0 oy
451 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (506 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar kendimi cok yetersiz görüyorum kimseye anlatmaya çekiniyorum şimdi de buraya yazınca derdin bu mu diyecekler evet derdim bu malesef ki. Vücudumu beğenmiyorum 59 kg 1.60 cm boyundayım çok kilo çok zayıf değilim hamilelik doğum süreci oldu ama ona rağmen hiç göğüslerim büyümedi zaten büyük olmadığı içinde kızımi emziremedim aşırı aşırı küçük bildiğin erkek göğsü belki erkeklerin benden bile çoktur büyüktür ne giysem kendime yakıştırmam kendime güvenim yok yetersiz eksik hissediyorum cinsel hayatımı da etkiliyor eşimden çekiniyorum o bişey demese bile ben kesin böyle diyor kesin beğenmiyor diye düşünüyorum haa onun beğenip begenmemesi önemli değil diyeceksiniz ama bende kendimi beğenmiyorum sütyen takmasam dümdüz yani 24 yaşındayım bı arada sütyen en küçüğü taktiğim halde bomboş yani çok üzülüyorum napacam bilmiyorum estetik olmak istiyorum ama çekiniyorum çevremdeki insanların laflarindan

22 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından

Yalnız değilsin kuzu bende varım ilk fırsatta büyüttüreceğim kimsede umrumda değil 

Yalnız bebe emzirirken hoştayyn ineği gibi süt verirdim ben :D

-Reklam-
0 oy
(119 puan) tarafından
cnm doğal yolları dene

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 289 göst.
22 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fullmoon (929 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 859 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
31 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gece mavisi (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 537 göst.
1 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu

381,692 soru

11,426,380 cevap

34,985 kullanıcı

...