0 oy
485 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gecen ogluma kızdım bana dediki senin gibi anne olmaz olsun bende kirildim annesi nedem kızdın diyo sizce haksızmiyim

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Elti savası bitti kızı mı kaldı sanane ne derim 
tarafından
Bende bugün söyledim zaten
-Reklam-
0 oy
(2,832 puan) tarafından
Eltinizin kızı kaç yaşında 
tarafından
Benle yaşıt
(2,832 puan) tarafından
Büyük yani anladım.o zaman bende kirilirdim küçükse yaşı kırılmazdim da
tarafından
24 yasindayiz ikimizde
(2,832 puan) tarafından
O zaman kırılmakta haklısın canım
(48,634 puan) tarafından
bende ufak cocuk sandim
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Oğlunu cokmu seviyor canm eltimin kızı değilde kız kardeşim ben oğluma kızınca beni dövecek gibi kızıyor 8 yaşında kendisi:)
tarafından
Yani bilmiyorum erkek diye seviyo galiba
(13,889 puan) tarafından
Erkek diye mi seviyor anlamadim
0 oy
(3,478 puan) tarafından
Ne hadsizmiş asla konusmamalisin senden ozur dileyene kadar kimse kimsenin anneligine laf edeemez etmemeli. Haddini bildirseydin keske.
tarafından
Bugün aradı özür diledi disardaydim millet icinde bisey diyemedim
(3,478 puan) tarafından
Özür dilediyse küskün kalmanin manasi yok ama mesafeli dursan daha iyi olur o potansiyelde olan birisi ilk firsatta yine saygisizlik yapabilir
0 oy
(3,670 puan) tarafından
Benle yaşıt yazmışsın ağzını payını verir bir daha da konuşmaz uzak dururdum 
tarafından
Millet içinde bisey diyemedim bugün ozur diledi
(2,705 puan) tarafından
O milletin ici dışı dememiş diyecegini demiş ama sen dogur da oyle gec karsima diyeydin. Neyse ozur dilediyse uzatmazsin ama bi mesafe koy hala kirgin oldugunu anlasin
0 oy
tarafından
Arkadaki samimiyete bağlı mesela benim eltilerimin kızları kardeşim gibidirler onlarda bana abla gözüyle baktıkları için desede çok sorun etmem ben 
tarafından
Sana boyle bisey dese kizmazmisin normal bisey olsaydi kusmezdim
tarafından
Yani şöyle eltimin kızı Oğluma çok düşkün ona kızdığımı sert tepki verdiğimi görse oda istemsizce ayarını kaçırır ama ben bilirim onun niyetini anasiyla değil kendisiyle çok iyi anlaşırız abisinin karısı var mesela aşırı mesafeliler ona demez mesela
0 oy
(935 puan) tarafından
Hoşt diyeydin 
0 oy
(465 puan) tarafından
Anında cevabımı verip seni ilgilendirmez derdim 
0 oy
(48,634 puan) tarafından
kac yasinda peki
0 oy
(2,677 puan) tarafından
Amannnn eltimin kızı laf etse ne olacak. Siz anneliğinizden memnunsanız boşverin şu şunu dedi bu bunu dedi diye diye hayatımızı yaşayamaz olduk. Evlat benim değil mi ben böyle anneyim deyip geçin. Kendinizi kimseye ispat etmek zorunda değilsiniz 
0 oy
(615 puan) tarafından
Elti ve kızları birlik olunca tehlike bir geline karşı.Erkek tarafıyla her bir samiyet sıkıntı
0 oy
tarafından
Ben olsam anneligimi sorgulamak senin haddine deyil derdim her anne cocuguna kizyor bu kotu anne oldugumuz anlamna mi gelyor kirlmayi bi yana brak ben cok kizardim
tarafından
Ben kirildim ozur diledi ama yinede mesafeli olucsm
0 oy
(3,824 puan) tarafından
Anneliğimizi sorgulamak kimseye kalmadı. Biz o çocukları ne zorlukla büyütüyoruz. Bizler robot değiliz elbette ki sabrımız taşabiliyor , zorlanıyoruz bağırabiliyoruz.  Bunu savunmuyorum tabiki keşke sinirlerimize hâkim olabilsek ama bağırabiliyoruz bu kötü anne olduğumuzu göstermez. "Anne olduğumuzu gösterir. Ve bizim de tükendiğimiz zamanlar oluyor .
tarafından
Aynen o gun disimi cektirdim hrm agriyodu hem oğlum durmiyudu
(3,824 puan) tarafından
Kimin ne dediği o yüzden umrumda olmaz benim . Benim çocuğumu da benden daha iyi düşünen olmaz ondan dolayı takma hiç
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Eşim ve kayinvalidem de dahil herkese benim anneliğimi eleştirmek laf etmek kimsenin haddine değil demişliğim var iyi anne miyim kötü anne miyim buna sadece oğlum karar verebilir sonuçta anneliği ona yapıyorum herkes kendi işine baksın 
0 oy
tarafından
Küçük çocukça gel sen bak derim büyükse sanamı kaldı derim
tarafından
Valla benle yaşıt oyle özür diledi
0 oy
(2,700 puan) tarafından
Kız kaç yasinda
0 oy
(1,376 puan) tarafından
Senin anneligini sorgulayacak konuma gelsin oda anne olsn bir hele sonra konuşsun 
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Çocuk yaştaysa takmam ama büyükse ve ukala tavırlar sergilerse aaaaazını yırtarım
tarafından
Benle yaşıt

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 866 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde Iyiniyetli (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,008 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde GSmsl (793 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 649 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Büşraaaa (2,934 puan) tarafından soruldu