0 oy
827 göst.
Aile kategorisinde (1,203 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar kızım 14 aylık olacak. Eşimin görevi dolayısıyla 15 gün kaynanamgilde kalcam. Evleri müstakil genis ve kızım burayi cok seviyor. Neyse işte bugün kaynanam gezdirirken komşusu durduk yere sizin kiz çirkin benim kızım güzel gerçi onun annesi güzel annesine çekmiş diyomus. Ay o kadar sinir oldm ki hemen dibimiz yani. Herkesin evladı kendine guzeldr kaldı ki hiç bi çocukta çirkin değildir. Sen önce kendi kızını üzerine eline ayağına   bak kirden görünmüyor diyecen olmayacak. Zamanında kaynanamgl gorumcemin kızının küçülenlerini veriyormustu. Simdi vermiyolar çoğunu ben aliyorm. Hatta kızın düğünümde giydiği elbisesini bu diyen kadının kaynanasi istemis kaynanam da gelin doğacak kiza sakladı demis vermemişti. Durumlarida gayet iyi yani . Bugün o kadar sinir oldm ki hasbam kurban ol sen benim kızıma. Banada kurban ol. Siz olsanız bi daha gördüğünüzde ne dersinz. Zaten öyle samimide degiliz

Kızlar dünkü yazıma ilave bisey yazmak istiyorum. Kaynanam gorumceme anlattı işte. Bende deseydm benm diğer torunum senden güzel kzimda senden güzel diye diyor. O zamwn gelinine deseydin benim gelinimn neyi var torunumn neyi var neresi çirkin diye. Konu biz olunca dili tutuluyor. Kaynanaminda scu var lafını  verememiş 

24 Cevaplar

0 oy
(321 puan) tarafından
Kadının söylememesi lazım ama senin verdiğin eskileri de işine gelmeyince minnet etmen de çok aşağlayıcı veriyorsanız unutun ya sonra minnet etmeyin..! 
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bence kaynanan kötü niyetli neden sen yokken olan bu tatsız konuşmayı gelip sana anlatıyor niyeti ne acaba kendi de öyle mi dusunuyor sen kadına laf söyleyeceğine kendine bak sen de milletin eskisiyle buyutuyorsun çocuğunu sonuçta  
(1,203 puan) tarafından
Kaynanam lafını verememis. Sonra gelmiş gorumcem de var diyo ki .Bende deseydm ya diğer torunum senin kızdan güzel  benim kzimda senden güzel diye diyor.
(1,763 puan) tarafından
Bosver güzellik görecelidir hiç takma velevki kaynanan güzel sen çirkin diyelim ne olmuş yanj her güzelin bir kusuru vardir
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Kız boşver çirkin mi diyor umursamdigini göstermen için susman yeter cevap versen umursamdigini üstüne alındığını sanır ne gerek var benim kızıma bütün aile. Çirkin der nazar değmesin diye takılmak hic bende çok çirkin nazar değmesin diyorum 
(1,203 puan) tarafından
Nazar değmesin diye çirkin demekte saçma bence maşallah denir nazar değmesin diye
0 oy
(1,203 puan) tarafından
Cevaplarınızı bekliyorum kız lllar

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 446 göst.
29 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 924 göst.
0 oy
37 cevap 719 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 556 göst.
27 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu

385,099 soru

11,517,285 cevap

35,176 kullanıcı

...