0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Hayat ne gösterecek bilmiyorum ama  biz 4 kardeşiz abim var benden küçük iki kız kardeşim var  babamlar devlet koyun verdi 15 tane onunla ilgeniyor kardeşim evlenecek 19 yaşında teyzemin dayımın yardımı birde erkek tarafının yardımıyla evlenecek evi ayrı olacak çok şükür ona çok seviniyorum annemde engelli aylığıyla geçiniyorlar lar eskisi gibi değil ler bende iki kızım var hala kaynanam la yaşıyoruz evimiz eski antep evi duplex yukarda iki odada benim eşyam var aşağı onun işte yeni yeni evimde oturuyomm ilk kızım doğduğunda kaynanam bana vermezdi yani annelik duygusunu yaşamadım çok zoruma gidiyor o  günler  ben susturumaz dim kaynanam kucağına alır almaz susardi bende ağlardım annesi olarak bişey yapamıyorum diye eşime de gerekeni anlattım işin aslida amcamın oğlu ve biz birbirimizi tanımadık hiç babamlar küslerdi amcamın cenazesinden sonra tanıdık  evden herşey saklanırken ben yemek yemeye  utanırdim yerken gözümün içine bakardı o taze ekmek bana bayat ekmek verirdi ama eşim attık herşeyin farkında paramida verir  gezmeyede sınırlı şekilde gideriz oda kaynanam la beraber 

3 Cevaplar

0 oy
(12 puan) tarafından
Annem bana hap sabrın sahibi mısırın meleği olur derdi hakkatende öyleymiş çok sabrettim bu sabrın sonunda da 6 ay önce boşanma evresine geldim ama şükür mukafatımı vermeye başladı Allah her gećen gün dahada güzel oluyor senin geçtiğin yolu ben zorluklarla sabırla bitirdim oyuzden şuan sanada diyorumki çok daha guzel günlerin olucak canım
(28 puan) tarafından
İnşallah cnm dua et ne olur belki kabul olur
(12 puan) tarafından
Dualarım seninle İnşallah nekadarlik evlisin
(28 puan) tarafından
9 senelik
-Reklam-
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Kaç tane post açtın 
(7,444 puan) tarafından
Çok çok fazlaca