0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (1,937 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar eşimin kalp damar yağı 1200 doktor hayvansal herşeyi  yasak etti direkt raporlu ilaç başladı. Kendisi fabrika da aşçı evde sağlıklı ama iş yerinde sıfır dikkat ediyor bugün patronlar yemek vermiş adana kebap kuşbaşı kırmızı et kebabı tavuk kebabı falan oturup 3 tane adana 2 tane kuşbaşı yemiş tereyağlı baklava 5 dilim üstüne iki dondurma geçen doğum günü pastası ben tadına bakmadım benim 250 300 de korkuyorum o iki dilim yedi dün tepsi kebabı bir önceki gün tavuk hiç dikkat yok kayinvalidem babam ben herkes kızıyor 37 yaşındasın dikkat et ölüm haktır ama olmezsin sürünürsün felçe kadar gider doktorda söylüyor yok diyor küçük çocuk gibi küsüyor bide sanırsın Kötülüğüne diyoruz gece gece sinirlendim şimdi de ay kalbim diyor ilacını içiyor 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla bende aynı şeyi sigara için düşünüyorum.

Eşim sigara kullanıyor. Tek içmediği zaman gece.

Onun dışında hep içiyor. Günde 1 paket bitiriyor. Çok üzülüyorum bı taraftan. Sağlığından oluyo. Ama malesef nefsine ağır geliyor bırakamıyor.

Aslında bırakmak istese belki bırakır ama çok seviyor
(1,937 puan) tarafından
İstese bırakır kendileri kendilerine zarar veriyor
tarafından
Aynen
-Reklam-
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Kisinijn kendine yaptığı kötülüğü yedi cihan toplansa yapamazmis kendi anlaması lazım çocuk değil sonuçta diyeceginizi diyomussunuz önce mesleğini değiştirmesi lazım 
(1,937 puan) tarafından
Mesleğini seviyor ölse değiştirmez ama dikkat etse keşke Allah korusun birgün yığılıp kalacak diye korkuyorum
(1,013 puan) tarafından
Meslek çok önemli işte sürekli gözünün önünde canı çekip yer bide insan kisitladikca tatlı gelir yasaklar
(1,937 puan) tarafından
Ya bu mesleği çok seviyor şimdi usta öğretici belgesi almak için uğraşıyor
0 oy
(1,456 puan) tarafından

Ya istemsizce aklima etin fiyati bu kadar artti bedava die yedi napsin geldi ya:Dk.bakmayin 

Ama rahatsizligindan dolayi dikkat etse keske adamda aşci ya nasil dikkat etcek orasida var 

(1,937 puan) tarafından
Kız hergün yiyor hiç dikkat yok ya aşçı mesleğini seviyor bırakamıyor ama korkuyorum birşey olacak diye
0 oy
(77 puan) tarafından
Meslegini değiştirmesi lazım ne yapsın göz görünce Rabbim yardımcınız olsun
(77 puan) tarafından
Atın ölümü arpadan olsun sözü varya sanki hemen ölecek insan birde surunmesi var  belki bu bile günah diyorum canına kast ediyorsun yok kendi bileceği şey artik
(1,937 puan) tarafından
Aynen öyle canım sürünmek var doktor dedi olmezsin ama Allah göstermesin felçe kadar gider yada kalp krizi çünkü vücudun her yerinde geziyor imiş
(77 puan) tarafından
Başına gelmeden anlamiyor insanoğlu işte Rabbim insallah yardımcısı olsun dua et tiskinsin o yemeklerden
(1,937 puan) tarafından
Amin canım inşallah seninki de
(77 puan) tarafından
Insallah
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Benim kaynanam öyle. Gut hastası yuksek tansiyon var. Eti fazla kaçırdı mi el.ayak bilekleri.sisiyor ağrısından açısından duramıyorum artık.hap içip duruyor yok ağrı kesici jel.suruyo. sakatat seviyo ciğer dalak bilmem ne.  Yeme deyince de amaann ölmeyecez mi diyo. E ölçen de ağrı sızı çeke çeke ölcen tövbe yarabbim.  

Vallahi eşin de aklını başına alsın. Tattli tatlı yemenin acısını acı acı çıkarmış 
(1,937 puan) tarafından
Aynen öyle canım bunu geçende birinde duydum çok zor bir hastalık gut
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ay ne o öyle,oburix resmen 

Kendi haline bırak koca adam,sen yeme dersen iyice yiyo demekki,ye kendine yaparsın katılmıyorum artık de çekil kenara 
(1,937 puan) tarafından
Gece gece güldürdün beni zayıf bide nereye gidiyor bende anlamıyorum bugün artık öyle dedim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 442 göst.
18 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.
29 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lazina54 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 109 göst.
2 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde szngns (35 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,135 cevap

34,850 kullanıcı

...