0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (175 puan) tarafından
Gezmek istiyoruz hemde kahvaltıya falan gitmek istiyoruz güzel bildiğiniz nereler var avrupa yakası da.olsa iyi.olur 1 bucuk yaşında da bebeğimiz var ona göre söyleyin ama :D

4 Cevaplar

+1 oy
(7,121 puan) tarafından
Sana bişey diyeyim mi zenginsen de fakirsen de asla bir yerde kahvaltı yapma . Bak sana tavsiyem al poğaça simit fırından sıcak sıcak meyve suyuyla oturun yiyin . Sonra gezin iyice nereye giderseniz. Saat 2....3 gibi yemek yiyin . Çünkü kahvaltıda yapsanız öğle yemeği mutlaka yiyorsunuz . O masrafınız güzel bir öğle yemeğine olur hem de kahvaltıdan doyurucu olur benden tavsiye bu olur
(270 puan) tarafından
Tercih meselesi kuzum afiyyet bal seker olsun❤ gezdigi yerleri bizede söyle banada fikir olur
(175 puan) tarafından
Olur canım akşama yada yarina yazarım tekrar :)
(270 puan) tarafından
Tamam kuzum iyi gezmelee
(175 puan) tarafından
Saol canım
(7,121 puan) tarafından
İyi gezmeler balım. Vallah ben çok geriliyorum ya çay açık geliyor daha içeceğim içemiyorum yerken geriliyorum . Tabi seviyorsan o ayrı ama İstanbul da oralar olmuş bin beşyüz katı . İnşallah eglenirsjn canım önemli olan o ❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gezilecek bir sürü yer var. Sahil kenarı isterseniz Arnavutköy’e gidebilirsiniz ya da Ortaköy taraflarında Beşiktaşın iç kısımlarında kahvaltı etmek için güzel yerler var ya da Eminönü’ne gidebilirsiniz ağa kapısı diye cafe var orada denize karşı kahvaltı yapabilirsiniz efsane bir yer sürekli giderim. Ya da Ulus’a çıkabilirsiniz orada da denize karşı manzaralar var baya güzel yerler. oradan da Sultanahmet Eminönü filan gezersiniz. 
(175 puan) tarafından
Ortaköy  Beşiktaş eminonu  sultan Ahmet eminonu hep gezdiğim yerler zaten sıkıldım oralardan farklı güzel yerlere gitmek istiyorum ama bulamadım Bi türlü
tarafından
Ulusa gidin. Kemerburgaza geçebilirsiniz. Çatalca da güzel kahvaltı yerleri var flamingo köyü filan. Çocuğun da ilgisini çeker.
(1,271 puan) tarafından
Arnavutkoyde gezilecek neresi var banada fikir olsun :)
(175 puan) tarafından
Flamingo koy güzel gibi teşekkürler
tarafından
Kız Arnavutköy’ü kahvaltı olarak söyledim ordan Ortaköy filan geçilir. Arnavutköy sosyal tesisleri var denize karşı kahvaltı yaparlar diye söyledim genelde Arnavutköy gece hayatıyla bilinir. Gündüz de sosyal tesisler nargile filan anca.
0 oy
(216 puan) tarafından
Arnavutkoyde aden Boğazköy tesisleri var çok güzel hem gezilecek hemde kahvalti için İnternet sitesi var bakabilirsin birde çatalca da antikkoy var hayvanat bahçesi felan var içinde boz çok severek gidiyoruz çocuklarla 
(175 puan) tarafından
Çok güzel fikirler vermişsin 2 sinden birine gitmeyi düşünüyorum bakalım
(216 puan) tarafından
Evet canım guzek yerler biz her hafta sonu olmasa da 2 3 hafta da bi kesin gideriz
0 oy
(2,820 puan) tarafından
Kadıköyde balon cafe vardı duruyomu bilmiyorum  oraya gitmiştik çok güzeldi
tarafından
İnternette çıkar herhalde
(2,820 puan) tarafından
Evet var

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 589 göst.
21 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy