0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kızlar taşinacagim evimin mutfak balkonuna kızartma mutfağı yaptıracağım. Görsel attım ona benzer olacak. Ama benim suanki evimde kullandigim fırınım mevcut hem memnunjm hemde daha 4 5 yıllık yeni yani (ankastre değil düz olanlardan solo )... bu kızartma mutfağında tezgahın üzerine Ocak konulmuş ya onun yerine ben fırını koysam ve önünü dolap ile kapatsam kötü bir görüntü mu olur yani dolabın içinde fırın olur mu ki?  Eşim bu fırın ne olacak ya çok güzel yapıyordu pastayı böreği diyor belki yeni evdeki ankastre setin fırını iyi değil diyor doğruda. Bı fikir verir misiniz. Görüntü açısından iyi bir şey dursun istemiştim aslında görseldeki gibi istiyordum ocağı ama fırın var işte 

3 Cevaplar

0 oy
(5,946 puan) tarafından
Görsel yok ama şunu diyebilirim, ankastre setler dolap içinde oluyor sadece kapakları yok. E çalışırken kapağı kapalı kalmazsa sorun da olmaz. 
-Reklam-
0 oy
(13,863 puan) tarafından
Ne gerek varki kapağa. Dümdüz koy fırını. Ayrica çok mantikliymiş kizartma için ayri yer yapmak. Ocakli firinlarin boyutu zaten büyük. Kapak yaptirsan hoş durmaz ve kullanişsiz olur. 
(1,011 puan) tarafından
Bende acaba görüntü hoş durmaz mi ki demiştim yapilmisken masrafa girmişken adam gibi bir şey olsun diye

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
25 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Tbioltt (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 183 göst.
0 oy
4 cevap 81 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ✔°FaToo° ✔ (15,686 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 45 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,062 puan) tarafından soruldu

379,695 soru

11,366,163 cevap

34,846 kullanıcı

...