0 oy
293 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Biz 3 gündür konuşmuyoruz da ;)  siz küs kaldınız mı ne kadar sürüyor en fazla ve ilk adımı kim atar 

32 Cevaplar

0 oy
(290 puan) tarafından
Bizim 2 gün falan sürmüştü. Ama tam küslük değil yemeği falan yiyip başka odalara çekiliyorduk. Benim inadım çok fazladır.ama haklı olduğum için inat yapıp sürdüyorum ilk adım atmıyorum. Çünkü haklı olduğum noktada kabullenmek ilk adım atmak zoruma gider... Eşimin siniri hemen geçer. Hep ilk adımı atan taraf eşim olmuştu.  Ama haksız olduğum noktada gidip yanına özür diliyorum  affediyor... çok fazla uzamıyo
-Reklam-
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Benim en uzun limitim 3 saat onda da o hatalıysa gelir yada ben hatalıysam giderim aynı evin içindeyiz sonuçta küs kalamam eşimle ben
0 oy
(11,321 puan) tarafından

Esim küsmez yanıma gelirse yelkenler suda benim ama o küser yanıma helmezse bende oralı olmuyorum her şey adama bağlı yani  :)

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Küs kalamıyoruz en fazla 1 gun ama surekli laf sokariz birbirimize aradaki sorunu halletmeye çalışıyoruz barışıyoruz 3 gün fazla bence uzatmayın inat etmeyin o adım atmıyorsa sen adım at 
tarafından
Yok işte ben yapamam onu haklıyım çünkü biraz anlasın
0 oy
(968 puan) tarafından

bizde ben laf atarım eşimde zaten mesala sabah işe gidip gelmişse devam ettirmez yan yan bakıp güler gel özür dile barışalım der bunu diyosa benim haklı olduğumu anlamıştır ;) evde olunca uyurken bizde kural ne olursa olsun kafamızı yastığa koyunca sarılıp uyuruz 

0 oy
(5,511 puan) tarafından
İlk zamanlar 1 hafta küs kaldığımız oluyordu ama en son bende konuşmayınca artık oda uzatmaz oldu akşamına ya da sabahına konuşuyoruz 
0 oy
tarafından
Geçenlerde 4-5 gün kus kaldık tamamen eski halimizi almak 10 günü buldu normalde asla bu kadar küs kalamazdik ama bu sefer eşim üstüme fazla geldi astım suratı astım suratı 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
En fazla 3 saat sürüyor her konuda eşim dayanamaz gelir özür diler sarılır 
0 oy
(1,010 puan) tarafından
En fazla küs kalmamanız bir kaç gün oldu oda şehir dışında diye eşim.

Yan yana iken en fazla 1 saat sonra barişma olur ne kadar büyük bir kavga etmiş olursak olalım uyurken sarılırız ya ben ya o ilk davranışı yapar.
0 oy
(8,358 puan) tarafından
Ben adım atmam haksızsamda haklıysam da artık oda alıştı 10 dk sonra gelir öpmeye çalışır izin vermem özür diler konuşup hallederiz :) 
0 oy
tarafından
Pazartesi gününden düne kadar küstük. Dün barıştık. Eften püften bir sebepti uzatmadım. İlk adımı o attı ben de konuşmaya başladım. 
0 oy
(547 puan) tarafından
Bı ara tartismistik ama konusunu hatirlamiyom kaynanama çıkıp gitmiştim akşama dayanamayip gelip almıştı 

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 586 göst.
0 oy
5 cevap 273 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 638 göst.
14 Haziran 2022 Aile kategorisinde Merve0016 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 377 göst.
10 Aralık 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu