0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Selam

Nereden başlayacağımi bilemiyorum öncelikle ben bir anneyim bir bebeğim var ve hamileyim bazen çok iyi hissediyorum neşeli sevecen vs bazen de çok kötü ruhum agzimdan çıkacak gibi boğulacak gibi hissediyorum herşeyden herkesten bıkkınlık seviyem zirve yapıyor ağlamak istiyorum hayatı sorguluyorm evet gerçekten durup dururken kendimi hayatı sorgularken buluyorm mutsuz olduğumu düşünüyorum hiç bir sosyal aktivem yok market dışında bı yere çıkmıyorm sabahtan akşama kadar aynı şeyleri yapmaktan kendimi kurulmuş bir robot gibi hissediyorum. Ne yapmalıyım içimdeki öfkeyi içime oturan koca şeyi nasıl sokup aticam 

7 Cevaplar

0 oy
(934 puan) tarafından
Valla çocuklar büyüdükce geçecek diyeceğim ama büyüdükçe Dertleri de büyüyor diyorlar o yüzden hiç bilmiyorum :))
-Reklam-
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Ben senin durumunla ve genel olarak burda acılan postlari okudukça şunu farkediyorum ki bu iç sıkıntıları yeteri kadar ruhumuzun imanla çepeçevre sarilmamis olmamasından kaynaklı 
(1,798 puan) tarafından
Benimde eksik bilgim olabilr kimseyi yalnış yönlendirmek istemem ama efendimiz benim gözündeki tek kusursuz insan
tarafından
Tabi ki öyle ben aslında kötü bisey kastetmek istememiştim :)
(1,798 puan) tarafından
ALLAH şefaatine nail etsin bizleri
tarafından
Amin inşallah hayırlı geceler :) ♥️
(1,798 puan) tarafından
Hayırlı geceler
0 oy
(265 puan) tarafından
Kendine ayıracak zamanın olmadığı için böylesin. Bizim toplumda kadınların insan olduğu unutuluyor kendinden vazgeçip herşeyini evine çocuklarına adamdın istiyorlar. Çocuğunu birine bırakıp kendi başına 1-2 saat zaman geçirebilsen böyle olmaz. Bende aynı durumdayım ve bu çocuğumada yansıyor tahammülüm azalıyor. Dün babamın mezarına pazara falan gidecektim çocuğumu babasına bırakıp çıktım işlerimi halletmeye gitmeden önce gidip güzel bir yerde tek başıma kahvaltı yaptım o kadar iyi geldiki 
(19 puan) tarafından
Bilemiyorum gerçekten kendime atiracak zamanım olmadığı için mi hiç bir sosyallik yok ben evlenmeden önce çok iyi bir konumda çalışan biriydim şimdi kendimi denizden çıkmış bir bardak suya hapsolmuş bir balık gibi hissediyorum çok mu abartmıyorum noluyor anlamıyorum tabi ki benimde çocuğuma yansıyor evime yansıyor eşime aileme feciyim iki günde bir bu psikolojiye girmeye tahammülüm kalmadi
(265 puan) tarafından
Öncesinde aktif iş hayatı olup da eve kapanıp sadece markete giderek nasıl normal olunurki. Aynı şeyi yaşadığım için biliyorum, benim iş hayatım devam ediyor ama eskisi gibi değil işten çıkıp koştur koştur eve geliyorum evde sürekli çocuk ve ev işi. Gece uyumuyorumki bari gece kendime zaman ayırayım bukez hem uykusuz kalıyorum bazen tam bişey yapacakken çocuk uyanıyor. Dediğimi yap çocuğu annene eşine yada bakacak birine bırak 1-2 saat çık zevk aldığın birşey yap bak nasıl doping almış gibi dönersin eve.
(19 puan) tarafından
Çok sağolun inşallah bakalım ne diyim
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Tek başına yürüyüş yapmak cok iyi geliyor canim ne zaman ruhum daralsa yürürüm hava fark etmez insanın içi açılıyor 
(19 puan) tarafından
Doğumdan sonra bı Dr randevusu almak daha cazip geldi şu an :) teşekkür ederim iyiki burası War
0 oy
(274 puan) tarafından
Benimde 2.olduktan sonra öyle hissetmeye başladım hayatım bitmiş ben sadece çocularım evim ve kocam için varım. Evde dünya işim var ve gün bana yetmiyor çamaşır atıyorum Makina ya asacak zaman kalmıyor birini yapsam biri kalıyo. 1 buçuk yaşındaki kızım  ağlarken 6 yaşındaki kzıım yanıma gelip "hadiii anne parti başlıyor" diyo :) oyun yapmış goya. Yemek yapılması lazım ee bu kaka yapmış büyüğün oyununa katılamadığım için üzüldü ve sinirli neyse 2 dk katılayım bari küçük yine mama mama diye beni daralıyor büyük anne bak bu senin tokan hadi oyna koca ordan yavrum akşama ne yicez derken konuşmamızı birbirimizi duyamıyoz bebelerden susun bi ya diye saniyelşk susunca hemen konuşuyz yemek işi hafta sonu ise kocaya kitlendi ;) akşam olsa da uyusalar sonra kazaya kalmış namazlar kılınsın ortalık toplansın çamaşırlar mı onlar hala Makinada :)

Bence çok yorucu ama eğlenceli yazarken eğlendim :) 

Hamilelik olduğı için karamsarsınız biraz hormonlar doğumdan sonra da biraz öyle oluyor bebek biraz toparlanıp tepki vermeye başlayıp ikisi biraz oyun oynamaya başlayınca köşende çayını yudumlarsın onları izlersin tabi o bardağı bitirsen şanslısın :) 
(19 puan) tarafından
Çok güzel yazmışsın yaş harikasin böyle hayattan zevk alan hemcinslerimi görünce gerçekten sizin adınıza mutlu oluyorum benim tabi biraz da farklı durumlar da var işte herşey üst üste gelince hormonlar vs sonuç ortada
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Eşinle vakit oldukça dışarı çıkıp hava almalsn
(19 puan) tarafından
Eşim :) bir süre sonra aramızdan ayrılacak :)))
0 oy
(196 puan) tarafından
Eşinin destek vermediği o kadar belliki biz kadınlar çiçek gibiyiz eşimiz ne kadar güzel bakarsa severse destek olup yanımızda olursa o kadar güzel çiçek açariz maalesef ki bizi yanlız bırakıyorlar çocuk olunca eşininde destek vermesi lazım bunaldıgin Zaman çocuğu eşine teslim et sende dışarı alışverişe çık iyi gelir hem de eşin biraz anlar senin ne kadar yorulduğunu ben bunu hep yapıyorim eşim der bana vala helal olsun sana ben bı saat zar zor bakıyorum sen 7/24 bakiyosun tabikide anneyiz ama onlarda baba onlarında görevi var 
(196 puan) tarafından
Bı an önce al karşına konuş canım ikinci çocuğun da geliyo kocan ne kadar sana ilgi saygı sevgi verirse sen o güzel bakarsın evlatlarına ama sanırım çok yalnız bırakmış seni yorulmuşsun bıkkınligin ondan destek vermesi gerek yoksa daha kötü olabilir
(19 puan) tarafından
Erkeklerin çok bencil olduğuna bir kez de evlilik hayatında kanaat getirdim böyle hayal etmemiştim hiç birşeyi ne evliliğimi nede anneligimi
(196 puan) tarafından
Evet bekarken evlilik toz pembe geliyo ama öyle değil gerçekten doğru insani buldunmu sana değer vereni buldunmu o zaman güzel gider bencil sadcee kendini düşünen ha sen varsın yoksun umrunda bile olmayan adamlar bence evlenmemeli onalrda heves ediyolar ama önce kendilerini tartmalari lazım sonuçta biz emanetiz doğduğumuz evi terk ediyoruz soyadimiz bedenimiz çevremiz.365 derecede değişiyo bide çocuk oldumu daha çok sorumluluk artiyo onun bakımı ihtiyaçları derken geçim sıkıntısı sorun oluyo.bu sebeplerden dolayı iki kişi arasında iletişim problemlemi yaşaniyo hâlbuki sadece ona destek olman yanında olman herşeyi bütün yükü kadına sirtlamaman ona yardımcı olman herşeyi değiştirir gerçekten biz kadınlar küçük şeylerden bile çok mutlu olabiliyoken bizi görmemezlikten gelmesi zorumuza gidiyo illa değerimixi anlamaları için selamızi dinlemelerimi.gerek
(19 puan) tarafından
O kadar güzel anlatmışsın ki zaman ayirip bu denli yardımcı olup duygularıma çare araman beni çok mutlu etti Allah razı olsun
(196 puan) tarafından
Sizden de canım burda bazi insanlar canını sıkar bazıları sanki arkadaşin gibi güzel konuşur anlar seni o yüzden bu uygulamayı seviyorum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 210 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Birhilall (1,105 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
1 Kasım 2021 Aile kategorisinde Annesiseverkizini (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 84 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.