0 oy
290 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Biz 3 gündür konuşmuyoruz da ;)  siz küs kaldınız mı ne kadar sürüyor en fazla ve ilk adımı kim atar 

32 Cevaplar

0 oy
(486 puan) tarafından
Haklıya göre değişir bizde özür dileme, en uzun bir hafta kaldık çocuğa isim koyma konusunda o da. Ondan sonra hep bir iki saat taş çatlasın bir gün küs kaldık en fazla 
(292 puan) tarafından
Ay bizdede çocuğa isim konusunda. Babamın adı olacak diye. Hatırladıkça çok kızıyorum
(486 puan) tarafından
Evet bizde öyle sonunda oldu ama benim dediğim de oldu şuan sadece benim koyduğum isim sesleniliyor çocuk da tek benim koyduğum adı biliyor bir yaşında hala da tartışırız isim konusunda
(292 puan) tarafından
Aynı şekilde banada ara ara söyler durur hala.bi isim koyduk daha lafını ediosun bıktırdın diyorum. hamile iken de durmadan der dururdu. Bu erkekler malesef böyle
(486 puan) tarafından
Aynı aynı benim eşimi diyorsun sanki hamileliğim de az kapı duvar çarpmadım vallahi koymamak için kayınbabamın suratına kadar da dedim hatta herkes de biliyor istemediğimi eşim şey diyor arada hatta beni kızdırmak için babamın adı ağzımın tadı diye :D
-Reklam-
0 oy
(3,462 puan) tarafından

Normalde hiç küs kalmam ama sabrımı tasirdigi zamanlar oldu bir hafta falan hiç konuşmadık tabi o kapıları vura vura geziyo her yeri dagitiyo sırf konuşmuyorum cevap veremiyorum diye damarıma basiyo:D

0 oy
(101 puan) tarafından
Valla hakliysamda haksizsamda en fazla bir guncuk küs kalabiliyorduk ;)
0 oy
(994 puan) tarafından
Çok aman aman büyük kavgalar olmadı şimdiye kadar biri küs kalacaksa o ben oluyorum eşim hiç sürdürmez bende işte en fazla 2/3 saat diretirim tabi dediğim gibi büyük bir sorunumuz olmadı şuana kadar olsa tepkimiz farklilasabilir . Siz neden küstünüz özel değilse 
tarafından
Özet geçeyim aileme gitmiyor kendi ailesine sürekli gidiyoduk bu sefer gitmek istemediğimi söyledim.
(994 puan) tarafından
İyi yapmissnz aynı durumda olsak bende böyle davranırım
0 oy
(4,613 puan) tarafından
onceden cok kuserdim de deprrmden sonra kusme konusmama yazmama gibi huylarimi biraktim
0 oy
tarafından
En fazla 1 saat bizim 
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Kavga edersek en az 1 hafta küs kalırız ama surkli değil tabi ne o bir adım atar ne ben sonra çocuktan fln derken konusuyorz 
0 oy
(984 puan) tarafından

O kadar uzun kalmadık canımmm 2 güncük dermişim :D

Olunca oluyır maalesef. Konu gerçekten ciddiysen kalınabilir. Şimdi buraya yazmim konuyu linç yemek istemiyorum dhdhdh

Ama şu an çok şükür iyiyiz. Mesela dün gece de atıştık küs uyumadık. Olur öyle şeyler eşler arsında 

0 oy
(1,152 puan) tarafından
Bizde küsüz dün geceden beri 
0 oy
(3,366 puan) tarafından
En fazla 1 gün kaldık inat edersem o atana kadar gitmem ama genelde ben kendim kuserim kendim barisirim  tavsan dağa küsmüs dagın haberi yok olur bizim is 
0 oy
(326 puan) tarafından
Hiçmi konuşma olmuyor aranızda agzi burukta olsa?) bizde küseriz ama yinede aynı evde aynı odadayız ben degilde onun işi düşer bu nerde o nerde diye bende öyle agzımın kenarıyla cevablarım)))) bi aksamda arar hic bi şey olmamis gibi gelirken ne alayım diye böyle böyle arayı o düzeltir
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Cok ciddi tartismalarimz cok şükür olmuyo en fazla 3-5 dk küs kalabiliyoruz daha 1 gün süren küslügümüz olmadı,kim haksız ise o özür diler 
0 oy
tarafından
Herşey bir anlık küsmeye değmez dün eşim büyük bir kaza geçirmiş telaş yapmamam için söylememiş eve gelince anlattı kanım dondu onu kaydedebilirdik bi başımıza kalabilirdik üç günlük dünyada eşlerinize küsmeyin sonra çok pişman olabilirsiniz 
tarafından
Bunu tek taraflı düşünmemek gerekir yinede
tarafından
Tek taraflı düşünen kim her iki taraf içinde dünya 3 günlük küsmeyin
tarafından
Onu demek istemedim hani eşimde öyle sizin dediğiniz gibi düşünse tamam demek istedim
tarafından
Başınıza Allah göstermesin bişey gelse oda öyle düşünür emin ol canım
0 oy
(645 puan) tarafından
Kus kalmıyoruz hiç ama bazen kavga ediyoruz soğuk davranıyorum oda uzun sürmüyor 
0 oy
(1,863 puan) tarafından
hiç 3 gün küs kalmadık 1 gün bile kalmamışızdır sanırım eşim genelde dayanamaz konuşur. 
0 oy
tarafından
Sürmüyor biz çabuk barışıyoruz
0 oy
tarafından
Hiç küs kalmıyoruz o an ne olursa olsun konuşur anlaşır konuyu kapatırız 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Kalamıyoruz ❤️
0 oy
(1,190 puan) tarafından

2 dakika sjsjs :D eşim atar ilk adımı ben pas vermem ayaklarımdan aşırı huylandim direk gıdıklama ya başlar gözümden yasgelir o derece hemen barisirim 

0 oy
(12,543 puan) tarafından
kalmam. Dün tartıştık kaynanamda kalacam dedım gece 3te kapatmiş dükkanı almaya geldı

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 582 göst.
0 oy
5 cevap 269 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde Hicrannn (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 635 göst.
14 Haziran 2022 Aile kategorisinde Merve0016 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 377 göst.
10 Aralık 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu