0 oy
171 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Arkadaşlar size bir şey danışmak istedim eşimin iş arkadaşınin kızının nişanı var yarın benim de amcam vefat etti sabah ben İstanbul'dayım cenaze Sivas'ta nişana gitmiyorum dolayısıyla ama eşim arkadaşı annesi ne olacak cenaze zaten burada değil git bir şey olmaz diyorlar eşim de gitmek istiyor kafam karışık ne yapacağım bilemedim sizce ne yapayım gidip bir saat durup gelsem mi hiç gitmesem mi 

6 Cevaplar

0 oy
(4,988 puan) tarafından
Amcanla çok bir duygusal baginiz yok gibi gitmek istediğine göre 

Eger sana iyi gelecekse neden olmasın 
(37 puan) tarafından
Evet çok duygusal bagim yok
-Reklam-
0 oy
(6,918 puan) tarafından
  Yani aslinda biri öldümü  bir hafta tv bile açılmaz  düğün derneği olmaz  ama sen  uzaktasın   ne bılım ölen eşinin amcası olsaydı gider miydi
(37 puan) tarafından
Ben de onu düşünüyorum eşim olsaydı ne yapardı kendi tarafına diye
(6,918 puan) tarafından
Ben diyim gidilmezdi sen gidelim desen kavga olurdu
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Çok ayıp. Benim babam ölse amcamın kızı nişana düğüne vs gitse çok kızar konuşmam onunla. Bizim tarafta çok kınanır ve hiç etik olmaz. Hani kırkı geçse 1 ay bile olsa anlarım ama ertesi günü ne bileyim çok yanlış. 
(37 puan) tarafından
Ben de çok doğru bulmuyorum gitmek istemiyorum ama bunlar da böyle söyleyince kafamı karıştırdılar
0 oy
(13,647 puan) tarafından
Bu vefat eden kişiye yas tutup tutmamamla ilgili bence gerçekten uzaklık hissediyorsan gidebilirsin 
0 oy
(829 puan) tarafından
Çok doğru bulmuyorum ben eşine bir sorsana aynı durumda kendisi olsa gidermiymis diye 
0 oy
(993 puan) tarafından
Amcanla varsa eşi çocukları ile bağın / eşinin iş arkadaşının kizinin nişanından daha önemsizse gidebilirsin, ben olsam gitmezdim.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 256 göst.
14 saat önce Moda kategorisinde Su1880 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 141 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,261 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
0 oy
11 cevap 286 göst.
18 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Meleksone (2,327 puan) tarafından soruldu

383,601 soru

11,478,543 cevap

35,093 kullanıcı

...