0 oy
569 göst.
Aile kategorisinde (1,070 puan) tarafından
Kızlar gorumcem sürekli bosancam deyip duruyor. Kaynanam da ne boşan diyor be boşanma 15 senelik evli. Baba evinde daha rahat olurm boşansam diyor.. oğlu 15 kızı 8 yaşında iki çocukla geleceksn nasl rahat olablirsn ki. Gerçekten üzülürüm yani boşanirsa olan çocuklara olur. Kendisi çok arsz kindar kavgacı iş görmeyen hep bana olsn hersey diyen birisi. 2 senelik evliym . Bosansa Gerçekten bu durum bizede etkiler. Kaynanamgile gelip gidemeyz. Sürekli benim cocuklarm ana baba ayrı büyüyor siz mutlulusnz der durur. Şimdi bile hasetliginden çatlıyor mutlusunz eviniz var arabanız var eşimde memur diye. Gerçekten çok korkuyorum bosanacak diye. Çünkü bize asla huzur vermez. Sizin var mi boşanmış gorumcenz

22 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Beni ilgilendirmez onun durumu ben izin vermediği sürece ailemi de etkilemez bizene ondan veya ona ne bizden 
(1,070 puan) tarafından
Kız kötü gorumcen varsa her türlü etkiler bacim
(9,626 puan) tarafından
Sen benimkileri tanısan kendi görümceni el üstünde taşırsın :D
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Tuz bin kere ayrıldı geri döndü yaz tatili 3 ay boşanacam diyordu sonra kışın eve geri dönüyordu hemde eşyalı falan ayrılıyordu yani öyle bir valizle değil . 2. Eşi bide . Vallah her defasında etkiledi çünkü ne zman köye gitsem duyuyordum ki ayrılmış gelmiş bu sene gitmicem deprem oldu bakalım kalacak evde yok çadırda kayannamlar boşanacak mı . Ama yok vovuklara harçlık onlar anne babasız . Zaten kendi seninde mutlu olmanı isteniyor Gülsen hemen dert anlatıyor hiç bir şey yapmasalar ruhunu emcukluyor
(1,070 puan) tarafından
Kız valla öyle doğru anlattn ki hele emcukleme kısmı o kadar doğru ki :))) senede anlat anlat ruhumu emcukleye emcukleye bitirdiler analı kızlı:)))
(7,121 puan) tarafından
Hah bide arada bırakıyorlar bebeğim seni . Mesala kaynanan ayrı dert yanıyor . Kızı oturuyor ayrı dert yanıyor sen birşey desen senden kötüsü olmuyor ben ne kadar çok . Allah ikinizede yardım etsin demissem bir gün dedi ki hiç yorum yapmıyorsun .dedim ki aynı şeyler boşanıp boşanıp birlesiyorsun kadında kendince sıkıntıya giriyor sende . Daha bide sigara içerdi eşimden yedekli sigara aldirirdi . Param yok diye ağlar kargo siparus verirdi .birgün anam bana para vermiyor dedi bende her hafta kargo söylersem bana da vermezler sen aman bugünün yarını var çocuğum bezli demiyorsun ki dedim amaaaan bir alışverişim var onada kimse laf edemez dedi . O zman kimseye dert yanma param yok diye dedim demekki var ki alıyorsun
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Bacım öyle dediğime bakma bosansa bile ailesi sigramdaz onu ayrı ev tutar sen karışma 
(1,070 puan) tarafından
Bende hiç düşünmüyorum boşanacagini çünkü asla burda yaşayamaz
0 oy
(7,865 puan) tarafından
Beni hiç ilgilendirmez boşanıp bosanmamasi ayrıca onun ana evi orası bana niye dert olsunki. İstediğini yapmakta özgür 
(1,070 puan) tarafından
Valla gorumcen kötüyse bacım öyle bi dert oluyo ki içine :))
0 oy
(8 puan) tarafından
Bizimki boşanmadan bizim huzurumuzu kaçırdı bosansa havada karada bize hiç huzur olmaz valla o yüzden kıskanç gorumceler kocalarinda bir ömür kalsın ki kimseye dert olmasın bak yazarken bile sinir oldum iyyy
(1,070 puan) tarafından
Hahaahahha kesinlikle bacım.valla kendi yuvalarını bozuyorlar  bari milletin yuvalarini bozmasnlar
(8 puan) tarafından
Valla birde hamileyim üstüme üstüme iyi geliyorlar bende hepsine saydım bir tane eksik kalmasın diye kocama da saydım dedim yatsınlar kalksinlar dua etsinler benim gibi gelinleri var
0 oy
(4,079 puan) tarafından
Her koyun kendi bacagindan asilir. Birlik oturmuosan kaynananla bosanip o da sizinle ayni eve gelmeyecekse seni baglamaz. Maddi olarak belki abisine yuk olabilir abi sunu al bunu al yada esin yegenlerine ve kardesine kiyamaz maddi destek olur  bi o seni etkiler. Yokse gerkesin huzuru huzursuzlugu dort duvar arasinda sen bosandin diye herkes bosanmicak sen mutluylrn de herkes mutlu olcak diye bi kaide yok dersin kesersin onunu
0 oy
(94 puan) tarafından
Valla benim eşim eniştesini sevmez ablasına boşa der ben karşı çıkarim çünkü boşansa gece gündüz onu mu avutcam ben. Aman evinde olsun bizden uzak olsun. Bana mı güvenip evlendi banane Allah herkese beyin vermiş fikir vermiş 
(7,865 puan) tarafından
Allah başına vermesin ozaman çok yazık :D yarin birgün de abinin karısı senin arkandan böyle konuşursa şaşma :D
(94 puan) tarafından
Konuşmaz canım merak etme abimin eşi kolumdan sürüyerek zorla evine götürür beni. ; İki çocuğuna da yengem calıştı emekli oldu ben baktım  okul okumak istedi ben destek oldum.. ama kendi dolandırıcı görümcem için onu söyleyemem. Eşim zaten ablasıyla küs istemiyor ben siz kardeşsiniz diye eve alıyorum acıyıp..
(7,865 puan) tarafından
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı göstermek zorunda niye herkesden beklenti içindesiniz , madem eşin küs niye boşan diyor valla çelişkili şeyler anlayamadım.
(94 puan) tarafından
Yazmaya kalksam roman olur ya :)) aç köpek eşinin akillarina uyup kardeşini dolandırdı .
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla cabim 6 gorumcemi biri olarak söyleyeyim sen arana oyle bir mesafe koymalisin ki sana laf edemesin ona ne benim hayatımdan ne yaptığından boşanması beni etkilemez çünkü onda. Onu söyleyecek cesaret yok ben lafımı esirgemem direk derim sanane benim hayatımdan seni ilgilendirmez derim onu hayatida bizi ilgilendirmez 
0 oy
(829 puan) tarafından
Etkilenir elbette her türlü müdahale ediyorlar uzak bile olsalar ceneleriyle geriyorlar ortamı herşeyi 
0 oy
(9,500 puan) tarafından
Boşanmasına gerek yok kocasıyla birlikte başımıza dert pldular kocası çalışmaz eve bakmaz üstüne iki çocuk yaptılar bizi baksın diye bizimde iki çocuğumjz var onlara her ay bez masrafı mama masrafı ee biendekiler çocuk değilmi şimdi kpcası trafik kazası geçirdi evde ayağı alçılı eve para girmiyordu şimdi hiç girmiyor birde erzak masrafları çıktı kaynanam sürekli onların bişeyi yok şunu alın bunu alın lıyagetleri yok ayakkabıları yok. Görümcemin ayağı nasır olmuş neymiş özel ayakkabı istiyormuş bin TL imiş daha ben giymedim bin TL ye ayakkabı. Yerler içerler gezerler son ana kadar sonra ağlarlar çocuğun bezi yok alamıyoruz  ben çocuğuma mama alamıyorum kendi masraflarını bari karşılasınlar bıktım artık. Pazara çıkarız kendimiz için kaynanam arar sonra kendimizi onlara alışveriş yaparken buluruz kafayı yiyeceğim.
0 oy
(10,783 puan) tarafından
Orası onun ana babasinin evi canım.kusurabakma ama ne yazikki sana da konuşmak düşmez.kendi bileceği iş cocuklqri kocaman.yorum yaparsan senin yuvan işte o zaman sarsılır.bir kadın için yuvasını yıkmak kolay değil.
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Benimki yeni evleniyor diğerleri evli ama beni alakadar etmez rabbim kimsenin yuvasını dağıtmasın zor ama çoçukları kocaman aman aman etkilenmezler sende pek muhatap olmaz gidip gelmezsin kendisine çocuklarına yüz vermezsin olur biter çünkü bu sefer çocukları geziyorsunuz diye size dadanır hemde kendi her yere ee ben ayrıyım diye gelmek ister 
0 oy
(391 puan) tarafından
Etkiler cnm etkilemez mi hiç. Annesi babası yaşlı diye bişey diyemez hastane işi bi yere gitme olsun hep sizden bekler. Dul olmakta zor biriyle görürler vs haliyle eşin kızar kavga sinir siizde etkiler. Bunlar en basiti.  Yani bi erkegin yapacagı şeyleri artık abisimi olır kardeşi mi eşin ondan bekler
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Evin ayriysa mesafe koyar her seyini paylaşmaz cok gidip.gelmezsin olur biter gorumcelerim bosansa esimde bende firsat vermeyiz bizi etkilemesine
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Sıkıntılı durum ama bence bosanmaz
0 oy
(12,756 puan) tarafından
Yani sende rahatın bozulacak diye kessin sesini otursun diyorsun. İki tane kocaman cocukla baba evine dönmeyi kimse istemez. Demek ki kendince var boşanmak için nedenleri. 
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Ayy bizimkinler evliyken aç gözlu onu al abi bunu al abi cocuga biseyler al abi hicte utanmiyolar lafta söylerim ama kendi cocuklarindan cok alir verir esim bosansa bize bakamaz ona bakmaktan kesin nefretlik hepsi.
0 oy
(212 puan) tarafından
Siz o sınırı aşmasına izin vermessenesiz etkilemez herşey kendi elimizde müsade etmez mesafe koyarsanız sorun olmaz illa ki birşeyler diyecek yapacak bununda eşinizle açık bir şekilde konuşacaksınız. Eşinizin annesi de kardeşi de olsa herkes yerini bilmeli herkesin kendi hayatı var 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Var canım.. şükür zararı yok aman olmasın da ama bu aralar beni sinir ediyor konuştuğu kisilerle
0 oy
(183 puan) tarafından
Benimki boşandığı günden beri ben oraya gittiğimde kavga etmeye çalıştı. Annesini hep doldurdu. Annesi de beni aramaz oldu sonunda komple kavga ettik 2 yıldır hiç selam sabah kalmadı hem annesini hem kendisini sildim attim. Ana kız yan yana olunca mutlaka bozuyorlar senle aralarını emin ol. Ha bana sorarsan iyi mi oldu? Evet çok iyi oldu onun sayesinde anasından da kurtuldum.

İlgili sorular

+1 oy
65 cevap 832 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Syma (651 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 438 göst.
0 oy
30 cevap 1,174 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 701 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu