0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar 2 defa beta baktırdım ikisi de düşük çıktı atmamıştı bugün kanama oldu kimyasal demişti hemşire şimdi lavaboya gittim et parçası gelmiş pede kimyasal da gelir mi 

3 Cevaplar

0 oy
(994 puan) tarafından
Evet canım maalesef ki düşük yapmışsın evet hamilesin ama sağlıklı bir hamilelik olmadığı için vücudun atmış bende kimyasal gebelik geçirdim ertesi ay sürpriz bir şekilde hamile kaldım darısı başına kızım şuan 19 aylık oldu
(2 puan) tarafından
Canım kimyasal olduğunda parça geldi mi
(994 puan) tarafından
Evet canım geldi aynı dediğin gibi hatta ben normal regli oldum sandım eşim ne kadar ec de durdun dedi bende hsg yaptırmıştım o ay regli oldum sandım dr a gitttim kan tahlilinde çıktı oda düşüktü iki güne bir test verdim kan değerim düşünce kimyasal gebelik olduğu ortaya çıktı
(2 puan) tarafından
Anladım canım ne zaman kan vermeliyim en son perşembe vermiştim 176 çıkmıştı sıfırlanması kaç güne olur
(994 puan) tarafından
Bugün veya yarına ver ama düşmüştür bence canım geçmiş olsun İnşaAllah en yakın zamanda normal hamilelik haberini bizle paylaşırsın
-Reklam-
0 oy
(7,263 puan) tarafından
Gelir tabiki 
0 oy
(7,352 puan) tarafından
Benim 8-9 haftalikti düşük yaptığım zaman elimden büyük parçalar gelmişti ama ben kendimden geçmiştim ve çok ağrım vardı sen nasilsin şuan 
(2 puan) tarafından
Aynı adet ağrısı gibi ağrım var
(7,352 puan) tarafından
Bı hastaneye mi gitsen acaba canım ya parça filan kalmış olabilir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 103 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde A01__. (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
25 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sulenur-svml (7 puan) tarafından soruldu

381,832 soru

11,431,328 cevap

34,993 kullanıcı

...