0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Biz önce Kıbrıs düşünüyorduk ama şimdi de bodrum kuş adası düşünüyoruz otel önerisi olan var mı 

31 Cevaplar

+2 oy
(10,325 puan) tarafından

Koye koye koye davara davara davaraaa :D

tarafından
Kizzz :D
tarafından
Aahahhaaha
(10,325 puan) tarafından
Kiz evlenmeden her sene tatile giden ben. Evlendik balayina gittik taylanda. Kisin butun karadeniz turu. Sonraki yazda muglaya gittik villa kiraladik gezdikte 10 gun. Gecen sene bu seneyede ayiraymisiz az keske :D
(968 puan) tarafından
ahahahahaha
-Reklam-
+1 oy
(742 puan) tarafından
Ben öncelikle yatak odasına gitmek istiyorum merak ediyorum uzun zamandır gitmiyorum oraya :) daha sonra belki çocuk odasına giderim ordanda serinlemek için banyoya 
0 oy
(287 puan) tarafından
Köye köye hahahaaa
tarafından
Yaaaa o da çok güzel
0 oy
tarafından
Belli bisey yok henuz ama dusunuyiruz kismet 
0 oy
(7,467 puan) tarafından

image

sjssjjsjsjsj :D.⁠·⁠´⁠¯⁠`⁠(⁠>⁠▂⁠<⁠)⁠´⁠¯⁠`⁠·⁠.
(1,753 puan) tarafından
Kizz sen bunları ordan indirmiyor musun onu dedim bende indirdim :D
(7,467 puan) tarafından
Lavinnn evet kuzum ordan indiriyorum iki çocukla kafakalmadi vala kusura bakma balım ❤️
(7,467 puan) tarafından
Gizem şaka yaptim kizzz bnmde çok ihtiyacım var ama imkansız
(1,753 puan) tarafından
Yok canım yaa ne kusuru♥️♥️
(7,467 puan) tarafından
Canımsın ❤️❤️❤️
0 oy
(3,724 puan) tarafından
Çok uzun kalamayiz büyükbaş hayvancılık ile uğraşıyor eşim Marmaris diye düşünmüştüm  denizini havasını çok seviyorum ama çocukla o kadar yol çekilmez 5 gece birde değmez Alanya diye düşünüyorum otel ayarlamadik taşınma işimiz var tasinalim  sonrası tatil inşallah 
0 oy
(4,592 puan) tarafından
Cckla uzun yol cekilmez  edremite gdiyoruz biz genelde akcay güre
(4,068 puan) tarafından
Otel önerniz varmı edremit te
(4,592 puan) tarafından
Adrina termal otele gidiyiruz. 3 senedir. Pandemide cok hijyenikti. Lux degil yeni otel degil ama. Onemli olan temiz olmasi. Ve yemekleri.  İzgarasi kahvaltilari tatlilari falan ggayet guzel . Cok hareketli deil. Genelde ailelerin emeklilerin gittigi bir otel :)biz ccklarla sessizlik sakinlik ariyoruz aman uyku saatleri kacmasin aman sesten gurultuden bunalmasin diye:) 2020 2021 yillnda  yarim saatte bi heryer sezlonglar galan dezenfekteleniyirtu tulumlu. Fisfisli calisanlarla
(4,068 puan) tarafından
Ne kdar ödemştinz o dönemde kaç gndü
(4,592 puan) tarafından
İlk sene pndemi zamni 5 kusurdu sonra 7 kusur odedik gecen sene 15 kusurdu bu sene 22 756 herakde yada 22. 576   Bes gece 6 gün
(4,592 puan) tarafından
Diger yerlere gore uygun. Antalya faln bsktik 50 kusur bize annmlerde glck uc kisu 75 kusurde onlar . Yazik gunah yaaa kndi ulkemizde ttil yapamioruz rahatca. Cogu yere de esin dio orda ustszler olur burda bilmmnrler olur rahatsiz oluruz falan cokta oyle abuk subuk ortama girmeden :)
0 oy
tarafından
Annemin yazlığına gidicez
tarafından
Mis gibi
0 oy
(6,778 puan) tarafından
2 senedir pikniğe bile gitmeyen ben
tarafından
Gidersin kız bu sene
(6,778 puan) tarafından
Eğer Rabbim yüzümüze gülerde eşim gelirse gelen giden bittikten sonra hemen bir tatil yapmayı düşünüyoruz insallah
tarafından
İnşallah
0 oy
(120,083 puan) tarafından
ins turkiyeye gidicez gunu belli olmasada
tarafından
İnşallah
(13,336 puan) tarafından
Diğer ülkeleri gezmiyor musunuz :)
(120,083 puan) tarafından
aracla geciyon iste ☺️☺️ anam bama tek eskisehir olsun yeter yaa
0 oy
tarafından
Biz sabit bir yerde durmuyoruz genelde şehir şehir dolaşıyoruz. Henüz bir rota belirlemedik bakalım. Geçen ramazan bayramında iç Anadolu’yu gezdik geçen sene Ege’yi gezdik bu sene Karadeniz’e filan geçeriz herhalde. 
tarafından
Karadeniz çok güzeldir bungalov tarzı yerlerde kalabilirsiniz yazın düşündüğünuz kadar da yağmur yağmaz
(5,507 puan) tarafından
Internette bungalov evlere baktım cok güzel bende oyle düşünüyorum bakalim.
tarafından
Rotaya bağlı. Bir de izinli oldu gün sayısına bağlı genelde. Ramazan bayramında 2 hafta izinliydi. İlk sabah erken çıktık evden Bursa da kaldık baya dolaştık 2 gün için günlük apart kiraladık. Ordan Bilecik’e geçtik eşimin teyzesi orada diye orada kaldık bir gece. Ertesi gün Konya’ya gittik mevlana filan derken akşam oldu yine apart kiraladık ertesi gün Eskişehir’e geçtik iki gün orada kaldık orada da apart kiraladık gezmek istediğimiz yerler çoktu. İki gün sonra Ankara’ya geçtik Göksu Parkı anıtkabir filan derken eşimin Halası var orada kaldık iki gün ordan Çankırı’ya geçtik eşimin memleketi mezarlıkları filan gezdik ordan Karabük’te yemek yedik Düzceye geçtik eşim orada üni okuduğu için arkadaşı vardı onlara geçtik iki gece de orada kaldık üniversite anılarını tazeledi ordan da eve döndük. Geçen sene çocuk olmadığından her yeri daha kolay geziyorduk çocukla giremeyeceğimiz ortamlar filan oldu hep bir de bebek arabasında da durmuyor o yüzden sürekli kucaktaydı.
(5,507 puan) tarafından
Cok iyi ya. Benimde 2 cocugum var büyüdüler zorlar tabiki ama gezmeye engel olmaz diye düşünüyorum
tarafından
Yok engel olmuyor 10 aylık henüz cafeye filan oturamadık hiç. Bir de babacı sigara içmeye dışarı çıkıyor arkasından ağlıyor filan.
0 oy
(3,434 puan) tarafından
Ben zaten tatil bölgesindeyim geliboludayım çok tatilci geliyor buraya  memlekete gitmek istiyorum ama yol uzun iki çocuk zor. 
0 oy
(503 puan) tarafından
Mutfaktan salona 

Salondan mutfaga
tarafından
Ahahah
0 oy
(3,776 puan) tarafından
Köyeee 

Koyee
tarafından
En güzeli
(3,776 puan) tarafından
Valla iş yapiyom bı pikniğe bile gidemedijden sonra güzel gelmiyor
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Tatil yerindeyiz. Açıkçası başka bir yer düşünüyorduk ama bu sene erteledik. Zaten olduğumuz yer de yazlık ve tatillik olduğu için de sıkıntı olmadı.
0 oy
tarafından

Oo siz daha gitmediniz mi ben çoktan gittim tatile:D

image

tarafından
Oh mis gibidir hava
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Doğumhaneye büyük ihtimalle Ağustos ortasında olacak doğum tam yazın en güzel zamanları
tarafından
Hayırlı olsun
0 oy
(66 puan) tarafından
Ohhh ohh gezinn bakalım dışarı çıkmayan benn 
tarafından
Bu sene gitmem lazım yaa
0 oy
(7,627 puan) tarafından
Biz eşimle kamp yapmayı düşünüyoz uzağa gitmicez
tarafından
Bende kamp yapamıyorum ya
(7,627 puan) tarafından
Anladım canım çok istedik kamp yapmak ilk olcek bizim
0 oy
(693 puan) tarafından
İstanbul Edirne Düşünüyoruz bakalım bayramdan sonraya kalacak galiba şurada ne kaldı ki zaten

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 286 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 502 göst.
21 Ekim 2020 Aile kategorisinde Lelsie baya (702 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 168 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 305 göst.