0 oy
39 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (330 puan) tarafından
21 aylık oğlumu sünnet ettirdik şimdi de dernekte bir mevlüt yemeği vermek istiyoruz . Misafirlere hediye vermek istiyorum magnet olsun anahtarlık olsun fark etmez fakat hangi siteler güvenilir bilmiyorum açıkçası biraz da uygun bir site arıyorum yaptırıp memnun kalan var mı güzel yorumlarınızı bekliyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(7,752 puan) tarafından
Ben nikah için Darüşşafakadan magnet yaptırmıştım ama yurtdışına gönderirler mi bilmiyorum. Hem bağış yapmış olmuştum hem de magneti aradan çıkarmıştım. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
En uygun şeyler 7 TL'den azını görmedim açıkçası ve bu hediyelik konusunda illa olsun diye değilde kullanılacak işe yarayacak şeyler mantıklı geldiğini için kendim yapıyorum her şeydede kendim yaparım şimdide doğum için yapıyorum isterseniz sizde malzemesini alıp yada evdeki olan malzemelerinizle birşey yapabilirsiniz anahtarlık olur mesela halat ip alıp  boncuklarla bide anahtarlık halkası en fazla 3 4 TL ye halledersin 
tarafından
Toka yapıyorum bende aslında kurdela alıp yapabilirdim ama kumasim vardı kendim yaptım bitek lastik toka Alicam bana en fazla 2 TL masrafı olucak adet başına

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 410 göst.
0 oy
2 cevap 50 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Tazeanne_09 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 75 göst.
28 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Deflin (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 191 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

389,246 soru

11,637,501 cevap

35,429 kullanıcı

...