0 oy
306 göst.
Moda kategorisinde (1,775 puan) tarafından

Kızlar elbise nasıl? Siyah rengi de var. Kararsız kaldım.

image

9 Cevaplar

0 oy
(7,620 puan) tarafından
Hiç beğenmedim. Akşam bilir çok da pahalı bir elbisedir 
(1,775 puan) tarafından
Yok kız dayımın kızı oğluna sünnet yapıyor ona alıyorum.  Evlerinin önünde olacak
(7,620 puan) tarafından
Sen bilirsin de tabi uygun değil böyle günler için. Daha günlük duruyor ki bu rengini bu modeli günlükte de giymem
(1,775 puan) tarafından
Kız o kadar mı kötü? Gösterdiğim herkes çok beğenmişti bir de buraya sorayım dedim.
(7,620 puan) tarafından
Ben hiç sevmedim ya. Gerçekten belki de bu renginden ötürü ama hiç o kadar parayı boşa buna verme derim
(1,775 puan) tarafından
Piyasa o kadar pahalı ki bu bana bedava geldi para konusunda
-Reklam-
0 oy
(936 puan) tarafından
Hiç güzel değil bence 
(1,775 puan) tarafından
Yaaaaa kaldım artık ya 18'inde hala bir şey almadım
0 oy
tarafından
Kumaşı mira kumaş gibi duruyor  kumaş bilgisine bir baksana canım miraysa hiç alma. Biraz basit gibi duruyor bir de hatları belli ettiği için tercih etmem şahsen. Sen masıl diye sorduğum için yorum yaptım yoksa senin zevkin kırmak istemem❤
(1,775 puan) tarafından
Ayyyy ne kadar güzel bir üslup :) çok teşekkür ederim yorumun için❤️ kumaş bilgisini unuttum bakmıştım ama. Vücut hattımı belli eder mi acaba ya ona da kararsız kaldim şimdi
0 oy
(119,000 puan) tarafından
kiz o koldaki tuy bi bulemt ersoy havasi katmisda kadinin pozda boynunu bukmesi elbiseyi itucu gostermis
(1,775 puan) tarafından
Videoda da görmüştüm abartı durmuyor kol detayındaki tüy. Kararsız kaldım ya
0 oy
(60 puan) tarafından
Kemer kismi Göğüse cok yakin olduu icin üst bedeninizi kisa gösterir basık duruyo ben cok sevemedim ama zevk meselesi siyahi belki daha iyidir renkler bile modeli cok farkli gösterebiliyo.
(1,775 puan) tarafından
Aa onu düşünmemiştim var ya hiç bilmiyorum abiye almasını şuan daha iyi fark ettim
0 oy
(48,371 puan) tarafından
modeli nedense tek ben begenmisim rengini sevemedim sadece siyahi daha hoş durur
(1,775 puan) tarafından
Siyah daha ağır duruyor ben siyahı daha çok beğendim.  Bunu eşim çok beğendi. Herkes çirkin dedi ya :)
(48,371 puan) tarafından
ben beğendim ☺️☺️☺️
(1,775 puan) tarafından
Teşekkür ederim:)
0 oy
(304 puan) tarafından
Kimse beğenmemiş ama ben çok beğendim vücuduna uygunsa çok güzel olur bence elbiseyi nasıl taşıdığın önemli olan 
(1,775 puan) tarafından
Minyon tipliyim. Yapışırsa diye korkuyorum öyle yazan da olmuş
0 oy
(323 puan) tarafından
Ben bu elbisenin yeşilini giydim bu renk elbiseyi pek göstermemiş başka renk seçeneği yok mu?
(323 puan) tarafından
158 boyum 60 kilo ile giydim üzerime hiç yapışmadı boyu felan tam olmuştu. Ben bi tesettür mağazasından aldım ünlü bi mağaza ama adı aklıma gelmiyo şimdi
(1,775 puan) tarafından
Boylarımız aynı 64 kiloyum ben de olur o zaman ya
(323 puan) tarafından
Muhtemelen olur
(1,775 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bacım Allah razı olsun
(323 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(13,891 puan) tarafından
Kumaşı daha önemli hangi kumaş canm. Ben begenemedim ama tabikid3 senin tercihin
(1,775 puan) tarafından
Kumaş bilgisi yazıyordu unuttum inan canım. Ama ne abartı ne çok sade tam olur diyordum

İlgili bir soru bulunamadı

377,273 soru

11,290,309 cevap

34,704 kullanıcı

...