0 oy
141 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (104 puan) tarafından
Kızlar uygun fiyatlı yazlık bi şeyler arıyorum bi pantolona 500 lira bi tişörte 200 lira vermek istemiyorum var mı bildiğiniz güvenilir bi site

7 Cevaplar

0 oy
(968 puan) tarafından
pazariumm çok güzel şeyler var ve uygun kaliteli şuana kadar aldığım şeylerden pişman olmadım 
(104 puan) tarafından
Bebeğime lolonstan alıyorum çok uyguna geliyo ama kendime hala bi yer bulamadım o dediğiniz siteye de bi bakiyim
-Reklam-
0 oy
(625 puan) tarafından
Trendyol da çok şey var. Ayrıca hm de çok uygun fiyatlar ve çok kaliteli. Tshirt ler 90 100
(104 puan) tarafından
Evet var ama her şey o kadar pahalı ki düşük fiyat görünce insan bi şüpheleniyo niye bu kadar düşük diye
(625 puan) tarafından
Yok yaa anlaşılıyo yorumlardan falan. Cigit iyi mesela trendyolda
0 oy
(8,906 puan) tarafından
Ben LCW den 180 liraya pantalon 65 liraya tişört aldim kuponla 
(104 puan) tarafından
Lcw Outletleri de ucuzmuş ama İstanbula yemi taşındık nerde ne var hiç bilmiyorum
(8,906 puan) tarafından
Ben internetten aldm canım
0 oy
(1,709 puan) tarafından
Açıksan haydigiyy var hem uygun hemde kaliteli ürünleri ☺️ ben iki yıldır tüm alisverislerimi ordan yapıyorum ❤️
(104 puan) tarafından
O siteyi de gördüm ama fotoğraflardan çok kaliteli gibi durmuyodu güvenemedim kumaşları güzel mi
(1,709 puan) tarafından
Güzel canım zaten kumaş bilgisi yazıyor ona göre alıyorum ben
0 oy
tarafından
Açık mısın haydigiy ve modamizbir var oralara bak istersen ben hep alırım memnunum da
tarafından
Asko haydigiy in kalıplar nasıl
tarafından
Kalıpları bir tık dar kuzum bir beden büyük alıyorum hep çok memnunum hatta spor ayakkabı bile aldım geçen
tarafından
Pijama gördüm bende hoşuma gitti ama emin olamadım
tarafından
Ben pijama da aldım alt üst askılı şortlu takim da aldım hepsini de çok sevdim canım memnun kaldım
0 oy
tarafından
Prenses bebe sabah kızıma gidip magazasindn 3 takım aldım 140 TL verdim hepsine ben günlük giydircem rahat şeyler seçtim ama çok şık ürünlerde vardi onun dışında modacocukhatay var oda uygun ve güvenilir gittim onunda mağazası burdaydı 
tarafından
Ben çocuk için sandım
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Site degil ama gecen gun kendime lcw outletten 100 liraya bej pantolon 60 70 tlye tshirt ve 100 liraya keten blazer ceket aldim.

Etiken yarisi kampanyssi yapmislardi.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 125 göst.
0 oy
2 cevap 75 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
14 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 203 göst.