0 oy
164 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (832 puan) tarafından
Kızlar olmuyo doktor rahîm iyi durumda dedi ama yok olmadı yine 

12 Cevaplar

0 oy
(8,404 puan) tarafından
Duyduğum kadarıyla kürtajdan hemen sonra hamile kalm çok sizin ki psikolojik olabilir mi acaba 
(832 puan) tarafından
Bilmiyorum kürtaj benim zor gecmiştı uyanıktm  ama kontrol de Cok iyi durumda dedi kadın doğumcu  İlk ayda kaldım hamilelklermde yıne negatif görmek üzmedi değl
(8,404 puan) tarafından
Eminim üzmüştür ama aklınızda sürekli hamile kalmak varsa ki vardır bu stresle olması çok zor

Allah geciktiriyorsa güzelleştşriyordur deyin
(832 puan) tarafından
Evet var elimde değil oğlum var bi tane  hevesin kursagnda kalması gbı brısey oldu
-Reklam-
0 oy
(465 puan) tarafından
Biraz sal kendini bı hedefe kodlama benim ilk hamileliğim altıncı hafta da bitti kalbi durmuş öyle dedi doktor ve bir doğum zamanı kadar zaman ver kendine demişti 10 ay sonra tekrar hamile olduğumu öğrendim ama onu da dokuzuncu hafta da kaybettim  onbirinci hafta da farkına vardım tekrar sormadım doktora nezaman olur falan diye nasılsa vaktim var dedim şunu yaparim şuraya gideriz ehliyetim yok kursa gideyim ehliyet alayım bilmem ne zamanım var çünkü tak ertesi ay hamile olduğumu öğrendim:) çok şükür meleğim oldu
(832 puan) tarafından
Canım ya yokki zaten kendimi asırı gebelge hazrlamstm  araba öğrenmek istiyordmn
 Baya ögrendm oğlum WC eğitimi başlm dedm o da oldu az sancılı durumlar olsada bz gerçekten hazır hissedince ıstedık ekstra esya aldk ihtıycm vardı hazırdm:(
(465 puan) tarafından
Yine olur üzme kendini boşver getirme aklına elbet güzel Allah'ım geri çevirmez isteğini ama zamanı vardır mutlaka
(832 puan) tarafından
Hayırlısı olsun artık olsun demeklede olmuyor
0 oy
tarafından
Kürtajdan sonra hamile kalan çok seninki piskolojiktir canım dört çocuk annesi olaeak söylüyorum biraz kendini sal stres yapma 
(832 puan) tarafından
Salabilsem :(
0 oy
(738 puan) tarafından
Kürtaj olalı kaç zaman oldu ? Ne zaman oldun 
(832 puan) tarafından
5 aydaym
(738 puan) tarafından
Biraz daha beklemesin . Düşündüğün için olmuyor olabilir aklından at rahat bırak oluruna birak
0 oy
(337 puan) tarafından
Bende kürtaj oldm doktor bana iki ay sonra hamile kalmamı demidti neden ddgmde rahim ancak kndini toplarlyr şimdi olursa rahim tprlanmadigi için bebeginix hasta olck bende kürtajdan sonra kendime coook iyi baktım bir ay knttrole gttm bir sikintim çıkmadı sonra psikolojik olarak çok kötü günler geçirdim gttm babamın evine beş ay sonra tekrar hamile kaldım coook şükür doğurdum da çok şükür Rabbime bin kere şükürler olsn. Allah geciktiriyorsa guzellsttrdur dedikleri şey başıma geldi diyeblrm 
(832 puan) tarafından
Bende Kürtaj oldum deprem oldu psikolojim alt üst du memleket e gttm orasida deprem bölgesiydı orsada oldu geldim bir ay sonra ondan sonra daha Cok istedm bize birsey olursa oğlum tek kalmasın dusuncesi ben tekim
(337 puan) tarafından
Size bsy olsa iki kişi kalck orta da ama o da var dert birken iki olck
0 oy
tarafından
Çünkü Allah vermiyor başka açıklaması yok sabretmek gerekiyor oyle çocuk istiyorum deyip keşke olsa herkesin 
(832 puan) tarafından
Tabşki
(832 puan) tarafından
Rabbim vermiyor tabi biliyorm onuda normalde sorunumuz yok ilk ayda oldu gebelklerm kürtaj sonrası herkes hamile kalmamı bekliyor önce kendim istemiyordum ama herkes olmuyor sanıyordu galiba şimdi hemen kalman lazım kürtaj sonrası hemen olur diyorlar bu konu hakkında konuşmadgım halde her ay biri brısey diyor bu bile etkiliyor beni
0 oy
(580 puan) tarafından
Kürtajla alakası yok canım ben de iki ene önce kürtaj oldum 10 haftalikti öldü karnımda. Doktor iki ay bekle dedi iyileşene kadar çok şükür üçüncü ay hamile olduğumu öğrenmiştim. Sen kafana çok takma sürekli onun için bekleme gün sayma biraz zamana bırak 
0 oy
(672 puan) tarafından
Kist oluşabilir bnde olmuştu 
(832 puan) tarafından
Doktor birsey yok iyi durumda demşti
0 oy
(66 puan) tarafından
Kendine çok baskı  yapiyorsundur  canım ben de kürtaj  oldum 3 ayım da denemeye başladım  iki ay baktım  olmuyor akışına  bıraktım  5 ay sonra hamile kaldım  takma takınca  olmuyor 
0 oy
(1,394 puan) tarafından
İnsan isteyin olmuyor kafaya takınca vs ben işte yoğun bir tempoya girdim başımı kasiyacak durumum yoktu hamile kalmksom lncesinden herşey plNliydi olmadı nasip sjssjssj
0 oy
(392 puan) tarafından
Kurtajin üzerinden 2 yol geçti hala bebis yok,umut var mı dersen fazlasıyla var çünkü ne eşimde ne bende hiç sorun yok sadece zamanını bekliyor minik sipam❤️❤️moralini yüksek tut Allahin izniyle hersey güzel olur gönlünce olur1❤️❤️❤️
0 oy
(174 puan) tarafından
Benim 2 yıla yakın olmadı kendi kendine oldu sonra kilo verdim 6 kg falan öyle oldu bence 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 45 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde EsmaElif&mstafa (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bhr27 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
14 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meleksss (4,712 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,401 puan) tarafından soruldu

381,690 soru

11,426,096 cevap

34,985 kullanıcı

...