0 oy
107 göst.
Aile kategorisinde (115 puan) tarafından
O kadar bıktım o kadar yoruldum ki hiç bir kelimem anlatmaya yetmez cümlelerim yarim kalır neresinden başlasam neresinden anlatsam virgülü yok noktası cok sığamıyorum hiçbir dünyaya tekken çift oldum hiçbir kapıda elim tutmuyor ki çalayım çaldığım tüm kapılar açılır açılmasına ama sonra kapaniverir yüzüme sığamıyorum sığamıyoruz hiçbir eve hiçbir yüreğe çok zarar verdim istemeden en sevdiğime canıma canından var olduğum cana öyle sıkıştım kaldım ki hangi aradayim neresi yerim neresi evim bilmeden nefes almak zorundayım ben ruhumla bedenimle her zerremle kocaman bir pişmanlığım islemedigim tüm günahlarla yargilanmaktayim hem çok seviliyor hem hiç istenmiyor hem de her kararıma mudafaliyim 

Bana dua edin bir aydınlığa çıkayım kızlar yalvarırım 

2 Cevaplar

+1 oy
(72 puan) tarafından

4 aydır sürekli düşündüğüm şey bu, zor günler kötü günler geçecek mi geçer mi ? Mutlu olmayı gülmeyi unuttum, hiçbir şeyden zevk alamıyorum ne olursa olsun mutlu olamıyorum.Boguluyorum.Dunya üstüme üstüme geliyo.Hayatim bitmiş gibi hissediyorum artık hiçbir şey güzel olmayacak,mutlu Olamayacaz.bitkisel hayatta gibiyim kimseyle konuşmak istemiyorum, sürekli suratım asık,hep uyumak istiyorum.Artik hep kötü şeyler olacak gibi hissediyorum,hiç iyi güzel şeyler olmayacak Artık ne zaman mutlu olsam, Gülsem,acaba bu defa hangi kötü bişeyler olup mutluluğum yarım kalacak diye düşünecem.Mutluluk haram yaşamak haram artık bana galiba... Biliyorum durumu benden daha kötü durumda olanlar var ama elimde değil üzülmemek..

İnşallah sizde bir an önce bu zor günlerinizi atlatırsınız, Allah bizlere bu kötü günlerimizi aratmasın, Daha kötü günler yaşatmasın,yüreğimize de ferahlık versin 
(115 puan) tarafından
Tam tüm hissettiklerimi yasadiklairmi anlatmışsın bitik durumdayım ama ayaktayım çok yorgunum ama sorumluluklarim var kendi hayatıma kendim karar veremiyorum sureklinuyumak ve hiç uyanmamak istiyorum
(23 puan) tarafından
Sabır et canım isyan etme zor günler de geçer gider
-Reklam-
0 oy
tarafından
Öncelikle Rabbim gönül rahatlığı versin yar ve yardımcınız olsun. 

Evet çok zor bir süreç. Hepimiz dönem dönem bu gibi durumlar yaşadığımız oluyor. Çocukluğumu, gençliğimi yaşayamadım heba oldu hep. Ne istediysem hep tam tersi oldu.. 

Mucilerin nerden geleceğini bilemeyiz.  Rabbimize karşı isyan etmemeliyiz. Biz bilemeyiz Allah bilir. Sabredin Allah'a daha çok yönelin az da olsa hafifleyecektir emin olun. 

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,394 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizliiii (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 368 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1bebekannesi (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 78 göst.
29 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu

382,069 soru

11,438,728 cevap

35,007 kullanıcı

...