0 oy
392 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,326 puan) tarafından

Çok yoruldum kızlar temizlik yapayım dedim camlar perdeler bitti perde bı tane yıkanıyor şuan iki odanın dolap içlerini yaptım yemek hallettim namaz kıldım geldim bı oturayım kızım uyanmadan

image

8 Cevaplar

+1 oy
(392 puan) tarafından
Ayy bende Bi Türk gayfesi yapam da icem bari üşeniyorum da canım da çekmedi değil 
(392 puan) tarafından
Oyyyyşşşş sana kurban olsun kaderinnn❤️❤️❤️iyi bebis kahvemi yaptım Bi de sigara yaktım sjsjjs oturdum keyf ediyom sen napiyon bebek
(6,193 puan) tarafından
Husosu uyutabilirsem inşallah bende biv kahve icecem sjsj
(392 puan) tarafından
Ver kaynanana bosver o uyutsun sen keyif yap sjsjjs
(6,193 puan) tarafından
Kaynana gitti vede emiyor emmeden uyumuyor ☹️
(392 puan) tarafından
Nereye gitti la sjsjs zehirlendi mi kadın ne dediler sjsjsj
-Reklam-
0 oy
tarafından
Afiyet olsun aşko şifreli nescafe mi içiyorsun ❤️❤️
tarafından
Bol bol cekiyorduk kiz gene bi halt olmuyordu ahaha asko aklıma birsey geldi korona ilk çıktığı zaman yengem dedi korona olayım bizim evin en alt katında oda var dedi beni oraya koyun kimse uğramasın bol bol yatayım dedim yenge duana benide kat bende seninle birlikte olam aradan 2 3 gün geçti ben annem abim korona olduk birlikte bi odaya kapandik yengemde babaannem dedem eşi cocuklari hepsi oldu kendi dairelerine kapandilar ne dua ettik ne oldu o günden beri birsey hayal etmiyoruz ahahah
(7,846 puan) tarafından
Saatine denk gelmiş canım ben hiç olmadım ya annem oldu ablam oldu eniştem oldu hep onlara baktım bana hiç bulamadı çok şükür :)
tarafından
Bizde nasıl oldu anlamadık yengem hamileydi annemle doktora gitti annem eve geldi öyle onun yanına git gel yaptım akşam ben artık kendimi kaybettim sonra baktım annem arkamdan gitti hasta halimle kaltim annemi iyileştirmeye çalıştım çay yapıyorum yeşil çay ilaç veriyorum duşa girmesini zorluyorum o ara kendimi unuttum ahh çok zordu hemde öyle böyle kemiklerime kadar ağrıyordu uzanmak yatmak bile dertti yemek yiyorsun boş tad dinlenemiyorsun çok tuhaftı abim maşallahı vardı Rabbım bir daha yaşatmasın halen etkisi üzerimde var hemen bitkin düşüyorum gücüm mecalim bile yok o hastalıktan beri :/
tarafından
Allah bir daha göstermesin
tarafından
Amin aminn
0 oy
(7,846 puan) tarafından

Afiyet olsun canım kızı sallıyorum hava çok güzel uyusun bende camlardan başlayacam:P

tarafından
Bana çok iyi geliyorsunuz kızlar siz iyiki varsınız
tarafından
Su bizde var aşko buraya gel Cumartesi günü eşim arkadaşlarıyla kola meyve vs havuz başında keyif yaptılar yüzdüler
(7,846 puan) tarafından
Olmaz mı kanka arabayla 15 dk sürmüyor gitmem orayada gideriz tam teşkilat gelin

Aşkooomm sende iyiki varsın <3
tarafından
Tamam ikinizede gelecem aşklarım hemen helikopter kiralamam Lazım aahah

Biz iyki varizzzz asko kuşkolarr

Ayy herif birsey demeseydi grup kurardım aşko kuşkolar grubu ahahah
tarafından
Ahahha çok iyi olurdu ☺️☺️
0 oy
(6,193 puan) tarafından
Banyo yaptık oglanla oğlanı uyutuyorum uyuttuktan sonra bende büyük bir acı kahve içeyim bariii sabahta içtim daha kahvaltı yapmadım 
(1,326 puan) tarafından
Önce kahvaltı yap canım saat kaç oldu kendini ihmal etme
(6,193 puan) tarafından
Diyetteyim acı kahve içince iştahımı kapattı daha bu saatte yemem akşam yemeği yerum
(1,326 puan) tarafından
Hmm anladım canım kolay geçsin inşaallah
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kız hamarat ohhh ne güzel yapmışsın senden gaz aldım kalktım aha bende afiyet olsun sana da 
(7,121 puan) tarafından
Ben çok gaza geldim sanırım bütün odayı çıkardım çocuk odasin yatak odasını döktüm . Ayiklicam hangi cesaretle yaptım bilmiyorum inşallah eşim mesaiye kalır
tarafından
İnşallah bende geçen öyle yaptım şükür bitti şansa o gün bebe baya uyudu ahaha sanada kolay gelsin yavaş yavaş yapmaya çalış çık çıka bilirsen işin içinden
(7,121 puan) tarafından
Feyza gelmesi gerekenden daha erken geldi djdjndbdbdb yani saatinde gelse ragziydim .

Baza altını topladım kaldıracağı kaldırdım atacağı ayırdım köye gidecekleri ayırdım şimdi kıyafetler kaldı yemek yaptım yesinler devam..

Allah'tan yılda 3 kere ayiklama yapıyorum yoksa evin halini dusunemiyorum . Ayikladigim halde gereksiz çok şey var bakarsan az esyam var:) ama fazla
tarafından
Gerçekten niye öyle oluyor benimde pek birseyim yok sayılır kızım tek var eşimin elbise az benimde pek yok ama geçen bir girdim çıkamadım ahahah

Maşallah maşallah bitirmissin bilee

Enişte his etti sjjsjs
(7,121 puan) tarafından
Hiç sorma ya postuma gel
0 oy
(12,523 puan) tarafından
afiyet olsun canım kız uyuyo bende gelinevi izliyorum
(7,846 puan) tarafından
Pembelinçn sarı terliklerinr bayıldım :)
(12,523 puan) tarafından
kız cıvıl cıvildı zaten:)
0 oy
(7,865 puan) tarafından
Valla burda yağmur sel felaket camları silme işi ertleendi sürekli yağmur yağıyor 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Afiyet olsun canm bend3 Evi supurucem şimdi. Ama hiç halim yok 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 291 göst.
10 Aralık 2023 Aile kategorisinde pembesever (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 374 göst.
24 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 370 göst.
9 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu

378,244 soru

11,320,801 cevap

34,765 kullanıcı

...