0 oy
169 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Geçen hafta arkadaşımla anlaştık kardesi ve benim kardesimle piknik yapacaktim tamam dedi ctesi icin anlaştık ben c.tesi olmadan 3 gün önce yazdım bakayim sorayim anneme kardesime gelirlermi diye haber ederim dedi. Persembe bidaha yazdım. Haber edecegini söyledi hala yazmadi cuma gece yazdim yarim godecegiz degilmi diye yaa ben haber etmeyi unutum gelemem dedi. Ben kizdim haber etmedigine kizdim gelemem diyebilirdi. Simdide msj atmis bu hafta kizlarla pikniğe gidecez sende gelsene seninle gidemedim gitsek iyi olurdu  dedi  ne yazayim resmen dalga geciyor

4 Cevaplar

0 oy
(178 puan) tarafından
Hiç detay vermeden başka bir planım var diyebilirsin 
-Reklam-
0 oy
(6,278 puan) tarafından
Hiçbir şey yazmazdım da gitmezdim de sonra yazdığında da soğuk davranırım anlasın hatasını diye
0 oy
tarafından
Aynen dalga geçiyor seninle hiç bişey söyleme gelirim de hatta gelcen diye beklesin sende onu ekmiş ol bir daha da görüşme kes alakayı sözünde durmayan ınsandan nefret ediyorum 
tarafından
Dün 70 yaşındaki bir dedemiz bişey anlattı bize arkadaşı İle anlaşmışlar ertesi gün buluşacaz diye kar yağmış hava buz gibi ben söz verdim bir saat erken gidiyim arkadaşımı mağdur etmiyim demiş arkadaşı kar yağıyor diye gelmemiş dede 4-5 saat beklemiş eve gitmiş ertesi gün görüşmüşler arkadaşı İle ben sana söz verdim diye bir saat erken gittim saatlerce senı bekledim gelmedin sözünde durmadın demiş arkadaşı kar yağdı gitmek istemedim demiş haber verseydin benı mağdur ettin demiş bir daha görüşmemiş kesmiş arkadaşılığı kesilmeli bence
(446 puan) tarafından
Yani bana dese gelemem o gün onun gidebileceği zaman gideriz tamam derim ama tamam diyip haber edecegim diyip son gun gece yok demesi
tarafından
Haber vermemiş senı önemsememiş iste sorun orda canım
(446 puan) tarafından
Bide bana calisiyorum aklim orda bilmem de diyor ya bende cocuk bakiyorum bide birsey getirme ben herseyi ayarladim evim yakin dedim
tarafından
Fazla federkarlık fazla vefasızlık getirir
0 oy
tarafından
Sende aynısını yap gitme 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 239 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 163 göst.
22 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Sukriye acar (16 puan) tarafından soruldu

382,240 soru

11,444,619 cevap

35,014 kullanıcı

...