0 oy
237 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (591 puan) tarafından

Sorum yukarda hanımlar <3

20 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Ertesi gün :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
2. Gün yıkandım yarama su gelmesin diye sardık 
0 oy
(1,870 puan) tarafından
48 saat sonra yıkandım canım
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Hastaneden hemen eve gelince 
(411 puan) tarafından
Ayakta mi duş aldınız rhaat oluyor mu şu değince acı olmuyor mu
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Eve gelir gelmez 
0 oy
(93 puan) tarafından
Eve geldigim gibi hemen yikandim eczaneden su gecirmez bant almistik 
0 oy
(1,447 puan) tarafından
Hastaneden çıktigim gibi hergun aldim duşu su geçirmez bant aldim duştan cikinca baska bant taktim
0 oy
tarafından
Eve gelince yıkandım 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Taburcu olduktan sonra hemen evde duş aldım. Su geçirmez bantlar var, onu yapıştırıp hemen duş atmıştım kendimi 
0 oy
(486 puan) tarafından
Ben iki üç gün beklemiştim Banyo yapabilecek halim olmadığı için yoksa su geçirmez bant vardı bende de doktor girebilirsin demitşi
0 oy
(2,223 puan) tarafından
İki gün sonra yıkandım canım zaten şu geçirmez bant oluyor
0 oy
(6,318 puan) tarafından
İkinci günü 
0 oy
(14,029 puan) tarafından
2 gün hastanede kaldık eve gelir gelmez yaptım banyomu 
(591 puan) tarafından
Ben salı günü doğum yaptım dün akşam taburcu oldum su geçirmez bant var doktor yıkanabilirsin bant çıksada birşey olmaz zaten dedi ama emzirirken çok uğraşıyorum oturuyorum bu sefer terliyor yanıyor bant olmasına rağmen.. Yıkanırken açılırsa bu sefer ter daha çok yakmaz mı mikrop iltihap kapar falan diye tedirgin oluyorum
(14,029 puan) tarafından
Ben su geçirmez bant taktım banyodayken sonra banyodan çıkınca bandı çıkarırken bütün su olduğu gibi dikiskerimin üstüne geldi fön Makinesi ile kuruladik ve hiç bir şey olmadı Allah'a şükür emzirirken neden takıyorsun doktor mu dedi
tarafından
Ben doktoruma sordum su gecirmez bant kullanmana gerek yok iyice kağıt pecete ile  kurula orası terlersen bile hep kurula dediler çok şükür hiç mikrop vs kapmadi direk bantsiz yikandim ben ,sadece lif sabun vs degirmedim dikislere
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Bana doktor 3.gun dedi 3.gun yıkandım
0 oy
tarafından
Hastaneden eve gelince yaran açık olarak yıkan lif vs değdirme demişti Dr öylede yaptım 
0 oy
(915 puan) tarafından
Ertesi gün eve çıktım duş bandı taktılar yani Sudan etkilenmeyen bant hemen geldiğim gibi duş aldim
0 oy
(1,746 puan) tarafından
Şu geçirmeyen bandajlar oluyor onlardan alıp yapıştırabilirsiniz. Eve geldiğimin ertesi günü yaptım.
0 oy
tarafından
Eve geldikten ertesi günü yikandim 
0 oy
(290 puan) tarafından
2.gün yıkamıştım... 
0 oy
(1,482 puan) tarafından
Benim sezeryan sonrası çok sıkıntılı geçti 4 gün hastanede yattım geldikten 2 gün sonra su geçirmez bant yapıştırıp annem yikamisti beni sağolsun 

.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 48 göst.
0 oy
2 cevap 64 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 149 göst.
2 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Metesmoms (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde Micky (33 puan) tarafından soruldu

379,432 soru

11,357,503 cevap

34,835 kullanıcı

...