0 oy
266 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
Biri 2 diğeri 1 yaşında büyüğüm yolda yürümesini hiç bilmiyor hep takılıp düşüyo arkasına baka baka yürüyo cabuk yoruluyo kucak istiyo hemen arabaya asla binmez elimi bırakıp aniden yola atlıyor bu zamana kadar ikisiyle hiç dışarı cıkmaya cesaret edemedim hem arabayı sürüp hem büyük oğlanla nasıl baş ederim diye ama artık gurbetteyiz bir ay önce Eskişehir'e taşındık burda kimsem yok evde cok sıkılıyorum evin yanında hemen park var ama 2 cocukla çıkmaya korkuyorum ikisini birden nasıl baş ederim diye böyle durumda olanlar nasıl cıkıyor veya çıkıyor musunuz?

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşimle beraber gideriz kendime güvenemezsem eşim gelince yada hafta sonları ikimiz de beraber evde iken gideriz 
tarafından
Evet canım  22 yaşında anne oldum dört çocuğum var
(274 puan) tarafından
Cok zorlandınız mı sizde yaşlar cok yakın
tarafından
Hemde ne ama değdi pişman değilim zorlandım fazlasıyla eşim demişti bakıcı tutalım diye de istemedim büyüdüler çok şükür
(274 puan) tarafından
Ayy benim öyle şansım olsa hiç düşünmem :)
tarafından
Yok canım böyle daha iyi
-Reklam-
0 oy
(740 puan) tarafından

Benimkiler büyüdü kızım 3.5 oğlum 2 yaşında rahat gidip geliyoruz 

. Birimi sağıma birimi soluma alıyorum tin tin gidiyoruz :D çünkü park hemen aşağıda 
(274 puan) tarafından
Benimki dursa bende gidecem de asla durmuyor dışarda hep bi koşturmaca bazen ağlıyo yerlere yatıyo :)
(740 puan) tarafından
Bundan bir kaç ay önce eşimsiz asla cikmazdim ama şimdi rahat oluyor iki çocukla herşey zor :))
(274 puan) tarafından
Benimkilerde o yaşa bi gelse :)
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Eşimle beraber çıkıyoruz haftasonları daha keyifli oluyor zaten :)
(274 puan) tarafından
Büyüyene kadar böyle idare etcez desene :))
(7,444 puan) tarafından
Aynen öyle :)
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Burda var bir kaç anne birini yanına otturtuyor diğerini peşinde koşuyor sonra o çocuğun yanına geliyor onunla oynuyor yani biraz zor 

Yolda yürürken birini arbaaya bildir diğerini de elinden tut birakma istesesw eline yiyecek versen gelmez mi
(274 puan) tarafından
Büyüğüm yürüyor ama durmuyor aniden elimi bırakıyo kaçıyo gidiyo yoruluyo hemen kucak istiyo küçük kızım zaten daha yürüyemiyor rahatsız
(2,369 puan) tarafından
Kuzum Allah yardımcın olsun sen büyüğü uyar sürekli disiplin li.ol.elini bırakamasin
(274 puan) tarafından
Olmaya çalışıyorum da bu 2 yaş sendromu yüzünden cok mızmız oldu
0 oy
tarafından
Kızım 1 yaşında ne kucak ister ne araba anca koşar koşar düşer bende onunla çıkmaya korkuyorum
(274 puan) tarafından
Halimiz harap ev kuşu olduk iyice :)
tarafından
Hiç sorma yaaa şimdi onu alıp balkonda bici bici yapcaz
(274 puan) tarafından
Ohhh mis gibi olcak yani :))
0 oy
(7,923 puan) tarafından
1 yaşındaki bebek arabasına koyarsınız 2 yaşındaki de yanınızda olur salıncak falan sırayla olması lazım tek başına çok zor ya i
(274 puan) tarafından
Öyle çıkmayı bende cok istiyorum ama büyüğü dışarda hiç rahat durmuyor o korkutuyor beni
(7,923 puan) tarafından
Korkmakta haklısın canım çok az araları
tarafından
Ben şimdi gidiyorum askoo sen puanı benimle aynı yap sana bol bol artı verdim ki artsın
(274 puan) tarafından
Evet bi an önce büyüsünler diye dua ediyorum :)
(7,923 puan) tarafından
Sağol bitanem görüşürüz muah
0 oy
(4,148 puan) tarafından
Yaşları yakın olsun beraber büyüsünler diyoruz ama bu da çok zor bir durum işte ikisi de kücük birini gözünden ayırsan diğerine o an bir şey olabilir büyük sorumluluk halbuki büyüğün 4 5 yaş olsa o kendi halinde oynarken sen küçükle daha rahat ilgilenirsin Allah yardımcın olsun canım 
(274 puan) tarafından
4 5 yaşından sonra 2. Cocuk istiyodum ama işte kazayla oldu :) saol canım
0 oy
(352 puan) tarafından
eskisehirde nerede oturuyorsun kiz ☺️
(274 puan) tarafından
Tepebaşı bahçelievler de
0 oy
(7,256 puan) tarafından
Büyük 3 yaşında küçük 11 aylık yoruluyirum ama değiyor ya 
(274 puan) tarafından
Yanımda biri varken dışarıya cıktığımda pişman oluyorum tekken hiç düşünemiyorum :))
(7,256 puan) tarafından
Ben gidiyorum arada hemde otobüsle bir saat yolda :D
(274 puan) tarafından
Eve girince bir daha sizinle dışarı cıkmıcam sitemi ediyo musun :))
(7,256 puan) tarafından
Evet :D ama yine çıkıyorum jsjsjs
0 oy
tarafından
Ben tek çocukla çıkmaya korkuyorum 10 aylık ne yürümek istiyor ne bebek arabasında durmak istiyor kucakta taşıcakmışım 11 kilo ben de bel fıtığı var canım çıkıyor. 
(274 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun valla cok zor ev kuşu olduk iyice yani
tarafından
Sorma ya. Eşim sağ olsun gezdiriyor ediyor anca onunla dışarı çıkıyoruz o da olmasa hiç çıkmam herhalde
(274 puan) tarafından
Bende öyle :)
0 oy
(119,168 puan) tarafından
anaam canim memleketim hangi mahalledesin yolluyum bizim kuzen ekibini sana valla sıkıntın falan kalmaz
(274 puan) tarafından
Bahçelievler de oturuyorum
(274 puan) tarafından
Çocuk bakmayı seviyolar mı :))
(119,168 puan) tarafından
valla severlerde cok kafa dengidirler bas onlerine cekirdek kola gor kankaligi ☺️
(274 puan) tarafından
Tanıştır bizi kimsem yok :))
0 oy
(492 puan) tarafından
Bende de bu korku var .3 yaşında kızım ilgi ister birqz narindir.ikizlerim var 1 yaş olacaklar biri çilgin arabada durmaz,kucakta kendini atar ,hadi diğeri masumum  ama çıkmakta istiyorum en azından parkta bir hava alıyorduk.Ama zindirleri kırıp birgün deneyecegim nasıl olacaksa 
(274 puan) tarafından
Parka gitmek bile bizim için bir lüks oldu :))
(492 puan) tarafından
Ah ah sorma
0 oy
tarafından
21 aylık bebeğim eşimle beraber kahvaltıya gidelim dedik bugün nöbetleşe baktık resmen bir dk oturmadı yani iki çocukla haklısın zor birini tutsan diğeri var hangisinin arkasından kosturacaksin söz anlayacak yastada değiller  
(274 puan) tarafından
Aynı bizimki korkudan bizde cafeye flan gidemiyoruz artık her yere saldırıyor evde oturup çay içmek daha mantıklı büyüyünceye kadar :))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 194 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sebebine (349 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 220 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 466 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 11202105 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 159 göst.
27 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu

378,426 soru

11,327,373 cevap

34,780 kullanıcı

...