0 oy
215 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar yaklasik 1 bucuk yildir namaz kiliyodum sartlar ne olursa olsun ne kadar yorulsamda terk etmedim kilamadigim vakitleri hep kaza yaptim ama suan 9 haftaligim ve zor geciyo ve birakma noktasindayim hic hic birakmak istemiyom ama cogu zaman kilamiyom ne yapim siz bir akil verin

9 Cevaplar

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bırakma canm bazen kilamazsan bile temelli bırakma insana çok zor geliyor ama namaz kalmayınca da boşluğa düşüyor insan 
(1,235 puan) tarafından
Evet hic rahat etmiyo icim ama bir vakit kilmayinca digerlerinide kilmak istemiyom gbi filan yaa allah yardim etsin
(13,887 puan) tarafından
İşte ordq şeytan devreye giriyor sabahı kilamdin öğlenj kilsan ne olur diyor sana ama sen elinden geldiğince yapmaya calisacan
(13,887 puan) tarafından
Birde namazla duayla büyüyen bir bebek ne güzel olur hep salavat çek ve elini karnına sür bebeğine sirayet etsin
-Reklam-
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Oturarak kıl canım ben hamileyken öyle kılıyodum
(1,235 puan) tarafından
Oyle karstrrim diye korkuyom
0 oy
(253 puan) tarafından
9 haftalıkken bırakmak çok erken değil mi? yani bilemiyorum insanların kolu bacağı yokken kılıyorken siz gebelikten ötürü bırakırsanız gerçekten yazık etmiş olursunuz. 

namaz kılmakta zorlanıyorsanız oturarak kılın. bu konuda genişlik verilmiş
(1,235 puan) tarafından
Birakmak istemiyorum öneri istiyom neler yapabilirim nasil yaparim diye oturursam karistrrim diye korkuyom
(253 puan) tarafından
umarım bırakmazsın cnm
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Hamileyken ibadet bebeğe ve anneye ilaç sakın bırakma bol bol kuranı kerim oku 7 haftalık sın daha herşeyin başı 
(1,235 puan) tarafından
Bende birakmak istemiyom ama surekli birseyler cikiyo
0 oy
(193 puan) tarafından
İki çocuğum da da oturtarak kıldım öyle yap bırakma sakın bak rabbim yardımcın olur 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Zorlaniyosan oturarak kilabilirsin Allah böyle durumlarda izin vermiş zaten amma sakın ha sakın birakma ne zaman olucegimiz belli değil bir vakit namazin 80yil yanma cazasi var ahirette bunu düşün kabir azabı var Allah kilmayanlarada nasip etsin kilanlarada huşu içinde kabul ve makbul namazlar nasip etsin 
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Oturarak kıl eğer zorlanma oluyorsa bende kılmıyordum gebelik zamanı Allah nasip etti ayakta kıldım şimdi oturarak devam ediyorum meğer gün içinde ne boş yaşıyormuşuz ezanı beklemek hazırlanmak namaza bile apayrı bir duygu. Miraç kandilinde başladım ondan doğacak oğlumun adını Miraç koyacağım Allah'ın izniyle 
0 oy
(569 puan) tarafından
Aynı durumdayım bende farzlarini kılmaya calis oturarak kılıyorum bende yatsı namazının farzını kılıyorum kilmassam çok sorun yaşıyorum hayatımda onları düşün 
0 oy
(465 puan) tarafından
Konuyla ne kadar bağlantılı bilmiyorum ama yaşlı bı amca vardı teeeee ne zamn hatırlamıyorum göz kapakları ile kılardı Allah'ım kabul etmiştir elbet ibadetini

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 260 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 237 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 90 göst.
27 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nevbahar21 (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 54 göst.

380,246 soru

11,384,590 cevap

34,884 kullanıcı

...