0 oy
355 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (124 puan) tarafından

Kızlar ilk gebeliğim :) yakın zman da bebeğimin alışverişini yapmaya başlayacağım ve ne tarz bir beşik alayım, hangisi daha kullanışlı olur bilemiyorum ama sizce bu model iyi mi? Önerebileceğiniz Beşik tarzları nasıl?

image

15 Cevaplar

0 oy
(350 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım bana çevredekiler hep park beşik önerdi dinlemedim mobilya beşik aldım şuan pişmanım ilk zamanlar yanına koyabileceğin portatif bir beşik sonrada bence park beşik 
-Reklam-
0 oy
(8,152 puan) tarafından
Ban kalırsa park beşik al ben çok memnunum beşik yatak odasında duruyor odasına büyüdüğü zaman yatması için montesorri yatak aldım 
(124 puan) tarafından
Himm teşekkür ederim canm
tarafından
Monster yatak nasıl askoo kullanışlı mi
(8,152 puan) tarafından
Kanka daha yatmak nasip ol adı büyüsün anca öyle ama çok güzel duruyor
tarafından
Evt görüntüsü aşırı güzel ama kaba duruyor sanki
(8,152 puan) tarafından
Ben yere yakın aldım kanka emekleyerek çıkabiliyor içine :)
0 oy
(2,042 puan) tarafından
Doktorum mobilyaya heveslenmeyin park yatak alın anne yani olabilen dedi öyle aldım ilerde odasını ayırtacağım zaman mobilyasını alırım diye düşündüm 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
İlk alti ay anne yani sonra park beşik çok rahat oluyor
0 oy
(934 puan) tarafından
Bu büyüyen beşik çok güzel, ben de aldım büyüdüğü için 15-26 yaşına kadar kullanılıyor 
0 oy
(1,053 puan) tarafından
Park beşik iyi 

Bunlar kullanşli değil 

Sonrasında mobilyasini vs alirsn 
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Alma canım sadece görüntüsü var bebek hareketlendikçe bundan düşüyor ben ortasını söktüm park beşik gibi kullanıyorum gerisi evde kalabalık hiç tavsiye etmem park beşik al 
(124 puan) tarafından
Herhalde almayacağm öyle bir şey:(
0 oy
(6,957 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kız bırak alma şunu ben başıma bela ettim aynı bunun gibi benimki dur resmini bulursam yükleyin benimkini de 
(6,957 puan) tarafından
Sadece yer kapliyo ben senin yerinde olsam güzel bi park beşik alırım ya da onun boyutunda ahşap çok şık beşikler var onlardan olur göze hitap etsin dersen ama en az 3 yaşına kadar yatsın öyle de satıcıya hiç bi beşikte o kadar yaramaz da öyle satıyorlar işte 2 yaşına kadar onda yatar sonra bi baza alırsın odasına çok güzel olur
(124 puan) tarafından
Büyük bir ihtimalle vazgeçtim ztn ondan almayacağım canm teşekkür ederim:))
(124 puan) tarafından
Park beşiğe karar verdim sanırım, dediğin gibi 3 yaşından sonra yavaş yavaş odasını ayırırım Allah nasip ederse güzel bir oda takımı yaparım daha mantıklı
(6,957 puan) tarafından
Güle güle kullan canım
(124 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,450 puan) tarafından
İlk süreçte zaten devamlı sizinle durmak isteyecek. Ben park beşik aldım, 9 aydır aşırı derecede memnunum. Anne yanı olması bence önemli 
0 oy
tarafından
Park Beşik kullanışlı 
0 oy
(337 puan) tarafından
Besgim park beşik memnunum 
0 oy
(465 puan) tarafından
Hareketlenmeye başlarsa tehlikeli olur park beşik al derim 
0 oy
(554 puan) tarafından
Bizde park beşik kullanıyoruz canım hem geniş hemde bebek hareketlenmeye başlayınca alt kademesine geçiyorsun düşme tehlikesi yok 
0 oy
tarafından
Park beşik kullaniyoruz 3 yaşında yayisa yayisa yatiyo valla çok rahat hem ortadan kaldırmaya kalkınca ufacık bişey olup katlaniyor çok rahat 
0 oy
(151 puan) tarafından
Bence anne yani olan bir beşik almalısın sonra odasına alırsın mobilyayı 3 yaşından sonra bir yatak olarak alırsın bence 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 270 göst.
22 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
0 oy
1 cevap 128 göst.
20 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Karagozlummm (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 163 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mizgin hifa (5 puan) tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,541 cevap

34,831 kullanıcı

...