0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Kızlar bugün ilk defa dişimi temizletmeye gittim doktor iğne falan yapmadan direk temzilemeye başladı aletle çok kanadı ve çok ağrıdı baya ağzım kan içinde kaldı yaptıranlar sizde mi iğnesiz yaptırdınız 

16 Cevaplar

0 oy
(962 puan) tarafından
Benim dişlerimde leke oluştu iki kez temizlerim evet iğnesiz acılı Bi işlem oldu 
(442 puan) tarafından
Ayy dedim acaba iğne gerekiyorsa yapmadan mi yaptı cidden çok aciliydi birdaha yaptırmam ins
(962 puan) tarafından
Bide doktora göre de değişiyor 2.kez gittiğim doktor daha iyiydi saha az acımıştı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yapan yapamamıştır çünkü ben hep temizletiyorum hiç te başıma öyle birşey gelmedi :)
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Diş temizliği iğnesiz oluyo canım sigara kullaniyosan tartar varsa acimistir bı de diş etleri yeteri kadar sağlıklı değilse o da kanama yapmıştır 
tarafından
Katiliyorum
0 oy
(7,011 puan) tarafından
Benim de öyle oluyor canım çünkü diş etlerim çok kötü. 
0 oy
(116 puan) tarafından
Düzenli temizlettiğim için azıcık kanama ve ağrı oluyor o esnada, diş taşlarınız diş etlerinizin altına doğru ilerlemişse kanamanın çok olması normal bir durum. 
0 oy
(4,169 puan) tarafından
İgne yapmazki o dis aralarini oydugu sis gibi sey acitio ama guzel iluo ben bekarken 6 ayda bi temizletirdim banka karsilio cnku babamin sigirtasi. Sonra kendim de bankaci oldum farkli banka orasi da karsiliodu dis islemlerini evlenince senede bir anca firsat buluorum. Hele ikinci ccga plansiz hamile kaldim tum islemler yarim kaldi. Sindi kinnagim bir yasina geldi anca baslicam yarim islemlere
0 oy
(12,629 puan) tarafından
görümcem iki kere yaptırdi geçen canı aşırı tatlı uyuşturmuş
0 oy
(9,005 puan) tarafından
İğnesiz yapıldı ama acı falan olmadı evet biraz kanadı iki üç kez tukurunce durdu kanaması 
0 oy
(63 puan) tarafından
Ne kadara yaptırdın canim benimde temizletmem lazim
0 oy
(2,761 puan) tarafından
Duş temizligi için anastezi tercih etmemesi güzel. Acılı da olsa ölümlerden dönmüyoruz sonucta :D
0 oy
(2,411 puan) tarafından
Geçen bende yaptırdım dişlerimde sarı lekeler. Vardı doktor öyle basastırıyordu ve evet iğnesiz yapıldı baya 3 4 gün sıcak bişey yiyemedim 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Evet iğnesiz yapılıyo canım ancak çok diş taşı vs varsa uyuşturuyolar
0 oy
tarafından
Bnce doktordan doktora değişiyor yada agrı eşiğinizle alakalı. Bnde temizlettm ama öyle asırı bi agrı olmadı. 

Bş daha yaptırmam diyişinize üzülerek yaptırman lazım diyorum. Çünkü 1 kez yatırınca daha çok artar belli oluyor. 
0 oy
(1,870 puan) tarafından
ilk yaptırdığımda iğnesiz olmuştu canım çok yandı ikincide özel bir diş hekimine gittim baştan anlaştım deli korkuyordum koltuğa bile oturmaktan sprey sıktı acı hissettiğimde rahatlıkla atlattım. 
0 oy
(804 puan) tarafından
Nasil oluyor canm beyazliyor mu yani :))
0 oy
(916 puan) tarafından
Bugun yaptrdim ilk defa bin pisman oldum devlete gittim aslinda dolgu disim vardi onn icin cekilmeyince bari temizlettreym dedim mafoldum one oyle ya buzla sanki vurdular cok kotydu bidaha hayatta yaptrmam birakn dedim hatta 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 183 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Semossss (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 174 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,511 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 77 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 112 göst.