0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından

Kızlar yakınınızda ani ölümleri kabullenmeniz yok olduğuna inanmaniz ne kadar zaman Aldı 3 dayımı Kayb ettim aileleriyle 13 kişilerdi ama en büyük Dayım Ciğerimi söktü sanki hem dayım hem aile hekimimizdi sağlık ocağına gidince bakardım Gitmişim eve Ordami diye Hiç sasmazdi arabasını. Yeri şimdi bomboş :(( odasından Birkaç Eşyasını verdikler bana Sadece Canım Çok Yanıyo ismini bile çıkarmamış lar hâlâ odası boş ne kadar zormuş yakınından birini kaynetmek sanki hiç geçmicekmis gibi bişey hiç alisilmicak kabullenilmicek gibi

6 Cevaplar

0 oy
(636 puan) tarafından
Biz 1.derece yakinlarimizi kaybetmedik ama gerçekten çok çok zor. İnsan bazen yaşadığına utanıyor. Rabbım bolca sabır versin sizlere 
-Reklam-
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Rabbbim sana ve kaybeden herkese büyük sabirlar versin canım 
0 oy
tarafından
Geçmez ama zamanla alisilir başınız Allah cennette kavuştursun İnşallah 
0 oy
(246 puan) tarafından
Rabbim sabır versin yürek yangınını hafifletin inşallah zamana ihtiyacın var geçmeyecek ama hafifleyecek sadece geride kalan aileni bağışlasın bir daha böyle felaketi hiçbir memeleketimiz hiç bir kardeslerimiz evlatlarımız yaşamasın inşallah depremi gecede oglende Elazığ'da şiddetiyle yaşadık halen aklımızda hiç unutmadım unutmayacam Allah'ım bir daha yaşatmasın demekten başka elimden birşey gelmiyor 
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Annemi kaybettim canımdan can gitti aklımı oynatacaktim ama bak ağustosta 5 yılı dolduracak alışıyorsun acının yerini özlem alıyor çok özlüyorum meleğimi ❤️❤️
0 oy
tarafından
Basın sağ olsun canım benim  Allah bir daha yaşatmasın  hırsız mütahitlerin de Allah belasını versin 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 176 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Maviş annesi (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
25 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Zalimfelek (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 194 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (4,624 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 203 göst.