0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (238 puan) tarafından

Ilk once guzel yaklasim dedim yutubede karincalarin evden cikmasi icin dua var actim 1 kac kez dinlettim yok fayda etmedi:angel: sonra sirke doktum etraflarina gitsin diye kukusundan yokkkk

Sonra kolanya doktum fayde etmedi oda supurgeyle cektim disari biraktim baktim simdi yine ayni 2 gundur ugrasiyom onlarla offf yardim edinnn:'(

7 Cevaplar

0 oy
(7,439 puan) tarafından
Tehtid et deki sizi peygamber efendimize soylicem sizden sefaatci olmasın 

Birde 

Nemludhulu mesakinekum sürekli oku bu ayeti 
(238 puan) tarafından
Denicem bunu cnm saol
-Reklam-
0 oy
(1,797 puan) tarafından
Geldiği yere çizgi halinde tarcın dök fayda etmezse karınca tebeşiri alıp cız gidiyorlar 2 sene böyle uğraştık bu sene gelmediler güzeller 
(238 puan) tarafından
Tarcinida denim saol
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Eczanede karincalar icin bi toz satiliyor canim onu geldikleri bi yere dokunce valla kaciyolar dahada gelmiyorlar benim evi basmişlardi ne yapsam gitmedi babam kendi kullanmia getirdi oyle kurtulduydum 
(238 puan) tarafından
Canim ilac kullanamam yan kizim surekli gidip bakiyo onlara Allah kurusun tehlikeli sagol yinede
(2,687 puan) tarafından
Canim misal gece dök o uyuyo olur sabahta erkenden süpürgeyle cek görmez bile bi fikir canim
(238 puan) tarafından
Ilacsiz olanlari denim olmadi oyle yapim cnm
0 oy
(241 puan) tarafından
Makine sabunu dökünce gidiyor diye biliyorum 
(238 puan) tarafından
O ne deterjanmi
(241 puan) tarafından
Yok çamaşır makinesine konulan toz sabundan Cnm daha önce benim evimde De vardi ama yakarca sinek gibi bişeydi sabun attım kayboldukar postta açmıştım burada
0 oy
(78 puan) tarafından
Türk kahvesiiii, benim evimde bir anda çoğalıyorlar, kedilerim var mama kırıntısı gördükleri anda doluşuyorlar, rahatsız olmuyorum ama gelip geçerken eziliyorlar bir de makineye çekmediğim için zarar gelecek diye Türk kahvesi denedim ve gerçekten de gelmiyorlar çıktıkları yere bolca döküp iki üç gün bekledim ve bir daha oradan çıkmadılar canım. 
(238 puan) tarafından
Saol cnm denicem hepsinide gitmezlerse baska carem yok
0 oy
(8,684 puan) tarafından
Çıktıkları yeri bulup kapatmak lazım. Benim parkelerin kenarından çıkıyorlardı, önce sirkeli peçetelerde kapattık sonra açık olan her yeri silikonla kapattık. Sonra da karınca ilacı aldık çok şükür bu sene çıkmadı. 15.katta oturuyorum. Üşenmeden buraya kadar çıkıyorlar 
(238 puan) tarafından
2 yerden cikiyorlar sirke felan siktim ama fayda etmedi simdi tarcin serptim bakalim sabaha nolacak İnşAllah giderler
(8,684 puan) tarafından
İşte o yeri kapatın silikon vs. Sonra kendine çıkacak başka yer bulacak, siz de bu sayede açık olan yerleri kesfedersiniz her seferinde kapatırsanız. 1 haftaya bitiyor
0 oy
(8,683 puan) tarafından
Seni en iyi ben anlarım her sene başıma bela onlar bi görsen et kurtlanir hani üstünü hep kurt kaplar ya öyle oluyo geçen mutfak tezgahımin üstünde basliyo geçen gece sabaha kadar 6 kere sildim önce bi temizledim gittim geldim yine aynı çamaşır suyuyla temizledim daha da çoğaldı temiz ****** ya temiz yere dahacok geliyo heralde sonra sirkeyle temizledim yok sabaha kadar 6 kere temizledim her seferinde ben deyim yüz tane sen de bin tane karınca geçen dede bulaşık makinamin içinden ciktilar diyorum ki bu bulasilari akıtıp koyuyorum hep bu siyah siyah şeyler ne doğrama tahtasının arkası hep siyah siyah dikkatli baktım karincaymis içini bi güze çamaşır suyuyla temizledim oye beklettim bi kaç saat makina temizleyici koydum boş calistirdim sabah açtım ki makinanın altı sanki karınca yuvası Allah affetsin valla ilacladim çarem yok çünkü kız bildiğin gibi değil 
(238 puan) tarafından
Bide insan huylaniyo yaa kasiniyorum 2 gundur kabardi kollarim felan sanki kafamda felan dolaniyooo:(((
(8,683 puan) tarafından
O kadar haklısın ki bence ilaçla gitsin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 180 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 142 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Aleynafndk (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 288 göst.
18 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Zeynozeyno (96 puan) tarafından soruldu