0 oy
69 göst.
Aile kategorisinde (145 puan) tarafından
Annemi bu kanserden kaybettim Ben de bu zamana kadar hiç kontrol tarama vs yaptırmadım artık gidip baktırmak istiyorum nasıl oluyor bu işler hangi bölüme randevu alınıyor 

3 Cevaplar

0 oy
(3,698 puan) tarafından
Belli yaşa ultrasonla bakıyorlar zaten 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben yaptırıyorum memegrofi ve ultrasyonda baktiriyorum
(13,315 puan) tarafından
Ilk hangi doktora gitmek lazım canım benim küçük bebeğim var emziriyorum ama bir göğsümde ara ara yanma ve ağrı oluyor böyle bir farklı sıcaklık oluyor bir baktırmak istiyorum bende
tarafından
Genel cerrah gitmen lazim
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Seni uyarmadilar mi canım benm annemde 4. Evreden kurtuldu çok şükür ama beni hemen uyardılar annende var ise senede olabilir diye 6 ayda bir yada senede bir yasin küçük ise untroson ile yapılıyor eğer büyükse memografi çekiliyor aksatma derim ben 25 yaşındayım 20 yaşımdan beri gidiyorum ne olur ne olmaz tüm kontrollerimin içinde yapılırken rahim agzi kanseri olduğum ogrendim annende teyze teyze kızı anane yani anne ve lafın grubunda hangi hastalık var ise olma olasılığı çok yüksek genel cerrahide gidip anlatır iseniz size yardımcı olurlar
(145 puan) tarafından
İlk randevu alırken genel cerrahiden mı alıyoruz
(4,061 puan) tarafından
Evet canım genel cerrahi git anlat onlar yapılması gerekeni yapıyor ben o şekilde gidiyorum 5 senedir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 51 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Feslegen (830 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Atmacazehra (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 62 göst.
19 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...