0 oy
259 göst.
Diğer kategorisinde (465 puan) tarafından
yoksa ağzınıza geleni sayıp rahatlayıp hiç bişey olmamış gibi konuşmaya devam eder misiniz?

20 Cevaplar

+1 oy
(151 puan) tarafından
Hem ağzıma geleni derim hemde Küserim 
-Reklam-
+1 oy
(3,826 puan) tarafından

Ağzıma geleni söylemem, sonrasında yüz yüze bakıcaz o yanlış olur bence.  Ama tabiki usulünce söylüyorum bir şeyler veya hiç bir şey demiyorum yorum yapmıyorum :) küsme olayı biz de yok bu arada . 

+1 oy
(997 puan) tarafından
Ağzıma geleni de saymam küsmemde. Eşimle kavga ettiğimiz zaman hangimiz sinirliyse karşı taraf sakin kaliyor sonra yarım saat bi sessizlik . Sonra birbirimizden özür dileriz kavga ettiğimiz konu üzerinde konuşur çözüme ulaştırırız 
0 oy
(8,369 puan) tarafından
Ağzıma gelende söylerim küserim de :) 
(6,233 puan) tarafından
Hahahahaha sen bensin
Haksiz da olsam özür beklerim sonra nwnsjdn
(8,369 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum haksızda olsam altından girer üstünden çıkar haklı çıkartırım kendimi mutlaka :)
0 oy
tarafından

Rahatsız olduğum,sinirlendigim konu hakkında konuşup içimi rahatlatirim ve sonra küserim,barışmamiz çok uzun sürmez :Dama elimden geldiğince uzatmamaya dikkat ederim bıkkınlık veriyor insana:unsure:

0 oy
(703 puan) tarafından

Agzıma gelenı sayarım kavgamı ederım odaya gıder gıder duramaz gerı gelır bıdaha bıdaha söylenırım :D eğer o gün bir çıkarım yada eşimle bir işim varsa küsmem yoksa küsebilirim :D menfeatime baglı 

0 oy
(3,484 puan) tarafından
Kusemiyorum kussem de içim içimi yiyor konusmak için 
0 oy
tarafından
İkimizde öyle değiliz. Kavga etmiyoruz kırıldığımiz zaman ikimiz de susuyoruz üstüne düşmüyoruz ssadece kırgınlığı dile getirerek kuseriz. Ne o ne de ben asla ağzımıza geleni söylemeyiz. 
0 oy
(2,066 puan) tarafından
Hem konuşurum hem dinlerim küsmek çocukça. Sorunumuzu çözmeden yatağa girmeyiz. Kırılırsam da gönlümü alır.
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Derim bir iki st konuşmam o kadar uzatmam yani zaten ağzıma geleni söylüyorum hahahha
0 oy
(684 puan) tarafından
Ağzına sıçar hem küserim günlerce konuşmam 
0 oy
tarafından
Eşimle aman aman bir kavgamız yok. Bir geçen pazartesi öyle küçük bir zıtlaşma yaşadık ben surat asınca gönlümü almaya çalıştı geldi geçti öyle. 
0 oy
(1,495 puan) tarafından
Hiç çeneni yoramam onun için .o söylenir söylenir ben dinlerim cevap vermem o iyice delirir ben yine cevap vermem uzunnnnnn bir süre küserim konuşmam 
0 oy
(3,425 puan) tarafından
Asla eşimle küsmem çünkü asla kavga  etmiyoruz  ikimizde kavgacı  degiliz
0 oy
tarafından
Küserim 21 senelik evlilikte Altan alan ben olduğum için bana ağır bir kelime demediği sürece küsmem küsersem de haddi aşmıştır 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Küserim herseyi saysam da hakliysam eger ve zaten kavga da etmişsek o yanaşana kadar küserim 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Duruma göre değişiyo geçen bi mesele oldu baya sinirlendim sonra sustum bi yarım saat kadar sonra kendini daha sakin ifade etti hallettik 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Hem küserim hemde lafımı esirgemem 
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Agzima geleni soylemem o da söylemez. Saygi bi kere giderse seviye bi kere duserse oyle devam eder. Kavga degil tartisma olur herkes kendi dusuncesini soyler sonra bi ortak yol buluruz. Esin de olsa herşeyin bi haddi hududu olmali
0 oy
(13,081 puan) tarafından

Küserim özür dilemeden de pek konuşmam :)

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 703 göst.
28 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 577 göst.
28 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Coktafifi (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 62 göst.