0 oy
215 göst.
Aile kategorisinde (162 puan) tarafından
Kızlar  1.5 yasinda oğlum var eşim  e destek cimak istiyorum ev icin çalismak istiyorum

Evimiz yok kirada duruyoruz kaynanama birakmak istiyoruz sürekli durmaz diyor   1 .2 ay orada kaldik cocigum alişti ona ama yinede durmaz diye arkasina sıginiyor birde daha önce dediki ben aslinda ilerde demeyesin kaynanam bakmadi diye   dedi bakicam   ama benim eşim bunu görüuor duyuyor yinede ven konusurun diyor 

Bakmamak için yapmiyormu sizde???? Nott benim annem vefat etti baska birakabilecegim biri yok

5 Cevaplar

0 oy
(1,373 puan) tarafından
Bakmak istemiyorum diyemiyor durmaz diyor çok ustelemeyin bence 
(162 puan) tarafından
Zten belli kendisi çalişmiyor
Ev hanimi bir tane torunu var ama
Bakmayan bakmiyir işte eşim kabullenmiyor
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ya demekki bakamaz canım bazı insanlar istemez sever torunu diye ama bakmak istemez bir sene daha bekleyip kreşe versen olmaz mı hem büyümüş olur 
(162 puan) tarafından
Öyle yapcaz sanirim kira derdimiz çok
Ordan oraya taşinmaktan yorulduk

0 oy
(7,661 puan) tarafından
Bakıcı tutun. Yani insanin belli yaştan sonra kafasi çocuk kaldırmıyor ben anlıyorum. Benim bile bazen çocuğumu kafam kaldirmiyor ki yaşlı kişiler için daha zor 
(162 puan) tarafından
Başkasinin cocuugunu bakarken kafalari kaldiriryor
Bizimkine gelince kaldirmiyor hayat işte
(7,661 puan) tarafından
Başkasının çocuğuna bakıyor filan yazmamışsın?
(162 puan) tarafından
Düzeltmedim dga önce bakmiş  

Biz para da verelim dedik
Belkide benim zoruma gitti yani zorla cocugumu tabikide   birakmak istemem  dha önce bakmis yani
(7,661 puan) tarafından
İsmin Ayşenur sa benim de Ayşenur belirtmek istedim nedense :D neyse önceden baktiysa bilmiyorum sorumluluk mu almak istemiyor ki hem de torunu daha çok vakit geçirmek istemesi lazım
(162 puan) tarafından
Bende o kafada ilerledim ve teklif ettik
Sonnuç   olarak durmz diyerek boş geçti teşekkur ederim yinede cvpladiginiz icin
0 oy
tarafından
Kaynanası çocuğa bakan kendi çalışan gelinler çok şanslı vala

Kuzenım kaynanasıyla. Beraber yaşıyor sabah kahvaltısı bile çok özenli bir şekilde herşey istediği gibi önüne gelyor kuzenim kahvaltı yapıp işe gidiyor çocuğa kaynana  bakıyor bebekliğinden beri tualete de kaynanası alıştırdı kuzenımde eşi ile beraber çalışıp ev almaya çalışıyorlar ne güzel vala 
(162 puan) tarafından
Keşke benimde baksa bende ev sahibi olsam
Benimde demek istedigim o
tarafından
Bakar ınsallah
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Ne is yapacaksin duzenli ise sonrasinda krese verirsin ama temizlik gibi bir isse once haftada 1,2 birakarak cogaltirsin
(162 puan) tarafından
Asgari ücret  istiyorum   altindan kalkmak için

Düşündügum bu
(1,450 puan) tarafından
Ufak ufak alistir carsiya pazara giderken falan birak yanliz kalsinlar alisirlar belki

İlgili bir soru bulunamadı

377,940 soru

11,312,677 cevap

34,746 kullanıcı

...