0 oy
130 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,751 puan) tarafından
Sorum.yukarida kzlar

3 Cevaplar

0 oy
(11,180 puan) tarafından

Kiloyu nerden verdigine bagli bence :D 5 kiloda 1 beden incelir insan aslinda

(2,751 puan) tarafından
En cok kilo ald8gim bolgeden gidiyo
(11,180 puan) tarafından
5 kilo verirsen incelirsin 1 beden
(2,751 puan) tarafından
Ins veririrm
-Reklam-
0 oy
(1,797 puan) tarafından
Kas kaybetmeden kilo vermen için doğru diyeti bulman gerekiyor Yani yağlarını eritecek öbür türlü bazı diyetlerde Sadece su atıyorsun inceleme görmüyorsun  benim sana tavsiyem ketojenik diyet ve aralıklı orucu denemen
(2,751 puan) tarafından
Diyet kismini zor yapiyorm hic iradem yok sadecr porsiyom kuculterek vermeye calisiyorm
(1,797 puan) tarafından
Ben bu önerdiğim diyetle 1 seneye yakın surede 48 bedenden 42ye ulaştım ama azim çok önemli
(2,751 puan) tarafından
Sporda sevmiyotm isin kotu yani garfield gibiyim keto diyeti cok mu zor
(1,797 puan) tarafından
Araştır istersen youtubede keto kafası var karbonhidrti çok az alıyorsun spor yapmıyordum bende
0 oy
(9,597 puan) tarafından
Tahminen 5 kilo verince bir beden küçülürsun tabi kaç kilosun yağ oranı nasıl diyet yaptığın da önemli 
(2,751 puan) tarafından
Ne sen sor ne ben soyleyyim vahim durumdayum boyum 1 55 kilom bende kalsn diyet yapmiyorm sdece seke4i kesmeye calisiyotm bidr porsiyon azaltuyorm
(9,597 puan) tarafından
Benimde boyum 154 ben diyet yapıyorum yani şöyle Sabah geç kahvaltı yapiyorim 12 1 gibi akşam 7 de akşam yemeği de 7 de . Sabah uyanınca limonlu su içiyorum biraz zaman sonra yeşilçay biraz zaman sonra şekersiz türk kahvesi. Şeker hamur işleri kızartma yemiyorum yersem çok çok az yiyorum tadımlık bol bol su içiyorum 1 aydan fazla bu şekilde 6 7 kilo Falan verdim belki daha fazla vermisimdir en son geçen hafta tartilmistim. Kilondan utanma söylemek ten çekinme bence
(2,751 puan) tarafından
Valla utanacak boyutta soyle ki gecen gunde oyunevine gittik instaya story atiyolar herkesi coouguylafotosunu koymuslar videolarda diger anneler var ben yokum birinde olmam cekilen story fotolarim ikisinde olmam ama butin paylasimlarda tek ben yokm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 83 göst.
12 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Damlacn (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 480 göst.
27 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,770 puan) tarafından soruldu

396,400 soru

11,857,486 cevap

35,954 kullanıcı

...