0 oy
373 göst.
Aile kategorisinde (1,683 puan) tarafından
Bir tanıdığım var tek oğlu ve karısına öyle düşkün inanın bugün düşündüm de cidden şanslı gelınler de varmış resmen ağzının içine bakıyor gelini bişey söylesin diye yakında düğün olacak kızım gel tamam mı falan diyor gelini de bır o kadar soğuk nevale :) bizim ki de evi dinler oğluyla aramı bozmaya çalışır falan hatta çoğu şeye emrivaki konuşur inanın kıskandım desem

11 Cevaplar

+1 oy
(247 puan) tarafından
Gelin soguk arada mesafesi ve bazi kirnizi cizgileri vardir ondan ole ayrica kocasi ne kadar cok deger verirse cevrede o kadar cok deger verr benim esim ailesinin yaninda konusmaz bile benle aileside cok tinlamaz elim hic bos gitmm ne gerekiyorsa alirim ne bilim yaparim eltim bos bos gider cok bisi yapmaz mesela ben hic uyumuyum sabaha kadar sabh kalk derler herkez ama eltim cocuk cok uyansin sabah cocuk uyumadi uyusun biraz derler bnm de bi tanidigim vardi gelin oglene kadar yatardi kapisinin onunu yikardi kahvaltisini hazirlardi cagrddi kapisindaki ayakkabilari bile duzeltrdi o kadar sorarxi gelin nerde diye yatr demezdi yukarda kahvlti hazirlar toz alir utu yapar faln derdi hep biliyoruz yatirdi biz sabaha kadar is yapalim kaynanmda hic dinlenmeden sabaha karsi biraz yatalim deriz uzerimize bisy ortmeyi fln gectim bi cay bile koymaz kalk derler tabiki kimsenin icine de girmeyince bilemeyiz ama bana sorrsan o saygi deger esden kaynakli karisina ne kadar deger saygi gosterirse cevre de ona gore yapar
(1,683 puan) tarafından
Kesinlikle cnm kızda biliyor kocası onu el üstünde tutuyor o yüzden
(247 puan) tarafından
Ee kocasi el ustunde tasirsa cevre zaten bas taci yapar
(1,683 puan) tarafından
O yüzden şanslı
-Reklam-
0 oy
(23 puan) tarafından
Ben 21 senelik evliyim kayınvalidemin bir ağır kelimesini duymadım oğullarına derdi ağzına geleni de gelinlerine bir ağır kelimesi olmadı 
(1,683 puan) tarafından
Ne güzel valla
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Gelin soğuk olduğu için öyle:)  gerçekten bazıları sansli
(1,683 puan) tarafından
Yemin ederim öyle
0 oy
(397 puan) tarafından
Kiskanma bence içine girmeden kimin nasıl olduğunu bilemezsiniz dışardan çok iyi görünüyor herkes aynı sosyal medyadaki mutlu pozlar gibi bu da ...
(1,683 puan) tarafından
Bilmiyorum kuzu 5 yıldır evliyim sinir hastası oldum ilaç kullanıyorum ama onu görünce insanların içini tabi bilmiyorum ama en azından bir toplulukta saygı görüyor kaynanası ne kadar kızım evlâdım dese insanlarda diyor eşi hanım dese çevreden de bir o kadar saygı görüyor
(397 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun herkes dışardan çok iyi gibi canim ama içine girince neler neler çıkıyor Rabbim sanada iyi olmayı nasip etsin insAllah
0 oy
(12,668 puan) tarafından
olmaz mi kaynanama her gün yada gün aşırı giderım sanki bi sene gitmemşim gibi sofra donatır sürekli sorar  ne istersın diye 

allah ondan razı olsun özluyorum bi gün görmezsem
(1,683 puan) tarafından
Yaa ne güzel bizimkide ben bekarken öyleydi inan eşim eve götüremez di beni öyle severdim şimdi ise hadi kalk gıdıyoz dese arkama bile bakmam
(12,668 puan) tarafından
yok canım 5 sene oldu
geçen gün bana sesini yükselttı eşim kaynanam iki gün vermedı beni almaya geldı yollamadı
(1,683 puan) tarafından
Ya maşallah size kız inan bir gün kaynana olursam inşallah bendr öyle olmak isterim arada oğluma öğüt veriyorum ne kadar anlıyor bilmiyorum ama olsun 3 yasında karısına kızına değer versin ezdirmesin kadınlara saygılı olsun sevsin sevilsin mutlu olsun inşallah
(12,668 puan) tarafından
amin senin gibi erkek annelerı olunca karısını kızını mıtlu eden erkekler yetışir♥♥
0 oy
tarafından
Hiç bir şey dışardan göründüğü gibi değil teyzemlee halamlar düğün zamanı geldiklerinde kaynanan çok iyi şanslısın dediler bide içlerine girdim 6 yıl oldu neler çektim neler 
(1,683 puan) tarafından
İçlerini bilmiyorum tabi cnm ama valla kızın kocası el üstünde tutuyor o yüzden hep çevreden saygı görüyor
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Düğün olsun bir ondan sonra herkesin huyu suyu değişir.
(1,683 puan) tarafından
Evli cnm valla dışardan öyleler ki bence öyle kızın kocası el üstünde tutuyor o yüzden çevreden hep saygı görüyor
0 oy
(77 puan) tarafından
Bizde nikah kiyilana kadar oyledik bir nikah kıyıldı hop hersey tersi oldu smdi 4 te uyandim uyuyamadim 2 gundr ne çektiğimi bir Allah biliyor yaşadığım haksızlığı Allah sorsun  hesabini bugun doktor kontrlum var ama cok kotuyum gercekten ayaklarımın üstüne bile basamıyorum şişkin 38 haftaligim şimdi ne yapacağımı bilmiyorum dışarıdan herkes banada der ne şanslısın diye kimse içine girmeden bilemez
0 oy
(396 puan) tarafından
Canım dışarıdan görüneni asla gerçek sanma çevredekilere sorsan benim kayınvalidemin ağzı var dili yok ama evin içinde dilini görmen lazım 
(1,683 puan) tarafından
Bilmiyorum ki cnm ama dışardan öyle valla
(396 puan) tarafından
Birde canım eğer soğuksa mesafesini koruyorsa o gelin değerli oluyor ben şahsen mesafemi koruyamadım her dediklerine he dedim eltim çok mesafeli gelip gitmez bile ama bence o daha değerlidir
(1,683 puan) tarafından
Valla cnm herşey kocada bitiyor oda farkında
(396 puan) tarafından
Çok doğru herşey kocada
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Oğlu bir gitsin görürüm ben :)
(1,683 puan) tarafından
Nasil anlamadım:)
(5,240 puan) tarafından
Evlenince başka eve gidecek ya onu diyorum gelin alip gitsin gene ayni olcakmi bakalim
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bazı insanlar çok şanslı oluyor bu doğru 
(1,683 puan) tarafından
Herkes içini bilemezsin demiş ama en azından dışardan çevreden sevgi saygı görüyor kocası kimsenin yanında rencide etmiyor hatta tam tersi el üstünde tutuyor sırf onlar geldi diye sofraları seriliyor kekler börekler yapılıyor yetmez mi evin içini ben ne yapim
(13,887 puan) tarafından
Aynen dışarıda toplum içinde saygı gösterilmesi bilr çok iyi bisey
(1,683 puan) tarafından
Tabi ya

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 514 göst.
0 oy
31 cevap 4,706 göst.
10 Mart 2019 Aile kategorisinde Cemrenin mamasi (8,328 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 630 göst.