0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından
Cuma sabah 8 de yatışım var devlet hastanesinde sezeryan olacağım eşim ve oğlum bebeği rahatlıkla görebilir mi acaba kimisi devlette göremezler diyo bide ertesi günü taburcu olur muyum acaba sizler nasıl oldu 

10 Cevaplar

0 oy
(1,464 puan) tarafından
Günde 1 kez girip görebilirler benim eşime öyle demişlerdi günde 1 kere 5 10 dk çünkü tüm kat kadın doğum ve yanında yatan 1 hasta daha var başka da ziyaretçi giremiyo eskisi gibi bide sezeryanda 2 gün yatiriyolardi sanırım Rabbim sağ salim kucagina almayı nasip etsin 
tarafından
Evet. ,2 gün
-Reklam-
0 oy
(270 puan) tarafından
Vallaha canm ben devletde normal.dogum yaptim 2gun kaldim ama esime izim vermediler bebeye dogunca görmeye  aksam 7de dogurdum cikarken gördü görüntülü arayib gostermisdim
(79 puan) tarafından
Hiç iyi bişey değil aslındq babada görmeli
(270 puan) tarafından
Malesef izin vermediler
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Tatlım ben fethiye devlet hastanesinde sezeryan ile doğum yaptım oda tek kişik burda em benle kaldı sabahtan akşama kadar da odamda kardem annem oğlum vardı akşama em onları eve getirdi tek başımda o kaldı yani bizim burda bişey diyen olmuyor o hastaneye göre deişiyor ve iki gece yatmıştım ben hemen göndermediler sıkıntım da yoktu ama doktorum bekletmek istedi
0 oy
tarafından
Ben devlette doğum yaptım ama eşime sadece 5 dakika izin vermişlerdi halbuki odada tektim tek kişilik odalardı kalabilirdi devlet bu konuda çok sıkıntılı 
(79 puan) tarafından
Gerçekten öyle ya neresiydi
tarafından
Kadıköy şehir hastanesi
0 oy
(3,300 puan) tarafından
Ben iki oğlumu devlette kadın doğum hastanesinde doğum yaptım ikisinde de eşim refakatçi olarak kalmıştı yanımda
(79 puan) tarafından
Ne güzel ben oğlumda da devlette yaptım ama ilçeydi rahattı şimdi ilde olcamm o yüzden tedirginim oğlumda kardeşini görmek istiyo
(3,300 puan) tarafından
Bende ilde yaptım hayattaki tüm şansımı bu yönde kullandım ☺️
0 oy
(277 puan) tarafından
Bende devlette sezeryan oldum beni yatağa getirdiklerin de eşim de gelmişti 10 dakika kaldı sonra hemşire geldi ziyaretçi saatlerini söyledi lakin ben aniden sezeryan olduğum için alışveriş yapıp bir kaç defa daha geldi yanıma bu birazda yanında yatana bağlı kalkıp hemşireye söylemediği zaman biraz da olsa kalabiliyor oğlunu da görebilirsin eşinide 
(79 puan) tarafından
Ay inşallah iyi birileri denk gelir ya
(277 puan) tarafından
İnşallah canım sağ sağlim doğur inşallah
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Devler hastanesinde genelde oda da 2 3 hasta olduğu için sürekli gelip gidemez,akşam 7 gibi ziyaret saati oluyo o zaman gelebilir veya sizin ordaki farklı saattir bilemiyorum bizim burdakinde öyle ama keşke imkanın olsa da özelde yapabilsen benim ilk dogumumda eşim sabah 8den gece 12ye kadar yanımda durdu ikincisinde de oglumla yine oğlumun uyku saatine kadar durdular sonra eve gittiler 
0 oy
(4 puan) tarafından
Canm bnde devlette sezeryan oldum  iki ay önce eşim ailem herkes rahatlıkla girdi çıktı gece gündüz baba görmeyecekte kim görecek çocuğunu ikinci gunude eşim bekledi hastanede. Salı günü sezeryan oldum Perşembe sabahı olduğum saate çıktım 9 da. 
(79 puan) tarafından
Bende öyle olmasını çok istiyorum hangi şehirdi senin
(79 puan) tarafından
Cuma olcam bende sabah cumartesi çıkarsalar bari öğleden sonra
0 oy
(15,861 puan) tarafından
Bende devlette doğurdum servise gece 2 gibi alındım taburcu olana kadar eşim hep benle beraber idi. Hastaneden hastaneye değişir kimi hastane izin vermiyor. Sezeryan da bildiğim kadarı ile anne gazını çıkarana kadar hastanede tutuyorlar 
(79 puan) tarafından
Oda kaç kişilikti
(15,861 puan) tarafından
2 kişilikti arada perde vardı
(79 puan) tarafından
İyi denk gelmiş size
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Bende  cuma sabah 8 de sezeryan doğum yapacağım ilkinde normal diye gidip açılma olmayınca sezeryana aldılar sabah 7 den öğlen 3 e kadar doktor eşimi odada tutu 3 de sezeryan için hazrlandm görüş saatleri eşim gördü bebeği devlete doğum yaptım bundada büyük ihtimalle doğumdan çıkınca gösterirler odaya alırlar eşimi odalar 2 kişilikti ama benden başka yatan yoktu serviste o gün kimisi 2 gün kimisi 1 gün yatırıyo diyo bende merak ediyorum onu inşallah 1 gece yatar çıkarız sağ Salim bi şekilde 
(79 puan) tarafından
Inşallah ya sağ salim yavrularımızı kucaklarımıza alıp evimize dönelim bir an önce
(2,785 puan) tarafından
İnşallah canım az kaldı benim tek üzüntüm kızımdan ayrı kalmak doğumdan bi korkum yok ölsemde 1 saat içinde kalsamda 1 saat içinde herşey bitcek
(79 puan) tarafından
Aynı bende de aklım oğlum da kalacak onun aklı bende kalacak kardeşini saten çok merak ediyo gün sayıyo
(2,785 puan) tarafından
Bizimkide bana ne alcak kardeşim diyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 197 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Berfin Hiranur (1,086 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ikra_1212 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 239 göst.
0 oy
1 cevap 37 göst.

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...