0 oy
45 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından
Merhaba Hanımlar neredeyse bir haftadır eve kanatlı karınca geliyor ama nereden geldiğini çözemedim salonun kapısının önüne düşüyorlar sürekli hani orada kanatlı karınca var her gün 3-5 tane topluyorum bazen camın kenarından topluyorum camın altına kadar gidiyorlar demek ki ama hepsi ölü baygın yani o şekilde geliyorlar hani uçmuyorlar evin içinde oraya bir şekilde nasıl geliyorlar bilmiyorum geliyorlar ama hepsi baygın durumda yardımcı olabilirsiniz çok sevinirim neden olur nereden gelirler

2 Cevaplar

0 oy
(119,338 puan) tarafından
bem cozumu camsil sisesine sirkeli su koyup evde koselere puskurtmekte buldum valla dahada gelmedi kanatsizdi bizimki
(40 puan) tarafından
Canım benimde eve karınca geldi baya artık bikmistim hani çözümde bulamadım ilaclamistik karınca yok ama bunlar başladı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim anneminde öyleydi evt asla düzgün yuruyemiyorlqr ucamiyorlar ama annemin banyodan grliyorlardi biz direk o deliği kapattik dahada gelmedi sende iyice bak nereden geliyorlar ona göre orayı kapa yoksa başka çözüm bulamazsın 
(40 puan) tarafından
Canım kapınin bı yerinden geliyolar sanırım kapattiralim inşallah noterler artık bıktım yerden bunları toplamaktan

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aysenur5561 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
14 Mart 2021 Aile kategorisinde Eylem1 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 762 göst.