0 oy
97 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (258 puan) tarafından
Lise sınavları üniversite sınavları derken günde 6-7 tane nescafe içiyordum sabahladigimda zaten sayısını bilmiyorum. Şimdi kahve içmeyince o kadar siddetli baş ağrısı yaşıyorum ki. Ilk başta kahveden olduğunu anlamamıştım ama 2 tane nescafe içince hemen hafifliyor sonra geçiyor ağrı. Takip ettim kendimi gerçekten de kahve bağımlılığı olmuş bende. Bugün 1 tane içtim hala başım ağrıyor. Sigarayı bırakınca bu kadar zorlanmamıştım ya. Sınavlarım da başladı beynim zonklaya zonklaya giriyorum. Bunu bastirabilmenin bir yolu var mı 

6 Cevaplar

0 oy
(392 puan) tarafından
Sigara gibi azalta azalta birakabilirsin anca 
(258 puan) tarafından
1 hafta içmedim 1 hafta beynim zonkladi gerçekten çok sinir bozucu artık başımın ağrısı geçsin diye içiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Turk kahvesı bagınlılık var bende :(

(258 puan) tarafından
Onu içemiyorum ben acı geliyor alışmışım tatlı kahveye :/
0 oy
(6,394 puan) tarafından
Benim için büyük bir şey nescafe ama diyet yaparken bırakıyorum duyetisyenim onun karşılığında türk kahvesi ve laktozsuz süre klasik nescafe katarak yaptiriyordu 10 gündür Nescafe icmiyorum mesela
(258 puan) tarafından
Ben içmeyince başım ağrıyor içene kadar sinirlerim tepemde geziyorum öyle olunca. 1 hafta içmedim bi ara 1 hafta geçmedi biliyor musun bende migren falan sanıyorum
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Kafein bagimlisi olmuşsun. Nescafeler cok zararli icindeki yanik kahve kremasi filan da krema değil zaten sagligina zarar diye dusunebilirsin. Filtre kahve icsen daha iyi. Azaltarak birakabilirsin vucudun buna alismasi biraz zaman alicak ama pes etme kalbe filan cok zararli Allah korusun
(258 puan) tarafından
Icmekten benimde midem bulanıyor bazen ama vücut istiyor işte ilginç bir şekilde. Diyorum ya sigarada bu kadar zorlanmadım valla
(2,704 puan) tarafından
En azindan belli bi seviyede tut sonra gün aşırı ic oyle oyle az miktara alisir vucudun kolay değil cunku
(258 puan) tarafından
Baş ağrısı çıldırtıyor beni
0 oy
(316 puan) tarafından
Aşkım hangi sınavlara giriyorsun sen ne okuyorsun ben de düşünüyorum o yüzden 
(258 puan) tarafından
Ceza Infaz okuyorum canım ben normalde mezun olurdum şimdiye de hamilelikten dolayı ertelemek zorunda kaldım şimdi  biterse inşallah gardiyan olacam
(316 puan) tarafından
Aaaa öyle bir bölüm de mi var
(258 puan) tarafından
Evet var normalde yüzyüze ama korona girdi araya sadece sınavlar için gidip geldim şimdide de depremden online oldu
0 oy
(3,601 puan) tarafından
Ben hamilleigimde çay kahve tiksindim içmedim şimdi de hiç aklıma gelmiyor 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 206 göst.
24 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 513 göst.
0 oy
5 cevap 107 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Denooo (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 181 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Maviş annesi (86 puan) tarafından soruldu

381,627 soru

11,424,258 cevap

34,982 kullanıcı

...