılır durmaz diye korkuyorum valla
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Güzel olur bence. Bebeğin sakinse koy kanguruya gezdir :)yürümüyorsa daha kolay olur diye okumuştum hatta. Benimkide 14 aylık bursaya gitmeyi düşündük bu yaz. Ama tam karar veremedik :blink:

(353 puan) tarafından
Hemen değil 1 aya anca gideriz de kararımı onaylama aşamasındayim bir buraya da sorayım dedim :)
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Hamileyken de doğum sonrası da ikinci hamilelikte de iki küçük çocukla da hiç bir yerden geri kalmamış biri olarak, git diyorum :) Bundan sonraki hayatın hep çocuklu olacak. 5 yaşında da olsa hasta olur vs zorlanabilirsin. Sonu yok yani. Bunlara alışmalısın ve göze almalısın. 

(353 puan) tarafından
Ay o kadar haklısın ki büyüyünce de Urfa adana taraflari düşünüyoruz hem o da görsün etsin diye 4 5 yıla anca olur :)
0 oy
tarafından

Bence gitmelisin tatilini yap 

(353 puan) tarafından
O kadar net ki çok teşekkür ederim:) kesin gidiyorum Allah nasip ederse
0 oy
(455 puan) tarafından
Ayy Pamukkale çok güzel bayramda gittim hayran kaldım. Benim bebeğim 14 aylıktı gittiğimde ister istemez zor oldu ama keyifde aldım. Eğer bebeğin sakin bir bebekse git n'olacak 
(353 puan) tarafından
Yani sakin dışarda bakinmayi seviyor emzirdigim için tedirginim meme ister örtünün altında da durmuyo bakcaz gari bı çaresine
(455 puan) tarafından
Pamukkalede traventerlerin üst kısmında boş yerler var masa filan var sakin yerleri orada eşin yada arkadaşın yanında dururken emzirirsin canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 283 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Habibe1 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 317 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 588 göst.
5 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (923 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 120 göst.
29 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu

381,011 soru

11,406,705 cevap

34,944 kullanıcı

...