0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (794 puan) tarafından
Kiziminki dokuldu die  kesmistm 4 5 aylikken   oglum cok damarliydi kesemedm suan 15 aylik olucak saci yok dgru durst  kestrmeyi dusunmuyordm ama kizimin saci cok cikmisti 1 yasinda baya saci vardi  ama jiletle kesmitim  oglum durmaz berbere gtrcem onu   jiletle dahami cok uzar

15 Cevaplar

+2 oy
(5,049 puan) tarafından
Saçını kestin diye daha çok çıkmaz. Benim kızım da keldi nerdeyse hiç dokunmadım şimdi 2,5 yaşında belinde saçları ve gür. Saç genetik bişey. Sen kazıttın diye bir kökten 526273725 tane çıkmıyor yani. Sadece hepsi aynı anda uzadığı için çoğalmış gibi görünüyor.
-Reklam-
0 oy
(1,236 puan) tarafından
15 aylık kızım var hiç kesmedim babası çok seviyor saçlarını çevremde çok dediler ama ben inanmıyorum gür çıkacağına çıkacak olan yine çıkıyor 
(794 puan) tarafından
Kizmi bi gorsen canm keamiycektim bnu suan bi gur   kivirckk
0 oy
(7,685 puan) tarafından
Annem benim saçımı kazıtmis küçükken saçım çok seyrek bende işe yaramadı diye kardeşime dokunmamış onun saçları da aşırı gür. Benim oğlumun saçları kendi kendine çoğaldı kesmeden 2 yaşından sonra 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
lk sıfıra vurduk bizde bir ay oldu olmadı subay trasi yaptırdım 
(12,676 puan) tarafından
o gülüşünu yesinlerrrrr maşallah ♥
(7,121 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(12,676 puan) tarafından
kızımın çok seyrektı sıfıra vuracağım dedım kayınbabam la kaynanam yok deyıp durdu 8aylıkmiydı göturdum kuaforda aldırdım 1 yaşında şimdi daha kesmem heralde
(794 puan) tarafından
1 kere kestim okadar cok saci varki
0 oy
tarafından
Jiletle aldığında çok gözükmesinin sebebi kılı sertleştirdiğindendir. Benim ve kardeşimin kesmişler bebekliğimizden beri az saçımız var. Benim kıza diyorlar kestirelim filan diye de saçın gür olması filan tamamen yapıyla alakalı. Mesela eşimin çok gür saçı var kayınpederimin eşim yaşındayken saçı yokmuş. Yani demek istediğim kızımı kazıttım çok çıktı oğlumu da kazıttırıcam çok çıksın diye birşey yok. 
(794 puan) tarafından
Cok ciksin die dgl cnm est olsun yarisi var yarisi yoķ
tarafından
Kızımın çok çıkmıştı diyince öyle söyledim balım. Tercih senin her zaman.
(794 puan) tarafından
Cnm  kiziminda dokuldu  ama kestikten sonra siyah  ckinca cok gorunuyordu ama smdi kahve oglumunda sari gbiydi  oyuzden kestrmez istemedm aslinda
0 oy
(4,198 puan) tarafından

7 aylikken kendim kirptim biraz onleri:)besleme gibi oldu . Bir yasina on gun kala berbere  goturduk esimin kucaginda oturdu sukur korkmadi aglamadi

(794 puan) tarafından
Az once kestrdi. Cnm  korktu bnmki bna gelmek istedi
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Kesme canim ya öyle bisey yok inanma jilet tahris eder hem
(794 puan) tarafından
Berberde kestrdm cnmm dokulmedi  dokulmedi basladi bide srekli sacarini cekip agliyordi
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Büyük oğlumu kırkı çıkınca kestirdim küçüğü 7 günlükken kestirdim. Küçüğün saçı çok seyrek diye doğum gününü kutladıktan sonra tekrar kestim. Jilet değilde makine ile sıfıra vurduk 
(794 puan) tarafından
Bnde aZ once berberde kestrdm
0 oy
tarafından
2 yaşında kızım hiç kesmedik uzun ve gür saçları 
0 oy
(3,586 puan) tarafından
19 aylık oğlum hiç kestirmedim bağlıyorum kız sanıyorlar ama olsun :) saç kestirince daha çok çıkmaz sadece var olan saç telleri kalınlaşır 
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Ben 40 günlükken sıfıra vurdurmustum ama makineyle jiletle değil. Sonra bı daha kesmedim durmaz diye şimdi 2 yaşını geçti kestircez 
(794 puan) tarafından
Smdi kestrdm cnm  2 3 ayliken jiletle olurduda smdi hic  olmaz durmaz faln cok damarlari vardi oyuzden kesemedkk
0 oy
(148 puan) tarafından
oğlum saçlı doğdu, şu an 2 aylık, ben saçlarını kestirmek istiyorum ensesinden de uzun çünkü ama eşim kestirmiyor
(794 puan) tarafından
Uzunsa kestrme canm bnm bi ortasinda vardi
0 oy
(597 puan) tarafından
Büyük oğlanı kel yapmıştık pandemide rahattım küçük oğlanı yapamadık .  kıyamam artık 17aylık şimdi
(794 puan) tarafından
Bnmkide 15 olcak cnm kiydimm zaten yoktu ama smdide cok tatli oldu ya
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Canım bu saç kesme mevzusu 7gunlukken yapılan bir sünnet peygamber efendimiz sav önermiş gözlere feraset akilada keskinlik verirmiş saçları gür çıksın diye değil yani 
(794 puan) tarafından
Cnm bn onu duydum oglumda ole yapicaktim okadr damarliydi kafasi   guvenemedm  kendimize smdi smdi daha iyi
(1,250 puan) tarafından
Bir daha gerekirse aklında bulunsun elektrikli tras makinesiylede yapabilirsin ben ilk öyle yaptım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 271 göst.
20 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 317 göst.
22 Ağustos 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Ndal (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 313 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Meleklerim3 (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 120 göst.