0 oy
83 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (3,350 puan) tarafından
Kızlar disari cikicaz simdi kasik mamasi yapayim dedim yulaf mi irmik mi pirinc unu mu uzun süre dayanir emzirme olasiligim yok gelinceye  kadar idare etmesi lazım 13 aylik bebegim

6 Cevaplar

0 oy
(5,633 puan) tarafından
Ben kendime yulaf lapası yaparım, uzun süre de tok tutar. İçine meyve, süt vs koyarım hep, bebeğiniz seviyorsa yulaf olur
(3,350 puan) tarafından
Seviyor canım bozulmaz demi genelde kahvaltida veririm kalani dokerim de simdi uzun sure durucak ya o düsündurdu
(5,633 puan) tarafından
Termos çantanız varsa ya da direkt termosunuz hiçbir şey olmaz.
-Reklam-
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Canım meyve püresi vs hazırlayabilirsin veya alabilirn ebebekte organik meyve püreleri vs var 13 aylık ayrıca herşeyi yiyebilir sizinle
(3,350 puan) tarafından
Ev disinda disarda yeme sorunumuz var canim gecen yemege gittik ona corba soyledim saga sola bakmadan bir kaşık bile icmedi illa evimizde yemek yicek o yuzden cok zorlanıyorum
(7,444 puan) tarafından
Oto kötü alışmış , ebebekten organik meyve püresi alsan yer bence çok güzel oluyor içinde katkı maddesi vs yok
0 oy
(6,760 puan) tarafından
Sıcak havada bozulmaz mi kuzum meyve püresi falan alsan daha iyi olur sanki ben evde hipp çorbaları oluyo aynı meyve püresi gibi daha büyük ondan atıyorum çantaya isim uzunsa yoksa püre alıyorum hiç olmadı kaşık maması var ya ondan kavanoza koyuyorum toz halinda yanıma mataraya kaynamış ilimis su alıyorum hemen karıştırıp yediriyorum 
0 oy
tarafından
İrmik daha tok tutuyor 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ben kavanoz mamasi yediririrdim disarda suan bile ondan yer l.gerci buyumus sizinkide yediklerinizden yer artik
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Yulaf yap cnm sicagiyls kavanozo köy meyve seviyorsa içine yediği meylerden rendeler ayrı bir kanada yoğurt al sonra acıkınca karistir yedir 
(3,350 puan) tarafından
Öyle yaptım canım sicagiyla  kapattım yedirdim biraz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 164 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde El-Fa-Mi (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 818 göst.
26 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 441 göst.
10 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Magic mom (659 puan) tarafından soruldu