0 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde (481 puan) tarafından
Eskiden küçükken gizli gizli yerdik yemekten önce iştahımizi kesiyor diye annem kızardı nesguik tozu sütle icilirdi ama biz tozuyla yerdik daha lezzetli olurdu sanki var mı kızlar aranızda böyle hala yiyen benim çocuğum oldu hala aynıyım şunu yazarken bile yiyorum ☺️

10 Cevaplar

+1 oy
(7,273 puan) tarafından
Ben kendisini yiyorum tozunu yemedim hiç :D 
(481 puan) tarafından
Kendisi çok güzel de bayadir almadım onu ya canım çekiyor alayım diyorum unutuyorum gidiyo :))
(7,273 puan) tarafından
Bende geçen bimde gördüm aldım iki üç paket :D
(740 puan) tarafından
A101.de kocaman paketi 50 lira uyguna geliyor ben aldım alabilirsiniz
(7,273 puan) tarafından
Bakayım orayada balım teşekkür ederim ❤️
-Reklam-
0 oy
(2,123 puan) tarafından

Cocopops yemeyi çok severim bende ama eşim almıyo artık :D sütler zamlandı benim keyif bitti ama gözüm kalıyo markette görünce

(481 puan) tarafından
Ay bende ya bı aralar çok alıyordum da bu aralar evde hiç yok :(
(2,123 puan) tarafından
Süt pahalı yaa
(481 puan) tarafından
Ya süt açıkçası her zaman olur evimde eksik olmaz illaki bişeye lazım oluyor tabi pahalı ama almak da gerekiyor da nesguik e bı sıra gelmedi ne bilim ☺️
(2,123 puan) tarafından
Yok ya ben ucuzken bile zor aldırıyodum sütü şimdi süt reyonuna uğramıyoruz :D daha doğrusu eşim sohbetlere gidiyo hazır sütlerin çok iyi olmadığını bs söylemişler oda açık süt al diyo açık sütle kek börek oluyo ama cocopopsta falan kokar hiç denemedim ama.
(481 puan) tarafından
Hmm anladım canım olsun açık süt de süttür yeterki olsun da
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Süte karıştırılip yenilenleri bazen bende yiyorum valla çok guzel:D:P

0 oy
(1,013 puan) tarafından
Şimdikiler öyle güzel değil sutle yiyorjm bnde ama aman aman degil.sarı kutuda olurdu nesguik.kac sene geçmişti hala içi nesguik kokardı.
(481 puan) tarafından
Ay evet ya bı de şimdiler safi şeker katmış gibi eski tat yok
0 oy
tarafından
Bayila bayilaaa yerimmm eşim bazen almamak için inat eder ama ben gene alırım sjsj
(481 puan) tarafından
En güzeli aldırmak lazım boşver
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Sanırım çoğu top şeklindeki mısır gevreği olanı sanmış. Ben mısır gevregini hala yerim ama toz nesquik'i zamanında kaşık kaşık çok yedim geçenlerde reklamını görünce aklıma gelmişti alsammi tekrar diye :D

(481 puan) tarafından
Evet ya düşüncelerime tercüman oldun
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Bende 27 yaşına geldim hala nesquik yiyorum çocuklarımla :D ama sütsüz yiyorum sütü sevmiyorum 

(481 puan) tarafından
AA sütü sevmeyen biri ilk defa duydum heralde çocuklar dışında
0 oy
(8,043 puan) tarafından
Kazık kadar oldum 

Hala kuşburnu tozu oralet tozu yiyorum.... 
(481 puan) tarafından
Ahahah bizde oralet var da tozunu yemiyorum içmeyi tercih ediyorum genelde ☺️
(8,043 puan) tarafından
Ye kız çok harika
0 oy
tarafından

Nesquik çikolata süt yemem içmem de cocopops ve nesquik mısır gevreği favorim. Her markete gittiğimizde alırız :)

0 oy
(554 puan) tarafından
yerim çok severim 

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 427 göst.
13 Temmuz 2021 Moda kategorisinde Selimin annesi (8,996 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 270 göst.
8 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 66 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruyamttll (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 51 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruyamttll (0 puan) tarafından soruldu

379,052 soru

11,346,147 cevap

34,812 kullanıcı

...