0 oy
729 göst.
Aile kategorisinde (196 puan) tarafından
Kızlar öncelikle çok çocuklu olmak istermisiniz ve  kaç çocuğunuz var

60 Cevaplar

0 oy
(392 puan) tarafından
Hic çocuğum yok eğer ikiz olmazsa tek çocuk yeterli ikiz vs olursa da ikiz bas göz üstüne❤️
-Reklam-
0 oy
(192 puan) tarafından
İki kızım var üçüncüsü yolda tabi önce sağlıklı olsun ama insan her iki meyveden de tatmak istiyor daha cinsiyeti belli değil ama kız da olsa erkek de olsa uzunca bi süre çocuk düşünmüyorum 
(196 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah
(192 puan) tarafından
Amin teşekkürler
0 oy
(6,382 puan) tarafından
1 yaşında kızım yaşım 32 erken evlenmiş olsaydım 2 çocuklu olmak isterdim ama yaş geçiyor bakacak gücü kendimde bulamıyorum ve en önemlidi özgürlügume çok düşkünüm gezip eğlenmek istyorum. 
(196 puan) tarafından
Çocuk özgürlüğe engel değil dört tane çocuğum var ve istediğim gibi geziyorum tatil vs dahil
(6,382 puan) tarafından
Ay yok canım ben gezemiyorum valla benimki 1 yaşında belki biraz daha büyüdüğünde olabilir simdi uyku saatleri var mesela o saatlerde evde olmam lazım yemeği var alt değiştirmesi var üstelik mız mız ağlar sıkılır. Ayrıca çocuklarla gideceği yerler kısıtlıdır her yere ve her geç saatte kadar çocukla duramazsın. Ve yine eklemek istiyorum ki ben çalışan bir kadınım bebeğim biraz daha büyüsün işime döneceğim öyle 2-3-4 çocukla çalışmak da pek mümkün değil.
0 oy
(2,586 puan) tarafından

Bir kızım bir oğlum var Rabbim olmayana versin ve isteyene :))) çok cocuk yapıp hayatımı kuluçka makinasi olarak geciremem:D

0 oy
(84 puan) tarafından
İki oğlum bir kızım var bana kalırsa yeter ama benim eşimde istiyor diyorum artık zor hicbirsey güç yetmiyor olsun ben baâkrim diyo bana
0 oy
(1,450 puan) tarafından
2 tane var baska heralde kafam kaldirmazdi
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Ben çok isterim şimdi ikinciye hamileyim. Evim zaten kocaman 5 çocuk rahat büyür :D
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Korkularım tedirginliklerim olmasa 4 olsun isterdim şimdilik 1 tane var 
0 oy
tarafından
1 kızımız var 19.5 aylık.. 2.yi düşünmüyoruz :) bu devirde bu maddi zorlukta geleceği için bişey yapamayınca çocuk yapmakta mantıksız geliyor... 
0 oy
(4,979 puan) tarafından
Bir kızım bir oğlum var daha düşünmüyorum cnm Rabbim  hiç hir anne adayının kucağını boş bırakmasın 
0 oy
(3,540 puan) tarafından
En cok korktugum sey herhalde Allah isteyene versin ben kaldiramam ikinci yolda baska dusunmuyorum
0 oy
tarafından

Yok bacım 1 tane yeter :) çok çocuk istemem. 

0 oy
(1,311 puan) tarafından
Yok ben bakamam ya kendime hiç güvenim yok. Bı tane var şükür bikac sene sonra 1 tane daha olsa benden mutlusu olmaz. Allah isteyen herkese versin amin
0 oy
(6,028 puan) tarafından
Sabancılardan falan olsaydım isterdim belki ama 2 bilemedin 3 çocuk daha fazla yok, Allah isteyene versin. 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Bı oğlum var birde kızım olsin hayırlısı ile yeterli çok çocuk zor bu devirde 
0 oy
(16,023 puan) tarafından
1 kızım 1 oğlum var 2 oğlana hamileyim. Şimdilik 3 iyi diye düşünüyorum ama tabu ne olur belli olmaz 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla canım eltimin var 4 tane çok zor yetemiyor insan ne maddi ne manevi yani ilgi gösteremiyor ilgilenemiyor bence zor şuan bir kızım 2 buçuk yaşında ikinciyi düşünüyorum ama aradayim az daha büyüsün diyorum 2 tane yeter çok çocuk önemli değil onlara bakmak ilgilenmek güzel yetiştirmek önemli her alanda yetmeliyiz
0 oy
(289 puan) tarafından
Kardeş iyidir ama bu devire bu ekonomiye 1 tane yeter artar 1 oğlum var canına zeval gelmesin yeterli
0 oy
(1,940 puan) tarafından
Bir kızım var hiç düşünmüyorum olursa da kazara olursa bilemem 
0 oy
tarafından
2 yada 3 çocuk isterdim ama kronik hastalığım var doktorlar ikinciyi bile onermiyorsr çünkü doğumdan sonra hastalık çok yıprattı beni 1 tane var Rabbim ona sağlıklı uzun ömür versin bana yeter

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 204 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 158 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,380 göst.