0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Hanımlar oğlum 14 aylık oldu artık baston Bebek Arabası almak istiyorum diğer arabası çok ağır geliyo sürekli taşı arabaya indir bindir yoruyor yani. Aradığım  Hafif kullanışlı,  tuttuğumuz yerin yönü değişirse öne arkaya daha iyi olur yani varsa öyle bişi tabi, istediği zaman içinde uyuyabilsin yatan bişi olsun kemerli ve boyu katlaninca küçük olsun istiyorum siz neleri kullanıyosnz ne önerirsiniz ??

4 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
O dediğin bastonda yk yani çift yön olmaz ama hafif bişey ve yatar istiyorsan kabin boy alacaksın canım
-Reklam-
0 oy
(2,114 puan) tarafından
Çift yönlü kullanım yok ama çoğu arabaya göre hafif kabin boy aldım daha bebeğim doğmadı. Ilk araba olduğu için ve ikinciyi almak istemedigim ivin kaliteli ce kullanışlı bir model seçtim ben.  Chicco goody plus modelin adI. Bi araştırın isterseniz 
0 oy
(13,101 puan) tarafından
Baston benek arabalarında onlar yok 

Benim chıcco ohlala kullanıyorum baston gibi hafif ama çift yönlü değil 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Pratik baston tam yatar bebek arabası kullanıyorum keşke en başından onu alsaydım en üst kattan aşağı indirip çıkartması inanılmaz rahat bizim ailede olay oldu o kadar bebek arabası var herkes onu kullanmak istiyor yengemlerinki çok kaba zorlanıyorlar ama çift yönlü değil 
(33 puan) tarafından
Merkasi nedir acaba

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nefize (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nefize (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 163 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu