0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Bebeğim henüz 8 aylık tedavi sonucunda hamile kaldım doğduğundan beri de reglim düzenliydi ama bu ay çok gecikti nerefeyde 10 gün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı böyle bir durumla karşılaşıp hamile olan var mı yada hamile olabilir miyim nasılsa zor hamşle kalıyorum deyip korunmuyordum da doktorum da korunma demişti

13 Cevaplar

0 oy
(2,119 puan) tarafından
Benim 6 gün gecikti yarın test yapacaktım, başlamış regl. Arkadaşımın aynı şekilde bir iki leke gelmiş devamı yok onunda geçti bir 5/6 gün. Sanırım havalardan. 
-Reklam-
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Bu ay herkesin gecikmiş mevsimsel sanırım 
0 oy
(8,960 puan) tarafından
Korunmuyorsan evet hamile olabilirsin hakkınızda hayırlısı olsun 
(5 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim. Test negatif çıkınca emin olamadım
(8,960 puan) tarafından
Hamile olmayı istiyor musun istemiyor musun anlamadım ben
(5 puan) tarafından
İnanın ne istiyorum ne istemiyorum hamile kalırsam oğlumu sütten kesmek zorunda kalıcam diye vicdan azabı hissediyorum diğer türlü doktorum korunursan bir daha çok zor çocuk sahibi olman demişti
(7,768 puan) tarafından
Oğlumu sütten kesmek zorunda değilsin prezervatikte bir korunma yöntemidir onu deneyebilirsiniz gebelik yoksa
0 oy
(970 puan) tarafından
benimd sole.oldu bı kaç düzenli oldum sonra 10 gün attı olmadım test yaptım negatif çıktı bidaha yaptım oda negatif kan tahlili vermeye gidecektim doktorumu aradım normal dedi düzensizlikler 
0 oy
(5,199 puan) tarafından
Canim 1 cocuk dogurmuşun gebelik yüksek ihtimalle daha hızlı olabilir her ihtimale karsi korunsaydin keşke.

Bende ilkinde tedaviyle hamile kaldim 2. De korunduk bebek isteyince 7 ayin sonunda hamile kaldım.
(5 puan) tarafından
Benim tüplerimle alakalı bir sorun yani neredeyse imkansız demişti doktor eğer korunursanız diye
0 oy
(726 puan) tarafından
Hastaneye falan git kandan baktir canım öyle anlarsın ancak bence korun belli olmaz bu işler 
(5 puan) tarafından
Hastaneye gittim bugün aile hekimine git dedi yeni taşındık henüz kaydımızı alamadık o yüzden veremedim
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Benim 8 gün gecikmişti hem erken gebelik testinde hem de kanda negatifti stresten gecikmiştir belki seninki de
(5 puan) tarafından
Olabilir bşr kaç gün sonra bir daha deniycem
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Dogumdan sonra1 yil kadar duzensiz olabilir yani   oglum 14 aylik daha duzene girmedi benimki
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bilemiyorum canım ama gerçekten havalardan olabilir ben dün akşam regl oldu. Tam 1 hafta erken geldi
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Geçmiş olsun :) tabii ki hamile olabilirsin ilkinde tedavi görüp ikincide çok kolay olanlar var

0 oy
(6,755 puan) tarafından
Testini bi tekrarla bakalım canım bu kadar gecikme normal değil 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Mevsimsel stresten herşeyden geçilebilir zaten hamilelik testi negatif çıkmış boşuna dert etme kendine 
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Aynı sorun bendede var canım 8 gün oldu biz korunuyoruz bekliyorum bakalım inşallah olacam akşam sabah dualarım öyle 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 279 göst.
11 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Anneyimben1 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 587 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 204 göst.
9 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 356 göst.