0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (1,135 puan) tarafından
Merhaba kızlar. Benim bir kac tane çok yakın arkadaşım vardı bekarken. Bir takım küslüklerimiz oldu zamanla da koptuk gittik. Keşke böyle olmasaydık diyorum dostlugumuza yazık oldu diyorum ama o kadar uzun zaman araya girdi ki ne onlardan ses var ne benden. Bazen iletişime geçeyim diyorum, eskisi gibi olmaz diye vazgeçiyorum. Arada mesafe de var zaten. Sizlerinde böyle olduğunuz arkadaşlarınız var mi??? 

37 Cevaplar

+1 oy
(993 puan) tarafından
Benim vardı çok özlediğim keşke böyle olmasaydık dediğim yazdı konuşuyoruz şuan ama eskisi gibi bir durum olamıyor buna da ayrıca üzüldüm zaman geçti şartlar değişti biz değiştik hayatımız değişti sonuçta 
(1,135 puan) tarafından
Evet ben de öyle tahmin ettiğim icin geri duruyorum eski tadi olmaz
(993 puan) tarafından
Belki eskisinden daha iyi olan vardır ama bizim için olmadı :) Çok isterdim ama nasip böyleymiş
-Reklam-
0 oy
(703 puan) tarafından
Yakın arkadasım olsa küs kalamazdık zaten o yüzden yok benım 1 tane arkadaşım var başka da yok bırbırımıze yeterız Rabbım bozmasın agzımızım tadını diyeyim 
(1,135 puan) tarafından
1 tane olsun tam olsun :)
(455 puan) tarafından
Aynen benim gibi düşünüyorsun:)
(703 puan) tarafından
Aynen öyle tatlım kalabalığa gerek yok
0 oy
(880 puan) tarafından
 Senı seven ve ısteyen  ne olursa olsn vazgecmz ben kimseyle konusmyrm arkadasım da yok ıyıkıde yok boyle kafam daha raht bu devirde asla guvenmm malum akrep burcuyum guvenemmm helekı haberleri izledikçe mumkun degıl herkesn gorusu ve baskısı farklıdır
(1,135 puan) tarafından
Hic arkadaşsız da olmuyor yaaa
(455 puan) tarafından
Yanlız değilmişim. Bende seninle aynı fikirdeyim
(880 puan) tarafından
Bende yanlız degılmıs im  insan yolda gorudgıne selam verir vermsine ama kalıpta arkads olup samimi olmk helekı bu devirde aslaaaaa
(455 puan) tarafından
Valla aynı fikirdeyim kimseye güvenmiyorum
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Annemin kuzeni vardı benden bir yaş büyük. Çok sıkı dosttuk. Üniversitede beraber kaldık. Ondan sonra da atandığım yere geldi beraber kaldık. Hiç ayrılmazdik günde yüz kere konuşur sürekli mesajlasirdik. Ben evlendim. Evlendikten sonra mesafeli davrandı bana hep. Sonra da iyice koptuk hiç konuşmuyoruz. Numaralarimiz bile yok şimdi. Akraba diye haberlerini alıyorum ama o kadar sadece 
(1,135 puan) tarafından
Evlenince kıskandı mi acaba bazıları kıskanıyor böyle bir seyi ben de yaşadım
(8,969 puan) tarafından
Bilmiyorum aslında öyle kıskanç biri değil ama düğünden sonra uzaklaştık
0 oy
(392 puan) tarafından
Asla eskisi gibi olmuyor canım hiç deneme ben denedim ulan yok eskisi ile.alakqsi yok arkadaşlığımızı bende dedim olmuyor arkadaşım biz yine mesafeli olalım sjsjjsjs
(1,135 puan) tarafından
Haha degil mi bence de eskisi gibi olmaz
0 oy
(625 puan) tarafından
Valla gece gündüz birlikte olduğum 2 yakın arkadaşım vardı ikisi de b.k çıktı. Hiç de üzülüyorum yani ne halleri varsa görsünler kimseyle uğraşamam :) 
(1,135 puan) tarafından
:)) kafa rahat
0 oy
tarafından
Arkadaşlarım baya vardı baktım ben hep onlarla konuşmaya çalışıyorum geri durdum simdi kimse yok ajhahah arkadaşlarım dostlarım canlarım hepsi burdaa ❤️❤️
(1,135 puan) tarafından
Hep bana hep bana istiyor bazıları ne kadar uzerine düşersen naza cekiyorlar en iyisini yapmışsın canım
tarafından
Yani bizde insanız değer görülmediğin yerde olmamak daha iyi
0 oy
(12,719 puan) tarafından
yok. Kimseyi oyle dert edecek kadar takmıyorum
(1,135 puan) tarafından
En iyisi
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Valla küs kalamam kimseyle normalde sadece bir kuzenle küstüm aylardır da konuşmuyorum egoist kendini beğenmiş ve konuşurken dinlemek yerine sürekli kendinden bahseden insanları sevmiyorum oda öyle idi konuşmayı kestim kafam rahat 
(1,135 puan) tarafından
Ben küstüm mü tam küsüyorum ya sanirim birraz kinciyim haha
(1,538 puan) tarafından
Normalde kinci deilin ama o kuzene karşı kendimi tam kapattım çünkü ne konuşsak hemen herkese anlatıyordu birde bi sıkıntımı anlatıyo olsam hemen araya kendi sıkıntısını sokup iki saat kendisini anlatıyordu arada derdimi unutuyordum ben
(1,135 puan) tarafından
Ay simdi ben de hatırladım öyle bi kuzen  bende de vardı sırlarımı dışarıya anlatan onunla da konusmuyoruz haha
(1,538 puan) tarafından
Öylesinin gereği yok cidden yokluğu bişey ifade etmiyo ama varlığı zarar
(1,135 puan) tarafından
Ay evet bak ben onu unutmuşum işte iyi ki küsmüşüz fark eden bir sey olmamış hayatımda
0 oy
(465 puan) tarafından
Yok canım arkadaş denecek vasıf da insan yok çünkü 
(1,135 puan) tarafından
Hic yok mu arkadaşın
(465 puan) tarafından
Bir tane bile yok iş arkadasi okul arkadaşı falan filan var ama küs değiliz ama konuşmuyoruz da yolda görsek birbirimize selam veririz ama derdimizi birbirimize anlatack kadar değilim
0 oy
(66 puan) tarafından
Hiç aklımdan  çıkmayan arkadaşım  var kardeş gibiydik hep yan yana olurduk beraber ağlar beraber gülerdik  beraber çalışırdık  evlendik  kocası  hiçbir arkadaşıyla  konuşmasına  izin vermediği  için 2 yıldır konuşamıyoruz ve hic unutamıyorum onu ama çok da kırgınım ona 
(1,135 puan) tarafından
Ay kötü olmuş ya ama kocasına bu konuda taviz vermemeliydi yanlış yapmış
(66 puan) tarafından
Tartışıyorlardı  evlilikleri  de sorun olmasın diye konuşmuyoruz artık
0 oy
(10,556 puan) tarafından
2 tane var birisi bebeklikten beri hayatımda ne sıkıntılar yaşadık ama asla kopamadik 

Diğeri liseden başka da kimse yok onlar yetiyor bana 
(1,135 puan) tarafından
İki tane yakın arkadaş yeter zaten onu bulamayan da cok
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Küs değilim de evlendikten sonra yüz yüze görüşmüyorum yada yazmıyorum kendj bekar yaşlarda genç bizim haliyle muhabbet sürekli sevgili ve erkek muhabbeti dönüyor eşim rahatsız olur bu durumdan diye sadece sosyal medya da takipleşiyoruz 
(1,135 puan) tarafından
O da sıkıntı oluyor biri evli biri bekar
0 oy
(6,441 puan) tarafından
En son anneler gününde msj attım numaramı silmişti dedim belki geri ekler teşekkür edip benimkinide kutlamış ama resimi hâlâ görünmüyor
(1,135 puan) tarafından
E kendi bilir sen bi adım atmışsın sonuçta en azından içinde kalmadı
(6,441 puan) tarafından
Aynen öyle zaten tek bir arkadaşım var dı oda yok artık zaten pek de dost gibi olmadı
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Küstügüm çok arkadaşım oldu ama şimdi düşündüğüm zaman iyi ki yapmışım diyorum hiç pişman olmadım çünkü onlar çıkar ilişkisiyle beni ben olduğu için değil çıkarları olduğu için seviyorlardı onu şimdi anlıyorum
(1,135 puan) tarafından
Bazen küsmek daha iyidir
0 oy
(1,047 puan) tarafından
Benim bi arkadaşım vardı ikizim gibi birbirimize aşırı benziyorduk hatta aynı gün doğmuştuk lisenin başları üniversite hayatımız beraber geçti üniversite bitti kpssye girdik girdikten sonra kız bana ara ara yazmaya ve buluşur akşama kadar gezerdik yazmamaya başladı sınav sonucu belli oldı bana yazdı kaç aldın diye arkadaşlık puan sonucu açıklanıncamı devam ediyor dedim merakından yazmışsın kusıra bakma iyi günler dedim nerdeyse bana 2 ay yazmayan aramayan kız yazar arar oldu bende oralı olmadım ve anladım ki çok sonradan kızın sadece benle işi olduğu için yakınmış ve benim diğer yakın arkadaşlarım beni bin sefer uyarmıştı ben yinede dinlememiştim
(1,135 puan) tarafından
Benim de üniden bi arkadasim vardi kardes gibi olmuştuk birbirimize bir gün cok hastaydım dershaneye gidemedim arkadasimdan kendi notlarıni istedim ozet çıkarmıştı benim onda emegim var sana veremem dedi şok oldum sonra ben kpss sınavını kazandım o kazanamadı ilahi adalet işte sonra dedim ki kendi kendime iyi ki bana notlarıni vermemiş benim emegimle kazandi sinavi diyecekti oysa ki bilegimin hakkıyla kazanacaktim zaten
0 oy
(5,534 puan) tarafından
Maalesef benimde var liseden ben bı adım attiydim zamanında düğünüme gel diye ama olmadı bazen diyorum keşke küs olmasaydık diye ama elden birşey gelmiyo hayırlısı samimi olduğum arkadaşlarım var 2 tane başka Allah onlarla aramizda ki muhabbeti artırsın herşeyimi bilen benimde onların bildiğim yeter onlar 
(1,135 puan) tarafından
Allah arkadasliginizi daim etsin canim bazen yeniler eskilerden hayırlı oluyor
(5,534 puan) tarafından
Amiiiin n Aynen öyle canım onlar da yeni değil aslında onlarla da 6 7 senelik bı hukuk var
0 oy
(8,384 puan) tarafından
Hayır küs olduğum bir arkadaşım yok çok şükür aramız hiç bozulmadı hepimiz uzaklardayız ama hala wp grubumuz vardır oradan hergün konuşuyoruz <3 
(1,135 puan) tarafından
Ne güzel Allah daim etsin :)
0 oy
tarafından
Var. Ve 5 Yıldır görüşmüyoruz. Ara ara rüyalarıma giriyor bazen çok özlüyorum bazen de acaba görüşüyor olsaydık nasıl olurdu diye düşünüyorum hep. 
(1,135 puan) tarafından
Uzun zaman olmus sanırım eskisi gibi olmaz yaa
0 oy
(8,343 puan) tarafından
O zaman yasanılan anılar aranıyor aslında o kişi değil bugun bunu bende dusundum bir arkadasımı bi şekilde kırdım kızdırdım. Yanlış yaptım ama tüm ailesiyle cepe aldılar oyle olunca tekrar denemeye cesaret edemem. Paylasacaklarımız bu kadarmıs demekki diyip devam etmek lazım 
(1,135 puan) tarafından
Ay ne guzel bir yorum yaa cok dogru soyledin canım bazen arkadaşlığımıza ayrılan süre bu kadarmış deyip geçmek en doğrusu

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 205 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Keriman (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 329 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde LaleCik (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
73 cevap 1,138 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (565 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 484 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (768 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...